Wiadomości

IRONMAN 70.3 Warsaw – rejestracja na rok 2025 otwarta!

Już teraz miłośnicy triathlonu mogą zarezerwować miejsce na liście startowej przyszłorocznych zawodów IRONMAN 70.3 Warsaw i 5150 Warsaw. W tym roku chętnych było więcej niż dostępnych pakietów startowych. Wczesna rejestracja niesie ze sobą szereg korzyści.

IRONMAN 70.3 Warsaw to obecnie największy wyścig tej globalnej serii triathlonowej w Polsce. Stołeczne zawody wyróżniają się wyjątkowo szybką trasą i co roku przyciągają rzesze triathlonistów z całego globu. Międzynarodowy klimat imprezy czuć na każdym kroku – nic dziwnego, bowiem ponad 60% uczestników tegorocznej edycji stanowili obcokrajowcy.

W stolicy startują też najgorętsze nazwiska polskiego i światowego triathlonu. To na IRONMAN 70.3 Warsaw swoje pierwsze zwycięstwa w IRONMAN 70.3 Triathlon Series święcili w poprzednich latach Robert Wilkowiecki i Kacper Stępniak, którzy następnie z sukcesami rywalizowali z najlepszymi triathlonistami globu na największych światowych arenach. Kilka tygodni temu w Warszawie zwyciężyli Casper Stornes i Solveig Lovseth, a jednym z najważniejszych wydarzeń weekendu był udział w zawodach kilkukrotnego mistrza świata, Gustava Idena.

Kolejna edycja IRONMAN 70.3 Warsaw wraz z imprezami towarzyszącymi zostanie rozegrana w dniach 6-8 czerwca 2025 roku. Już teraz można zarejestrować się na dwa główne wyścigi, czyli popularną “połówkę” – 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu – oraz 5150 Warsaw, czyli rywalizację na dystansie olimpijskim. 

– Wyraźnie rośnie zainteresowanie zawodami IRONMAN 70.3 Warsaw. Widząc to, zwiększymy w sezonie 2025 limit uczestników głównej rywalizacji z 1500 do 2000 osób. Równolegle, na dystansie olimpijskim limit ulegnie zmniejszeniu do 1000 osób – zdradza Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy IRONMAN Poland.

Wczesna rejestracja niesie ze sobą określone korzyści. Najważniejsze z nich to:

  • Gwarancja udziału w zawodach – miej pewność, że limit miejsc nie zostanie wyczerpany zanim podejmiesz decyzję o starcie.
  • Najniższa cena – opłata startowa rośnie wraz ze wzrostem liczby uczestników. Zapisując się wcześniej, płacisz mniej.
  • Większa elastyczność – dokonując rejestracji w ciągu pierwszych 90 dni po otwarciu zapisów, korzystasz z programu IRONMAN Flex90, który daje większą swobodę w zakresie rezygnacji ze startu lub przeniesienia pakietu startowego.

REJESTRACJA

Organizatorzy zawodów IRONMAN Poland dbają też o poboczne aspekty związane ze startem w triathlonie. Podczas rejestracji zawodnicy mają możliwość dokupienia różnych usług dodatkowych, które mogą ułatwić lub uatrakcyjnić udział w wydarzeniu. Wśród nich znajdują się np. personalizowana grawerka medalu, indywidualny pakiet zdjęć z zawodów, komfortowe noclegi, dodatkowe ubezpieczenia czy możliwość zakupu wymaganej licencji triathlonowej razem z pakietem startowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.ironmanwarsaw.com oraz www.ironman.com/im703-warsaw. Rejestracja prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X