Wiadomości

Ironman Walia w najbliższą niedzielę zagrożony?

Po śmierci Jej Królewskiej Mości Elżbiety II Wielka Brytania pogrążyła się w żałobie. Z tego powodu niektóre wydarzenia zostały odwołane. To również daje niepewność odbycia się niedzielnego Ironman Wales.

Jak dotąd organizacja nie podjęła decyzji. Według niektórych mediów to od organizacji zależy, czy zezwoli na przeprowadzenie zawodów.

Aktualne stanowisko organizatora

Za pośrednictwem komunikatu prasowego organizatorzy Ironman Walia odnieśli się do całej sytuacji.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. Dołączamy do świata, przesyłając kondolencje Rodzinie Królewskiej. Wiemy, że wiadomość o tej śmierci będzie szeroko odczuwalna wśród naszych sportowców, wolontariuszy, partnerów, pracowników i szerszej społeczności. Ponieważ Ironkids i Ironman Wales mają się odbyć w ten weekend, rozumiemy, że uczestnicy będą szukać aktualizacji na temat znaczenia tych wiadomości dla obu wydarzeń. Czekamy na dalsze informacje od Departamentu Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu (DCMS) oraz Rządu Narodowego w związku z wydarzeniami sportowymi. Przekażemy wszelkie aktualizacje sportowcom Ironman oraz rodzicom i opiekunom Ironkids tak szybko, jak to możliwe – czytamy.

Zawody są zaplanowane na 11 września (niedziela).

Przemek Schenk
źródło: tri-today
foto: pixabay

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X