Podcasty

Jerzy Górski o codziennej walce ze słabością. Podcast #3

Spotkanie z Jerzym Górskim pozostawiają ślad w człowieku. Dają nadzieję, że się uda. I tak samo było tym razem. Zapraszamy do słuchania podcastu numer 3.

Od kiedy film “Najlepszy” pojawił się na ekranach kin, a książka o tym samym tytule w księgarniach życie Jurka Górskiego zmieniło się.

Codziennie jednak zmaga się ze słabościami. I nie przegrywa, bo jak mówi po każdym zwycięstwie czuje się lepiej niż po porażce, nawet małej.

Za pięć lat, na 70 urodziny planuje dużo lepiej pływać. Lubi czerpać energię z innych ludzi, ale też sam daje dużo z siebie. Teraz w Jego życiu najważniejsza jest córka. Na pytanie czy zobaczymy go jeszcze na linii startowej imprez triathlonowych odpowiada dość tajemniczo. Mówi także o tym jak ważna jest w życiu równowaga. I o kilku jeszcze ciekawych sprawach. 

Czy Agnieszka Jerzyk wywalczy slota na Hawaje?

Rozmowa z Jurkiem Górskim jak zwykle była niezwykłym spotkaniem. Nagrana w kawiarni Kuźnia na gdańskiej Oruni. Nie wszystkie zakłócenia udało się wyeliminować, tak więc słychać w tle cichą muzykę, a czasami brzdęk szkła, rozmowę ludzi czy tupot butów. Ale i to ma swój urok…

Słuchajcie na:

Anchor ;

Apple Podcasts;

Breaker;

Google Podcasts;

Overcast;

Pocket Casts;

Radio Public

Spotify

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X