Wiadomości

Goodvalley Triathlon Przechlewo tuż tuż! Warto wystartować

Odbędzie się tu dziewiąta edycja Goodvalley Triathlon Przechlewo – święta triathlonu i dobrej zabawy o niepowtarzalnej atmosferze tworzonej przez uczestników, kibiców i wolontariuszy, już 27 sierpnia.

Zawodnicy i pasjonaci tej dyscypliny sportu sprawdzą się w Przechlewie w pływaniu, kolarstwie i bieganiu na dwóch dystansach indywidualnych: 56,5 km (tzw. „ćwiartce”) i 28,25 km (czyli „sprincie”) oraz na jednym drużynowym (56,5 km). Pasjonatów sportu zapraszamy również na kolejną już edycję Biegu Farmera. Bieg na dystansie 7km odbędzie się tego samego dnia po zmaganiach triathlonowych.

Święto triathlonu i dobrej zabawy rozpoczniemy oficjalnie w sobotni poranek, jednak triathlonowe „miasteczko” zacznie powstawać nad Jeziorem Końskim już kilka dni wcześniej. Stopniowo będzie ono zapełniać się wspaniałymi triathlonowymi ekipami i kibicami aż do sobotniego finału. Warto wybrać się do Przechlewa, by na własne oczy zobaczyć, jak sportowo zmienia się najbliższa okolica i złapać triathlonowego bakcyla dzięki gorącej atmosferze tworzonej przez zawodników, wolontariuszy, okolicznych mieszkańców oraz pozostałych sympatyków triathlonu – zapowiada Paweł Nowak, prezes firmy Goodvalley i jeden z organizatorów.

Kibicuj i się baw

Organizatorzy zachęcają wszystkich zarówno do żywiołowego wspierania uczestników Goodvalley Triathlon Przechlewo 2022, jak również udziału w licznych pozasportowych atrakcjach. W sobotę odbędą się również konkursy z nagrodami (typowania najlepszych wyników oraz kibicowania). Na wszystkich sympatyków triathlonu będą czekać też: strefa EXPO i gastro. Coś dla siebie znajdą też dzieci. Stowarzyszenie „Łączy nas pasja” zaprosi dzieci do zabawy łączącej konkurencje sprawnościowe, artystyczne i edukacyjne.

Triathlon Przechlewo i Bieg Farmera wspierają akcję Pomoc Ukrainie Teraz

Zapraszamy wszystkich do stoiska zlokalizowanego na terenie imprezy sportowej. Również TY możesz pomóc kupując potrawy i ciasta przygotowane przez Panie z Ukrainy. Oferujemy również loterię fantową – „każdy los wygrywa”. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane organizacji Pomoc Ukrainie Teraz i przeznaczone na zakup niezbędnych rzeczy i środków medycznych potrzebnych mieszkańcom Ukrainy. Projekt Pomoc Ukrainie TERAZ powstał w celu niesienia wsparcia mieszkańcom Ukrainy dotkniętym wojną.

Projekt zainicjowany został przez założyciela Goodvalley Toma Axelgaarda we współpracy m.in. z Ambasadą Ukrainy w Danii oraz organizacją Danish Farmers Abroad.

Jestem przekonany, że każdy, kto w kolejny weekend odwiedzi teren naszych zawodów, znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszam do sportowej i pozasportowej zabawy! Wierzę, że nasze wspólne zaangażowanie przełoży się na doskonałe wyniki i niezapomniane wrażenia uczestników, jak również ogromne wsparcie dla potrzebujących – dodaje Paweł Nowak, prezes firmy Goodvalley, jeden z organizatorów, a także triathlonista – jak co roku weźmie on udział w zawodach.

Start i meta Goodvalley Triathlon Przechlewo 2022 zlokalizowane zostaną na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Areną etapu pływackiego będzie Jezioro Końskie, a trasa rowerowa i biegowa powiodą po malowniczej okolicy. Najważniejsze informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl oraz na fanpage’u Triathlon Przechlewo na portalu Facebook (https://www.facebook.com/TriathlonPrzechlewo).

Termin zapisów mija 21 sierpnia 2022 roku.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X