Wiadomości

I po Triathlon Lipiany 2020

Po odwołaniu czterech zawodów cyklu Garmin Iron Triathlon dzisiaj pojawiła się informacja o kolejnym skurczeniu się startowego kalendarza na sezon 2020. Tym razem Triathlon Lipiany…

– Dziś oficjalnie komunikujemy to, co i tak było do przewidzenia. Triathlon Lipiany w 2020 roku się nie odbędzie – czytamy w komunikacie organizatorów na profilu, na Facebooku. – Niestety, sytuacja jaka jest teraz w kraju, zmusiła nas do podjęcia takiej decyzji. Z uwagi na zapowiedzi rządu i ciągłe przesuwanie szczytu fali zachorowań na coraz to dalsze miesiące, nie ma żadnej pewności, że w lipcu, sierpniu, czy wrześniu sytuacja poprawi się na tyle, aby można było przeprowadzić zawody w późniejszym terminie. Dlatego zdecydowaliśmy, że zawody będą przełożone na 20 czerwca 2021 roku – piszą organizatorzy.

Co teraz z zawodnikami?

Organizatorzy przewidują dwie opcje: całkowity zwrot wniesionej opłaty startowej lub przeniesienie opłaty startowej na następny rok.
– Nasza prośba do was jest taka, żeby w miarę możliwości wybierać tą drugą opcję. Ponieśliśmy już niemałe koszty związane z przygotowaniem zawodów i nie ukrywamy, że w przypadku zwrotu wszystkich wpłaconych przez was pieniędzy, dalsze funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia byłoby zagrożone – czytamy w komunikacie. – Dlatego jeśli w przyszłości dalej myślicie bawić się w triathlon, dalej Triathlon Lipiany jest stałym punktem waszego kalendarza startowego, to prosimy o przeniesienie opłaty na przyszły rok. Dla tych wszystkich, którzy zdecydują się na tę opcję, gwarantujemy specjalny upominek wraz z podziękowaniami w pakiecie startowym Triathlonu Lipiany 2021. Zawodników, którzy zdecydują się na wycofanie wpłat, prosimy o kontakt mailowy na adres: info@triathlon-lipiany.pl do 31 maja 2020 roku. Jeżeli do tej daty nie wpłynie do nas prośba o zwrot opłaty startowej, osoba taka będzie automatycznie przeniesiona na rok następny – piszą organizatorzy.

Przemek Schenk
foto: Triathlon Lipiany

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X