Wiadomości

Gratka dla kibiców. TriathlonLIVE.tv za darmo

ITU wychodzi naprzeciw kibicom. Udostępnia platformę TriathlonLIVE.tv. Przy tym oferuje roczny oraz bezpłatny dostęp do ogromnego archiwum wyścigów, wywiadów i ekskluzywnych zakulisowych relacji. Jak uzyskać tę możliwość?

Chętni mają czas do 1 kwietnia na zarejestrowanie się na platformie. Pandemia COVID-19 wstrzymała rywalizację sportową na wiele miesięcy. To powoduje, że zawodnicy nie mogą  rywalizować na ulubionych trasach. Co za tym idzie podróżować po świecie i zwiedzać nowe lokalizacje zawodów triathlonowych.

Wrócić wspomnieniami

Jednak teraz można przenieść się w świat triathlonu i powspominać i sprawdzić jak było w przeszłości.  TriathlonLIVE.tv jest bazą wyścigów WTS o mistrzostwo świata od 1989 roku. Można obejrzeć powtórki Pucharu Świata i usłyszeć gwiazdy światowego triathlonu sprzed kilkudziesięciu lat. Można odświeżyć sobie takie niesamowite wydarzenia jak: zwycięstwo Marka Allena i Erin Baker w inauguracyjnych mistrzostwach świata w Awinionie w 1989 roku, czy znakomicie pojedynki braci Brownlee z Javierem Gomezem.
Dlatego w tych ciężkich czasach i strachu przed koronawirusem, warto odświeżyć sobie niesamowite wydarzenia świata triathlonu minionych lat.

Przemysław Schenk
foto: ITU

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X