TOP
GIT Elbląg. Czołowi AG na 1/4IM WYNIKI
Prezentujemy rezultaty najlepszych zawodników poszczególnych kategorii wiekowych, którzy startowali na ćwiartce w Garmin Iron Triathlon Elbląg.
Najszybszym zawodnikiem był Tomasz Brembor. Wbiegł na metę, z czasem 1:52:39. Nad Maćkiem Bodnarem miał 1:55 przewagi. Podium uzupełnił Patryk Gąsior (1:59:07).
Z wygranej cieszyła się Natalia Rypel, która kilka dni temu wygrała w Skierniewicach, a teraz była najszybsza w Elblągu, pokonując trasę, z wynikiem 2:13:05. Ewelina Wołos straciła do zwyciężczyni 25 sekund. Na najniższym stopniu podium znalazła się Sandra Kopiczko, której pokonanie trasy zajęło 2:16:50.
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG
M18
- Michał Śnietka / pływanie: 21:16 / T1: 2:51 / rower: 1:15:45 / T2: 2:27 / bieg: 48:21 / finisz: 2:30:40
- Robert Pulczyński / pływanie: 17:56 / T1: 2:27 / rower: 1:23:19 / T2: 2:36 / bieg: 53:38 / finisz: 2:39:56
- Bartosz Golenia / pływanie: 25:34 / T1: 7:04 / rower: 1:58:58 / T2: 3:51 / bieg: 1:07:23 / finisz: 3:42:50
M25
- Tomasz Brembor / pływanie: 12:24 / T1: 1:33 / rower: 1:01:28 / T2: 1:41 / bieg: 35:33 / finisz: 1:52:39
- Maciej Bodnar / pływanie: 13:33 / T1: 1:35 / rower: 1:00:31 / T2: 1:46 / bieg: 37:09 / finisz: 1:54:34
- Patryk Gąsior / pływanie: 12:41 / T1: 2:06 / rower: 1:05:48 / T2: 2:00 / bieg: 36:32 / finisz: 1:59:07
M30
- Filip Mówiński / pływanie: 15:08 / T1: 2:09 / rower: 1:04:55 / T2: 2:09 / bieg: 37:46 / finisz: 2:02:07
- Arkadiusz Pac / pływanie: 19:10 / T1: 2:48 / rower: 1:06:44 / T2: 2:36 / bieg: 42:49 / finisz: 2:14:07
- Michał Zajk / pływanie: 19:10 / T1: 2:52 / rower: 1:13:46 / T2: 2:49 / bieg: 42:36 / finisz: 2:21:13
M35
- Artur Bladowski / pływanie: 17:27 / T1: 1:51 / rower: 1:06:25 / T2: 2:04 / bieg: 39:37 / finisz: 2:07:24
- Damian Kiczor / pływanie: 17:32 / T1: 2:26 / rower: 1:09:13 / T2: 2:14 / bieg: 40:19 / finisz: 2:11:44
- Bartosz Nowicki / pływanie: 19:01 / T1: 2:02 / rower: 1:07:26 / T2: 2:25 / bieg: 41:21 / finisz: 2:12:15
M40
- Kamil Duplicki / pływanie: 16:52 / T1: 1:46 / rower: 1:05:38 / T2: 2:08 / bieg: 38:39 / finisz: 2:05:03
- Michał Czapiński / pływanie: 18:19 / T1: 2:36 / rower: 1:07:08 / T2: 2:17 / bieg: 38:02 / finisz: 2:08:22
- Michał Majka / pływanie: 16:50 / T1: 2:14 / rower: 1:09:35 / T2: 2:16 / bieg: 41:38 / finisz: 2:12:33
M45
- Robert Puch / pływanie: 17:50 / T1: 2:18 / rower: 1:04:58 / T2: 2:28 / bieg: 43:09 / finisz: 2:10:43
- Mariusz Biskupski / pływanie: 14:26 / T1: 2:26 / rower: 1:11:25 / T2: 2:45 / bieg: 46:29 / finisz: 2:17:31
- Marcin Walkowiak / pływanie: 17:30 / T1: 2:46 / rower: 1:11:10 / T2: 2:22 / bieg: 44:18 / finisz: 2:18:06
M50
- Maciej Stępień / pływanie: 18:38 / T1: 2:24 / rower: 1:10:29 / T2: 2:26 / bieg: 44:11 / finisz: 2:18:08
- Jakub Mańczak / pływanie: 14:47 / T1: 2:41 / rower: 1:12:30 / T2: 3:08 / bieg: 45:24 / finisz: 2:18:30
- Tomasz Socha / pływanie: 18:49 / T1: 3:01 / rower: 1:09:59 / T2: 2:52 / bieg: 46:12 / finisz: 2:20:53
M55
- Janusz Duk / pływanie: 19:22 / T1: 2:45 / rower: 1:18:24 / T2: 2:45 / bieg: 49:13 / finisz: 2:32:29
- Jacek Stradomski / pływanie: 17:58 / T1: 3:40 / rower: 1:18:05 / T2: 3:27 / bieg: 49:48 / finisz: 2:32:58
- Tomasz Grabowski / pływanie: 22:23 / T1: 3:50 / rower: 1:17:18 / T2: 3:03 / bieg: 49:07 / finisz: 2:35:41
M60
- Jarosław Grzelec / pływanie: 16:41 / T1: 2:47 / rower: 1:13:05 / T2: 2:47 / bieg: 45:26 / finisz: 2:20:46
- Grzegorz Krzan / pływanie: 21:59 / T1: 3:46 / rower: 1:20:33 / T2: 2:57 / bieg: 51:11 / finisz: 2:40:26
- Marek Szafrański / pływanie: 21:12 / T1: 3:20 / rower: 1:27:22 / T2: 4:02 / bieg: 51:50 / finisz: 2:47:46
M70
- Czesław Mączyński / pływanie: 29:54 / T1: 4:03 / rower: 1:23:20 / T2: 4:29 / bieg: 59:35 / finisz: 3:01:21
- Zygfryd Reszka / pływanie: 35:55 / T1: 6:36 / rower: 1:34:02 / T2: 4:24 / bieg: 1:09:31 / finisz: 3:30:28
K18
- Marysia Matusik / pływanie: 16:05 / T1: 2:08 / rower: 1:17:20 / T2: 2:08 / bieg: 44:52 / finisz: 2:22:33
- Kinga Kozłowska / pływanie: 21:51 / T1: 2:33 / rower: 1:20:21 / T2: 2:20 / bieg: 45:44 / finisz: 2:32:49
K25
- Natalia Rypel / pływanie: 14:19 / T1: 1:39 / rower: 1:11:21 / T2: 2:08 / bieg: 43:38 / finisz: 2:13:05
- Sandra Kopiczko / pływanie: 15:34 / T1: 1:56 / rower: 1:16:00 / T2: 2:00 / bieg: 41:20 / finisz: 2:16:50
- Zuzanna Kielak / pływanie: 20:37 / T1: 2:45 / rower: 1:19:08 / T2: 2:52 / bieg: 47:16 / finisz: 2:32:38
K30
- Ola Korulczyk / pływanie: 15:35 / T1: 2:12 / rower: 1:13:05 / T2: 2:19 / bieg: 46:27 / finisz: 2:19:38
- Magdalena Mickiewicz / pływanie: 17:14 / T1: 2:11 / rower: 1:15:38 / T2: 2:30 / bieg: 45:37 / finisz: 2:23:10
- Ewa Galewicz / pływanie: 20:50 / T1: 2:44 / rower: 1:14:53 / T2: 2:58 / bieg: 50:53 / finisz: 2:32:18
K35
- Ewelina Wołos / pływanie: 19:58 / T1: 2:14 / rower: 1:07:57 / T2: 2:26 / bieg: 40:55 / finisz: 2:13:30
- Ela Goler / pływanie: 22:03 / T1: 2:44 / rower: 1:23:03 / T2: 2:44 / bieg: 45:53 / finisz: 2:36:27
- Natalia Zeszutek / pływanie: 20:20 / T1: 2:26 / rower: 1:20:11 / T2: 2:44 / bieg: 51:13 / finisz: 2:36:54
K40
- Katarzyna Butowska / pływanie: 22:30 / T1: 3:04 / rower: 1:25:05 / T2: 2:39 / bieg: 47:15 / finisz: 2:40:33
- Anetta Klimowska / pływanie: 19:58 / T1: 3:31 / rower: 1:26:34 / T2: 3:03 / bieg: 51:28 / finisz: 2:44:34
- Magdalena Kałaczyńska-Miętkiewicz / pływanie: 40:27 / T1: 3:12 / rower: 1:34:45 / T2: 4:02 / bieg: 1:01:26 / finisz: 3:24:12
K45
- Ewa Urbańska / pływanie: 18:41 / T1: 2:19 / rower: 1:09:12 / T2: 2:49 / bieg: 49:23 / finisz: 2:22:24
- Karolina Janyga-Kulik / pływanie: 19:49 / T1: 3:05 / rower: 1:18:08 / T2: 3:33 / bieg: 54:52 / finisz: 2:39:27
- Adrianna Niekowal / pływanie: 27:21 / T1: 6:22 / rower: 1:41:19 / T2: 3:43 / bieg: 59:15 / finisz: 3:18:00
K55
- Beata Osiecka / pływanie: 24:05 / T1: 3:30 / rower: 1:26:43 / T2: 3:30 / bieg: 1:00:15 / finisz: 2:58:03
- Magda Nehring-Gugulska / pływanie: 31:45 / T1: 5:31 / rower: 1:39:01 / T2: 3:23 / bieg: 1:07:01 / finisz: 3:27:01
Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB