Wiadomości

Jerzy Górski zaprasza do Kozienic

Legenda polskiego triathlonu nie zwalania tempa. To kolejny rok, kiedy przygotowuje Triathlon Kozienice. Zaprasza tych doświadczonych i tych dopiero zaczynających przygodę. Rywalizacja odbywać się będzie na dwóch dystansach. Przygotowano także aquathlon dla dzieci i młodzieży.

– Z dumą ogłaszamy kolejny krok w historii polskiego triathlonu – sportu, który od dziesięcioleci inspiruje ludzi do osiągania szczytów swojej wytrzymałości fizycznej i psychicznej – mówi Jerzy Górski. – 40 lat temu, 14 lipca 1984r. w Kiekrzu pod Poznaniem odbył się pierwszy polski triathlon. Dlatego też z radością zapraszamy Was wszystkich do udziału w naszych zawodach w Kozienicach (18 sierpnia 2024) , gdzie będziemy mieli okazję doświadczyć tej niezwykłej atmosfery, podjąć wyzwanie i być częścią wielkiej historii triathlonu. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi zawodnikami, czy dopiero zaczynacie przygodę z triathlonem, nasze wydarzenie oferuje coś wyjątkowego dla każdego.

Rywalizacja na…

  • Triathlon indywidualny na dystansach: SPRINT oraz SUPER SPRINT
  • SZTAFETY na dystansie SPRINT
  • AQUATHLON dla najmłodszych oraz dzieci 10-13 lat

– Bądźcie z nami, kiedy wspólnie celebrować będziemy ducha triathlonu – ducha, który przetrwał przez lata i nadal inspiruje nas do nowych wyzwań i osiągnięć – kończy Jerzy Górski.

Więcej informacji na stronie www.triathlonkozienice.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X