Poradnik

Innowacje doprowadzone do perfekcji

Mat. prasowy. Saucony, jeden z najstarszych producentów obuwia biegowego przedstawił ofertę na sezon jesienny 2021. 

Została  ona  przygotowana zarówno z  myślą  o osobach biegających hobbistycznie,  jak i absolutnych profesjonalistach, których łączy jedna rzecz  –  kochają biegać. W kolekcji nie zabraknie butów ze świetnie przyjętej i nagradzanej linii Endorphin, czyli  Endorphin  Shift2,  Endorphin  Pro2  i  nowego  modelu  trailowego  –  Endorphin  Trail. Miłośnicy butów z dużą amortyzacją będą mieli okazję wypróbować model Triumph 19.

Stworzony, by wygrywać

Endorphin Pro2, czyli najszybszy but w ofercie marki.  Nieważne,  czy  jesteś  amatorem albo  profesjonalistą, ten model zaskoczy szybkością. Zastosowane w nim nowoczesne technologie z najwyższej półki gwarantują mocne wsparcie dla stopy. Dzięki technologii FORMFIT cholewka otula i dopasowuje się do stopy. Zapewnia komfort przy każdej prędkości. Sznurówki nie rozwiązują się przypadkowo, a wierzch wykonany z pojedynczej siateczki sprawia, że but ten jest lekki i oddychający. Endorphin Pro2 wyróżnia się karbonową płytką w kształcie litery S, która zapewnia energiczne przejścia podczas biegu. Ponadto ultralekka amortyzacja PWRRUN PB sprawi, że biegnąc w Endorphin  Pro2, poczujesz się na siłach do walki o nowe rekordy życiowe.                 

                                   

Komfort ponad wszystko

Endorphin Shift 2 jest butem na różne okazje. Niezależnie od tego, czy jest to wyścig, trening, czy zwykły rekreacyjny bieg, model ten zapewni Ci niespotykany wcześniej komfort. Cholewka buta wykonana z oddychającej siateczki idealnie dopasowuje się do stopy. Zastosowana w tym modelu pianka PWRRUN daje uczucie sprężystości przy każdym kroku. Podeszwa XT-900 ze wzmocnionymi strefami narażonymi na większe tarcie i technologia Speedroll gwarantują, że każdy kilometr zostanie pokonany nie tylko z mniejszym wysiłkiem, lecz też z lepszym czasem. Doskonale komponuje się z modelem Endorphin Pro2, jako idealny but do biegów pomiędzy najszybszymi startami sezonu.           

              

Trailowy bliźniak 

Tej jesieni Saucony prezentuje też nowości. To nowy „członek rodziny” Endorphin –  tym  razem przeznaczony do zadań specjalnych – Endorphin Trail. Skonstruowany został w oparciu o sprawdzoną już technologię Speedroll oraz  podeszwę wewnętrzną PWRRUN PB, które w  terenie sprawdzają się równie dobrze, jak na bieżni. Pewność prowadzenia zagwarantuje niezwykle przyczepna podeszwa zewnętrzna PWRTRAC. Saucony przenosi szybkość i komfort na zupełnie nowy poziom.  

Lekkość i amortyzacja

Triumph19 – but z największą amortyzacją w ofercie marki. Wszystko w tym bucie sprawia, że każdego dnia jest się gotowym na więcej. Wyjątkowo miękka podeszwa środkowa PWRRUN+ zapewnia niespotykaną wcześniej amortyzację i poczucie lekkości, nawet  po przebiegnięciu wielu kilometrów. Dzięki wykorzystaniu technologii FORMIT, cholewka buta otula i dopasowuje się do każdej stopy, dając poczucie prawdziwego komfortu. Zaprojektowana z pojedynczej siateczki cholewka zapewnia lepszą oddychalność przy mniejszej wadze. Ta lekkość sprawi, że dasz się tym butom ponieść w nieznane.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button
X