Podcasty

Katarzyna Skoczylas i Paweł Mitruś. Ślub, wesele i mistrzostwa świata PODCAST #11

On jest jednym z najlepszych polskich age gruperów, który planuje zostać mistrzem świata w  kat. Wiekowej. Ona jest aktywną, atrakcyjną kobietą, która od czasu do czasu wystartuje w zawodach triathlonowych.

Od pięciu lat są parą, która pod koniec sierpnia tego roku stanie na ślubnym kobiercu, aby powiedzieć „tak”. Kiedy się z nimi rozmawia i ich słucha, ma się wrażenie, że są dobrze zaprogramowanym związkiem, w którym nie ma triathlonowego szaleństwa, a wzajemne zrozumienie, szacunek i otwartość na potrzeby drugiej osoby.

Kreatywnie zaprogramowani

Katarzynę Skoczylas i Pawła Mitrusia odwiedziłem w ich warszawskim mieszkaniu. To było bardzo ciekawe spotkanie, którego tematem miał być triathlon, a było życie z jego triathlonowymi odcieniami. Nawet planowanie ich podróży poślubnej wpisało się w mistrzostwa świata Ironman 70.3 w Nowej Zelandii, a może to mistrzostwa wpisały się w ich prywatne plany. Sam już nie wiem…

Katarzyna Skoczylas: Otworzyliśmy kalendarz i popatrzyliśmy kiedy są ostatnie zawody, kiedy są święta i zaplanowaliśmy datę ślubu…

Paweł Mitruś: Świetnie się złożyło, bo Ironman 70.3 Gdynia jest na początku sierpnia i po tych zawodach będzie czas na roztrenowanie, wieczór panieński, kawalerski i wyjazd pod Kraków, gdzie będzie ślub i wesele. (…) Później będzie też czas na przygotowanie do mistrzostw świata w Ironman 70.3 w Nowej Zelandii, bo są pod koniec listopada (…)

Katarzyna: Stwierdziliśmy, że Nowa Zelandia, to świetne miejsce na podróż poślubną. To dobry czas, bo nie wiadomo jak później będzie (…) jak pojawią się dzieci (…) zresztą my lubimy łączyć starty Pawła z podróżowaniem (…) Tak więc świetnie się składa, że w podróż poślubną będziemy mogli pojechać do Nowej Zelandii.

Paweł: Nie, to było inaczej…

Jak? Posłuchajcie i wyróbcie sobie sami zdanie. Zresztą nie tylko na ten temat, bo rozmawiamy o wielu ciekawych aspektach życia. Warto poznać bliżej Katarzynę i Pawła, już niebawem Mitruś.

Czego jeszcze dowiecie się z podcastu? Dlaczego Marcin Konieczny musi spać dłużej niż Paweł? Co Mitrusiowi zajęło trzy lata i dlaczego tak długo? Jak dziwną kawę, o ile to można nazwać kawą, pije MKON i wiele innych ciekawych informacji z treningów Pawła i ich wspólnego życia…

Zapraszam Marcin Dybuk

Posłuchasz też na: Anchor | Apple Podcasts |Breaker | Google Podcasts | Overcast | Pocket Casts | Radio Public| Spotify

Marcin Waniewski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X