Wiadomości

Kolejny tri gadżet na WOŚP

Coraz więcej pojawia się aukcji wspomagających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy związanych z triathlonem. Tym razem pojawił się interesujący gadżet, który może zainteresować m.in.: kolekcjonerów.

W ostatnich dniach pisaliśmy o możliwości licytowania wspólnego treningu z Pauliną Klimas, czy gadżetów od Adriana Kostery.

Teraz pojawił się kolejny przedmiot, który może zainteresować kibiców triathlonu oraz kolekcjonerów.

Podpisy gwiazd

Wystawiono na aukcje wspomagającą WOŚP czepek z autografami gwiazd światowego triathlonu, który przekazał Jacek Marciniak (endutrition). Czepek zawiera podpisy: Kristiana Blummenfelta, Jana Frodeno, Gustava Idena, Lionela Sandersa, Laurena Brandona, Marka Allena, Bradena Currie, Bena Hoffmana, Boba Babbitta oraz Mike’a Reilly’ego.

Pomysł zrodził się w mojej głowie, gdy mój dobry znajomy Jacek Marciniak (działa w social media jako Endutrition.pl) dostał się na wymarzone Hawaje. Pomyśleliśmy, że skoro cała triathlonowa śmietanka jest tam na wyciągnięcie ręki, to czemu nie poprosić ich o autografy na jakimś gadżecie, który potem trafi na aukcję charytatywną. Także olbrzymie podziękowania dla Jacka, który zamiast trenować, polował na gwiazdy. Dzięki temu mamy na jednym czepku całą światową czołówkę oraz takie persony jak Bob Babbitt (z legendarnego Breakfast with Bob) czy Mike Reilly (wypowiadającego na mecie od 40 lat słowa „You are an Ironman”) – mówi pomysłodawca aukcji, Marcin Pokrywiński, dla TriathlonLife.pl.

Aukcja czepka dostępna pod tym linkiem. Można licytować ten gadżet do 4 lutego godz. 16:34.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X