Podcasty

IRONMAN w Polsce. Michał Drelich już wie. Podcast #6

Z Michałem Drelichem rozmawiamy o Ironmanie w Polsce. O zawodnikach, których chciałby ściągnąć do Gdyni, a także o tym dlaczego mimo nienajlepszej atmosfery wokół licencji, nie wycofał się z nich i co się musi się wydarzyć, aby to zrobił. I jeszcze kilka ciekawych wątków podcastu numer 6 TriathlonLife.pl

Michała Drelicha w świecie polskiego triathlonu nie trzeba przedstawiać. Dyrektor między innymi takich zawodów jak Ironman 70.3 Gdynia i 5150 Triathlon Warszawa. W rozmowie z TriathlonLife.pl po raz pierwszy zdradził publicznie kiedy w Polsce odbędą się zawody na pełnym dystansie spod znaku Ironman.

Po sprowadzeniu do Gdyni Danieli Ryf i Jana Frodeno wydawałoby się, że trudno będzie przebić te wydarzenia. Innego zdania jest Michał, który zdradza jakie jeszcze wielkie nazwiska są na jego liście marzeń.

Podcastów TriathlinLife.pl posłuchasz też na:

Anchor ;

Apple Podcasts;

Breaker;

Google Podcasts;

Overcast;

Pocket Casts;

Radio Public

Spotify

Rozmawialiśmy także o licencjach, rozwoju triathlonu w Polsce, PZTri, a także o jego powrocie do aktywności i celach sportowych-prywatnych jakie sobie stawia na rok 2020. Tak jak przy organizacji jednej z najlepszych imprez sportowych w tej części Europy i te są ambitne. 

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Michałem Drelichem

Marcin Dybuk
foto materiał prasowy Sport Evolution

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X