Wiadomości

IRONMAN wprowadza rejestrację bez ryzyka

Już za dwa tygodnie, 25 października uruchomione zostaną zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, która ponownie zagości w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Organizatorzy oferują zawodnikom nowe rozwiązania, zapewniające większą elastyczność po dokonaniu rejestracji i bezpieczeństwo wydanych na ten cel pieniędzy.

Zmiany wprowadzone przez IRONMAN, to efekt wsłuchiwania się w głosy triathlonistów. Uczestnicy zawodów często sugerowali pewne rozwiązania dostosowane do obecnych czasów. Funkcjonujemy w dynamicznym i zmiennym środowisku, gdzie bardzo wiele czynników wpływa bezpośrednio na nasze plany. Wielu z nich nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co dobitnie pokazała pandemia, czy wojna tocząca się w Ukrainie. Triathloniści zwracali również uwagę na wypadki losowe, które mogą utrudnić wielomiesięczne przygotowania czy nawet uniemożliwić planowany wcześniej start w zawodach.

Flex90, czyli dlaczego warto zapisać się wcześniej

Udział w zawodach serii IRONMAN oznacza zwykle wiele miesięcy przygotowań. By ułatwić zawodnikom podjęcie decyzji o wymarzonym starcie, powstał program Flex90, obejmujący wyścigi na dystansie IRONMAN oraz IRONMAN 70.3 zaplanowane w 2023 roku. Zakłada on szereg korzyści dla osób, które dokonają rejestracji w ciągu pierwszych 90 dni po otwarciu zapisów:

– możliwość bezpłatnego przeniesienia się na inny wyścig w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) do 7 dni przed zawodami;

– zwrot 50% opłaty startowej do 4 miesięcy przed wyścigiem;

– zwrot 25% opłaty startowej do 7 dni przed zawodami;

– możliwość przeniesienia opłaty startowej na ten sam wyścig w kolejnym sezonie do 7 dni przed zawodami (dotyczy tylko pełnego dystansu IRONMAN);

– możliwość rozłożenia płatności na raty (dotyczy tylko pełnego dystansu IRONMAN);

– 6-miesięczny bezpłatny dostęp do platformy treningowej FulGaz;

– priorytetowy dostęp do nowych ofert na ironmanstore.com.

Zawodnicy, którzy dokonają rejestracji w późniejszym terminie, nadal mogą liczyć na możliwość przeniesienia się na inne zawody lub częściowego zwrotu opłaty startowej, ale już na nieco innych warunkach.

Korzyści rejestracji po 91 dniach

Rejestracja po 91 dniach od otwarcia zapisów:

– możliwość odpłatnego przeniesienia się na innym wyścig w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) do 45 dni przed zawodami;

– zwrot 50% opłaty startowej do 4 miesięcy przed wyścigiem;

– zwrot 25% opłaty startowej do 45 dni przed zawodami;

– brak możliwości przeniesienia opłaty startowej na ten sam wyścig na kolejny rok.

Dodatkowe opcje

Organizatorzy zawodów serii IRONMAN w Polsce oferują ponadto dodatkowe opcje ochrony środków pieniężnych, przeznaczonych na start w zawodach. Podczas rejestracji można będzie bowiem dokupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ze startu, które w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych da zawodnikom możliwość odzyskania całej wpłaconej opłaty startowej. Dodatkowo, poza ogólnymi zasadami przepisywania się pomiędzy zawodami IRONMAN i IRONMAN 70.3 w regionie EMEA, zawodnicy będą mogli bezpłatnie przenosić się pomiędzy zawodami w Polsce w danym roku.

Zdajemy sobie sprawę z aktualnej sytuacji ekonomicznej i niepewności co do przyszłości. W takich warunkach ważne jest poczucie, że wydajemy pieniądze w sposób bezpieczny. Mamy nadzieję, że wprowadzony program IRONMAN Flex90, a także nasze dodatkowe rozwiązania, które zapewniają zawodnikom większą elastyczność i bezpieczeństwo sprawią, że triathloniści nie będą obawiać się, iż opłaty startowe przepadną, jeżeli z jakiegokolwiek powodu ich plany ulegną zmianie – mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland.

Terminy rejestracji

Rejestracja do zawodów IRONMAN Poland 2023 w Warszawie, Gdyni i Poznaniu zostanie uruchomiona 25 października w serwisie www.slotmarket.pl. Znane są już opłaty startowe, które w pierwszym progu cenowym wyniosą:

– dystans IRONMAN: 520 EUR;

– dystans IRONMAN 70.3: 260 EUR;

– dystans olimpijski (5150 Triathlon Series): 90 EUR.

Jak podkreślają organizatorzy, opłaty startowe będą rosły z czasem.

To tylko dodatkowy powód, dla którego lepiej nie odkładać decyzji o rejestracji na później. Nie dość, że zawodnik skorzysta wówczas z niższej ceny pakietu startowego, to zyska dodatkową elastyczność w ramach programu IRONMAN Flex90 – przekonuje Piotr Jakóbik.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X