Wiadomości

Już jutro odbędzie się „Spotkanie z Hawajami”

Jacek Marciniak zadebiutował w tym roku w mistrzostwach świata Ironman na Hawajach. Postanowił z tego względu zorganizować kameralne spotkanie dla całych rodzin, podczas którego podzieli się wrażeniami z tej kultowej imprezy.

Hawajską trasę pokonał z czasem 10:35:28, co dawało mu 222 miejsce w M45-49. Jacek Marciniak nie ukrywał, że cała otoczka tej kultowej imprezy zrobiła na niego duże wrażenie. Teraz postanowił zorganizować spotkanie, aby podzielić się odczuciami z pobytu na Hawajach.

„Spotkanie z Hawajami” to kameralne wydarzenie, mające na celu przekazanie relacji z mojego pobytu na Hawajach podczas niedawnych mistrzostw świata Ironman. Ono jest skierowanie głównie do triathlonowych zapaleńców, ale też do ich połówek. W zamyśle to ma być rodzinne spotkanie. Mąż zabiera żonę, żona męża. Chciałbym pokazać, że te Hawaje nie są takie straszne, jak je malują. Oczywiście zawody są ciężkie, natomiast same Hawaje można zwiedzić. Są daleko i pobyt jest drogi, ale warto tam się wybrać na dłużej niż na tydzień i zwiedzić ten zakątek świata. My spędziliśmy trzy tygodnie na Big Island. Tym chcielibyśmy się podzielić – mówi Jacek Marciniak, główny pomysłodawca i organizator „Spotkanie z Hawajami”.

Przebieg spotkania

Jacek Marciniak zdradził też, że całe wydarzenie zostanie podzielone na dwie części. Nie ukrywa, że ten piątkowy wieczór zapowiada się ciekawie.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza będzie dotyczyć mistrzostw świata itd. Drugą część poświęcę z moją Sylwią na kwestie turystyczne. Pokażemy, co warto zwiedzić i z jakimi kosztami to się wiąże. Hawaje są daleko i drogie, ale to przepiękne miejsce i warto raz je odwiedzić – dodaje Jacek Marciniak.

Miejsce i godzina spotkania

Termin: piątek 18 listopada 2022

Godzina: 19:30

Miejsce: 4HOOS Pub. Ofiar Oświęcimskich 46, Wrocław

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X