Wiadomości

Kolejny triathlonista z magistrem

Pogodzenie studiów z treningiem triathlonowym nie było łatwe. Tematem pracy był wpływ mediów na rozwój i popularność triathlonu w Polsce – zdradza Robert Czysz, świeżo “upieczony” magister. 

Kilka tygodni temu z tytułu magistra cieszyła się Iza Sobańska. Triathlonistka została magistrem inżynierii produkcji, systemów zarządzania jakością. To upoważnia do pracy w branży spożywczej przy systemach zarządzania bezpieczeństwem żywności.
– Sama obrona przebiegła szybko, sprawnie i ogólnie dobrze. Jak w większości takich sytuacji więcej było stresu, niż to było warte. Jeśli chodzi o dalsze kroki, to na tę chwilę nie decyduję się, ale nigdy nie mów nigdy. Zobaczymy, co przyniesie życie – mówiła szczęśliwa Iza Sobańska Triathlonlife.pl od razu po wyjściu z uczelni.
Jej śladem podążył Robert Czysz. Nie krył zadowolenia po wyjściu z uczelni.

To był zaszczyt

– Czuję się świetnie! Obrona pracy magisterskiej na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa jest z pewnością zaszczytem. Cieszę się, że ukończyłem tutaj magistra, mimo  iż pogodzenie studiów z treningiem triathlonowym nie było łatwe. Tematem pracy był wpływ mediów na rozwój i popularność triathlonu w Polsce. Wiąże przyszłość ze sportem. A czy będzie to dziennikarstwo sportowe, praca jako trener bądź zarządca obiektu albo jeszcze co innego – będę zadowolony! Taką chciałem wybrać drogę! Praca została oceniona na piątkę, a obrona i średnia ze studiów – 4 – powiedział po obronie Robert Czysz w rozmowie z Triathlonlife.pl.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button