TOP

Ironman Texas. Czołowi PRO – WYNIKI

Przedstawiamy szczegółowe wyniki najlepszych zawodników i zawodniczek w Ironman Texas. W zestawieniu nie zabrakło reprezentanta Polski – Tomasza Szali.

Ben Hoffman wbiegł na metę z wynikiem 7:57:58. Tym samym wyprzedził Magnusa Ditleva o 13 sekund. Podium uzupełnił Jesper Svensson z czasem 8:08:54.

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn PRO

  1. Ben Hoffman (USA) / pływanie: 52:33 / T1: 2:42 / rower: 4:19:45 / T2: 2:40 / bieg: 2:40:20 / finisz: 7:57:58
  2. Magnus Ditlev (DEN) / pływanie: 52:40 / T1: 1:56 / rower: 4:20:23 / T2: 2:19 / bieg: 2:40:56 / finisz: 7:58:12
  3. Jesper Svensson (SWE) / pływanie: 50:29 / T1: 2:02 / rower: 4:22:46 / T2: 2:03 / bieg: 2:51:37 / finisz: 8:08:54
  4. Cody Beals (CAN) / pływanie: 52:34 / T1: 2:07 / rower: 4:27:13 / T2: 2:11 / bieg: 2:45:51 / finisz: 8:09:55
  5. Tomasz Szala (POL) / pływanie: 52:37 / T1: 2:23 / rower: 4:27:01 / T2: 2:29 / bieg: 2:51:09 / finisz: 8:15:38
  6. Trevor Foley (USA) / pływanie: 58:00 / T1: 2:19 / rower: 4:26:07 / T2: 1:55 / bieg: 2:49:37 / finisz: 8:17:57
  7. Andreas Jung (GER) / pływanie: 52:45 / T1: 2:04 / rower: 4:22:33 / T2: 2:14 / bieg: 2:59:56 / finisz: 8:19:30
  8. Pamphiel Pareyn (BEL) / pływanie: 50:46 / T1: 2:00 / rower: 4:31:05 / T2: 2:40 / bieg: 2:53:57 / finisz: 8:20:26
  9. Matt Russell (USA) / pływanie: 57:57 / T1: 2:02 / rower: 4:19:32 / T2: 3:38 / bieg: 2:58:52 / finisz: 8:21:59
  10. Milan Brons (NED) / pływanie: 52:32 / T1: 2:35 / rower: 4:22:23 / T2: 2:18 / bieg: 3:04:38 / finisz: 8:24:25

Ostatecznie Jocelyn McCauley wbiegła na metę z wynikiem 8:58:13. Podium uzupełniły Lauren Brandon (9:10:43) oraz Joanna Ryter (9:13:24).

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet PRO

  1. Jocelyn McCauley (USA) / pływanie: 56:08 / T1: 2:11 / rower: 4:43:04 / T2: 3:02 / bieg: 3:13:51 / finisz: 8:58:13
  2. Lauren Brandon (USA) / pływanie: 50:31 / T1: 2:37 / rower: 4:55:19 / T2: 2:47 / bieg: 3:19:31 / finisz: 9:10:43
  3. Joanna Ryter (SUI) / pływanie: 1:05:16 / T1: 2:03 / rower: 5:00:58 / T2: 2:17 / bieg: 3:02:53 / finisz: 9:13:24
  4. Rachel Zilinskas (USA) / pływanie: 50:35 / T1: 2:26 / rower: 5:07:07 / T2: 3:40 / bieg: 3:19:50 / finisz: 9:23:36
  5. Jen Annett (CAN) / pływanie: 1:05:26 / T1: 2:18 / rower: 4:57:32 / T2: 2:14 / bieg: 3:18:24 / finisz: 9:25:52
  6. Jessica Smith (USA) / pływanie: 1:01:04 / T1: 2:39 / rower: 5:03:52 / T2: 2:57 / bieg: 3:19:50 / finisz: 9:30:19
  7. Al Ueda (JPN) / pływanie: 1:02:52 / T1: 2:46 / rower: 5:22:57 / T2: 3:08 / bieg: 3:05:46 / finisz: 9:37:27
  8. Alena Sinay (SVK) / pływanie: 1:05:21 / T1: 3:01 / rower: 5:01:11 / T2: 2:47 / bieg: 3:30:12 / finisz: 9:42:31
  9. Samantha Snukis (USA) / pływanie: 1:08:21 / T1: 3:30 / rower: 5:13:44 / T2: 3:13 / bieg: 3:15:02 / finisz: 9:43:48
  10. Britt Vocke (USA) / pływanie: 57:29 / T1: 3:11 / rower: 5:14:23 / T2: 4:10 / bieg: 3:25:05 / finisz: 9:44:15

Przemek Schenk
foto: Ironman Texas FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X