Wiadomości

Ironman i Wahoo Fitness łączą siły

Amerykańska firma Wahoo Fitness, producent urządzeń treningowych oraz IRONMAN Group ogłaszają zawarcie wieloletniej umowy partnerskiej.

Zgodnie z jej postanowieniami firma Wahoo Fitness zostaje oficjalnym partnerem technicznym wszystkich imprez sportowych organizowanych przez IRONMAN Group, czyli serii IRONMAN, IRONMAN 70.3, Rock ‘n’ Roll Running Series, Epic Series, Haute Route i UTMB World Series.

Możliwości nowej umowy

Pierwsza tego typu umowa w historii IRONMAN Group zapewnia zawodnikom różnych serii i sportów wytrzymałościowych dostęp do ekosystemu treningowego Wahoo, w tym także do zegarków multisportowych Wahoo ELEMNT Rival.

– Partnerstwo z firmą Wahoo Fitness daje uczestnikom naszych imprez możliwość korzystania z ich unikalnego ekosystemu treningowego. Dzięki niemu, zawodnicy sportów wytrzymałościowych uzyskują możliwość trenowania wewnątrz i na zewnątrz, korzystając z tego samego połączonego ekosystemu. Dzięki temu mogą się lepiej przygotować do uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach niezależnie od ograniczeń zawodowych, czasowych, czy pogodowych. Mamy nadzieję, że to partnerstwo pozwoli naszym uczestnikom osiągnąć najwyższy potencjał sportowy – mówił Matt Wikstrom, dyrektor działu współpracy IRONMAN Group.

Na rynku od roku

Firma Wahoo wkroczyła na rynek biegowy i multisportowy w 2021 roku, kiedy to wprowadziła do sprzedaży zegarek Wahoo ELEMNT Rival. Dzięki funkcjom dedykowanym multisportowi, takim jak Seamless Transition (automatyczne rozpoznawanie stref zmian), Perfect View Zoom (łatwa zmiana ilości prezentowanych pól na jednym ekranie), czy Race Running (dostosowanie mierzonego dystansu do oznaczeń na trasie) oraz doświadczeniom zdobytym podczas tworzenia doskonałych liczników i trenażerów, udało się stworzyć świetny zegarek.

– Jesteśmy zaszczyceni połączeniem sił z grupą IRONMAN, dając jeszcze większej ilości zawodników możliwość korzystania z zalet naszego ekosystemu treningowego. Wierzymy, że aby zostać najlepszym zawodnikiem, trzeba mieć najlepsze narzędzia. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości zaprezentowania szerszemu gronu biegaczy i triathlonistów nie tylko jak doby jest zegarek Wahoo ELEMNT Rival i cały nasz ekosystem, ale także jak może im to pomóc w poprawie treningu i w efekcie wyników – mówił Mike Saturnia, dyrektor zarządzający Wahoo Fitness.

Zawodnikami korzystającymi z ekosystemu Wahoo i zegarków Wahoo ELEMNT Rival są między innymi Mistrz Świata IRONMAN Jan Frodeno, Mistrzyni Świata IRONMAN 70.3 Lucy Charles-Barclay, wielokrotna zwyciężczyni zawodów serii IRONMAN Heather Jackson, a także biegacz ultra Jim Walmsely.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X