TOP
GIT Skierniewice. Czołowi zawodnicy na połówce WYNIKI
Najdłuższym dystansem zawodów w Skierniewicach była 1/2IM. Prezentujemy szczegółowe wyniki TOP3 w AG.
Kasper Tochowicz wbiegł na metę z czasem 3:57:30. Był jedynym zawodnikiem, który złamał cztery godziny na tych zawodach. Na drugim miejscu zakończył zmagania Jakub Kimmer z wynikiem 4:06:28. Podium uzupełnił Patryk Gąsior, pokonując trasę z rezultatem 4:10:24.
Sabina Bartecka ukończyła zawody z wynikiem 4:50:27. Podium uzupełniły Magdalena Jączyk (4:54:18) oraz Ewa Papla (5:02:11).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG
M18
- Kasper Tochowicz / pływanie: 26:20 / T1: 1:35 / rower: 2:10:40 / T2: 1:31 / bieg: 1:17:24 / finisz: 3:57:30
- Patryk Gąsior / pływanie: 24:05 / T1: 1:40 / rower: 1:15:31 / T2: 2:03 / bieg: 1:27:05 / finisz: 4:10:24
- Adam Nizio / pływanie: 28:20 / T1: 1:51 / rower: 2:15:02 / T2: 1:12 / bieg: 1:27:58 / finisz: 4:14:23
M30
- Jakub Kimmer / pływanie: 28:12 / T1: 1:40 / rower: 2:15:31 / T2: 1:15 / bieg: 1:19:50 / finisz: 4:06:28
- Łukasz Szyszka / pływanie: 28:25 / T1: 1:59 / rower: 2:23:11 / T2: 1:41 / bieg: 1:22:15 / finisz: 4:17:31
- Rafał Jaworski / pływanie: 31:52 / T1: 1:55 / rower: 2:22:40 / T2: 1:40 / bieg: 1:21:20 / finisz: 4:19:27
M40
- Patryk Bieniek / pływanie: 32:48 / T1: 2:05 / rower: 2:25:44 / T2: 1:45 / bieg: 1:25:48 / finisz: 4:28:10
- Robert Siwirski / pływanie: 34:40 / T1: 1:55 / rower: 2:24:04 / T2: 1:44 / bieg: 1:27:35 / finisz: 4:29:58
- Marcin Chojnacki / pływanie: 32:36 / T1: 2:16 / rower: 2:22:03 / T2: 1:42 / bieg: 1:32:31 / finisz: 4:31:08
M50
- Henryk Brzóska / pływanie: 35:57 / T1: 2:38 / rower: 2:31:56 / T2: 2:35 / bieg: 1:26:09 / finisz: 4:39:15
- Sławomir Nowak / pływanie: 29:22 / T1: 3:30 / rower: 2:36:59 / T2: 2:17 / bieg: 1:39:03 / finisz: 4:51:11
- Kazimierz Niemczyk / pływanie: 40:13 / T1: 4:33 / rower: 2:45:16 / T2: 3:01 / bieg: 1:49:26 / finisz: 5:22:29
M60
- Roman Zwierzyński / pływanie: 45:17 / T1: 5:45 / rower: 3:09:03 / T2: 4:23 / bieg: 2:15:02 / finisz: 6:19:30
K30
- Ewa Papla / pływanie: 31:23 / T1: 2:20 / rower: 2:41:55 / T2: 1:41 / bieg: 1:44:52 / finisz: 5:02:11
- Paulina Kawka / pływanie: 33:56 / T1: 2:22 / rower: 2:46:25 / T2: 1:14 / bieg: 1:38:28 / finisz: 5:02:25
K40
- Sabina Bartecka / pływanie: 32:38 / T1: 2:58 / rower: 2:35:07 / T2: 1:58 / bieg: 1:37:46 / finisz: 4:50:27
- Magdalena Jączyk / pływanie: 36:47 / T1: 3:12 / rower: 2:34:42 / T2: 2:10 / bieg: 1:37:27 / finisz: 4:54:18
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne