TOP

GIT Elbląg. Czołowi AG na 1/4IM WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych zawodników poszczególnych kategorii wiekowych, którzy startowali na ćwiartce w Garmin Iron Triathlon Elbląg.

Najszybszym zawodnikiem był Tomasz Brembor. Wbiegł na metę, z czasem 1:52:39. Nad Maćkiem Bodnarem miał 1:55 przewagi. Podium uzupełnił Patryk Gąsior (1:59:07).

Z wygranej cieszyła się Natalia Rypel, która kilka dni temu wygrała w Skierniewicach, a teraz była najszybsza w Elblągu, pokonując trasę, z wynikiem 2:13:05. Ewelina Wołos straciła do zwyciężczyni 25 sekund. Na najniższym stopniu podium znalazła się Sandra Kopiczko, której pokonanie trasy zajęło 2:16:50.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M18

  1. Michał Śnietka / pływanie: 21:16 / T1: 2:51 / rower: 1:15:45 / T2: 2:27 / bieg: 48:21 / finisz: 2:30:40
  2. Robert Pulczyński / pływanie: 17:56 / T1: 2:27 / rower: 1:23:19 / T2: 2:36 / bieg: 53:38 / finisz: 2:39:56
  3. Bartosz Golenia / pływanie: 25:34 / T1: 7:04 / rower: 1:58:58 / T2: 3:51 / bieg: 1:07:23 / finisz: 3:42:50

M25

  1. Tomasz Brembor / pływanie: 12:24 / T1: 1:33 / rower: 1:01:28 / T2: 1:41 / bieg: 35:33 / finisz: 1:52:39
  2. Maciej Bodnar / pływanie: 13:33 / T1: 1:35 / rower: 1:00:31 / T2: 1:46 / bieg: 37:09 / finisz: 1:54:34
  3. Patryk Gąsior / pływanie: 12:41 / T1: 2:06 / rower: 1:05:48 / T2: 2:00 / bieg: 36:32 / finisz: 1:59:07

M30

  1. Filip Mówiński / pływanie: 15:08 / T1: 2:09 / rower: 1:04:55 / T2: 2:09 / bieg: 37:46 / finisz: 2:02:07
  2. Arkadiusz Pac / pływanie: 19:10 / T1: 2:48 / rower: 1:06:44 / T2: 2:36 / bieg: 42:49 / finisz: 2:14:07
  3. Michał Zajk / pływanie: 19:10 / T1: 2:52 / rower: 1:13:46 / T2: 2:49 / bieg: 42:36 / finisz: 2:21:13

M35

  1. Artur Bladowski / pływanie: 17:27 / T1: 1:51 / rower: 1:06:25 / T2: 2:04 / bieg: 39:37 / finisz: 2:07:24
  2. Damian Kiczor / pływanie: 17:32 / T1: 2:26 / rower: 1:09:13 / T2: 2:14 / bieg: 40:19 / finisz: 2:11:44
  3. Bartosz Nowicki / pływanie: 19:01 / T1: 2:02 / rower: 1:07:26 / T2: 2:25 / bieg: 41:21 / finisz: 2:12:15

M40

  1. Kamil Duplicki / pływanie: 16:52 / T1: 1:46 / rower: 1:05:38 / T2: 2:08 / bieg: 38:39 / finisz: 2:05:03
  2. Michał Czapiński / pływanie: 18:19 / T1: 2:36 / rower: 1:07:08 / T2: 2:17 / bieg: 38:02 / finisz: 2:08:22
  3. Michał Majka / pływanie: 16:50 / T1: 2:14 / rower: 1:09:35 / T2: 2:16 / bieg: 41:38 / finisz: 2:12:33

M45

  1. Robert Puch / pływanie: 17:50 / T1: 2:18 / rower: 1:04:58 / T2: 2:28 / bieg: 43:09 / finisz: 2:10:43
  2. Mariusz Biskupski / pływanie: 14:26 / T1: 2:26 / rower: 1:11:25 / T2: 2:45 / bieg: 46:29 / finisz: 2:17:31
  3. Marcin Walkowiak / pływanie: 17:30 / T1: 2:46 / rower: 1:11:10 / T2: 2:22 / bieg: 44:18 / finisz: 2:18:06

M50

  1. Maciej Stępień / pływanie: 18:38 / T1: 2:24 / rower: 1:10:29 / T2: 2:26 / bieg: 44:11 / finisz: 2:18:08
  2. Jakub Mańczak / pływanie: 14:47 / T1: 2:41 / rower: 1:12:30 / T2: 3:08 / bieg: 45:24 / finisz: 2:18:30
  3. Tomasz Socha / pływanie: 18:49 / T1: 3:01 / rower: 1:09:59 / T2: 2:52 / bieg: 46:12 / finisz: 2:20:53

M55

  1. Janusz Duk / pływanie: 19:22 / T1: 2:45 / rower: 1:18:24 / T2: 2:45 / bieg: 49:13 / finisz: 2:32:29
  2. Jacek Stradomski / pływanie: 17:58 / T1: 3:40 / rower: 1:18:05 / T2: 3:27 / bieg: 49:48 / finisz: 2:32:58
  3. Tomasz Grabowski / pływanie: 22:23 / T1: 3:50 / rower: 1:17:18 / T2: 3:03 / bieg: 49:07 / finisz: 2:35:41

M60

  1. Jarosław Grzelec / pływanie: 16:41 / T1: 2:47 / rower: 1:13:05 / T2: 2:47 / bieg: 45:26 / finisz: 2:20:46
  2. Grzegorz Krzan / pływanie: 21:59 / T1: 3:46 / rower: 1:20:33 / T2: 2:57 / bieg: 51:11 / finisz: 2:40:26
  3. Marek Szafrański / pływanie: 21:12 / T1: 3:20 / rower: 1:27:22 / T2: 4:02 / bieg: 51:50 / finisz: 2:47:46

M70

  1. Czesław Mączyński / pływanie: 29:54 / T1: 4:03 / rower: 1:23:20 / T2: 4:29 / bieg: 59:35 / finisz: 3:01:21
  2. Zygfryd Reszka / pływanie: 35:55 / T1: 6:36 / rower: 1:34:02 / T2: 4:24 / bieg: 1:09:31 / finisz: 3:30:28

K18

  1. Marysia Matusik / pływanie: 16:05 / T1: 2:08 / rower: 1:17:20 / T2: 2:08 / bieg: 44:52 / finisz: 2:22:33
  2. Kinga Kozłowska / pływanie: 21:51 / T1: 2:33 / rower: 1:20:21 / T2: 2:20 / bieg: 45:44 / finisz: 2:32:49

K25

  1. Natalia Rypel / pływanie: 14:19 / T1: 1:39 / rower: 1:11:21 / T2: 2:08 / bieg: 43:38 / finisz: 2:13:05
  2. Sandra Kopiczko / pływanie: 15:34 / T1: 1:56 / rower: 1:16:00 / T2: 2:00 / bieg: 41:20 / finisz: 2:16:50
  3. Zuzanna Kielak / pływanie: 20:37 / T1: 2:45 / rower: 1:19:08 / T2: 2:52 / bieg: 47:16 / finisz: 2:32:38

K30

  1. Ola Korulczyk / pływanie: 15:35 / T1: 2:12 / rower: 1:13:05 / T2: 2:19 / bieg: 46:27 / finisz: 2:19:38
  2. Magdalena Mickiewicz / pływanie: 17:14 / T1: 2:11 / rower: 1:15:38 / T2: 2:30 / bieg: 45:37 / finisz: 2:23:10
  3. Ewa Galewicz / pływanie: 20:50 / T1: 2:44 / rower: 1:14:53 / T2: 2:58 / bieg: 50:53 / finisz: 2:32:18

K35

  1. Ewelina Wołos / pływanie: 19:58 / T1: 2:14 / rower: 1:07:57 / T2: 2:26 / bieg: 40:55 / finisz: 2:13:30
  2. Ela Goler / pływanie: 22:03 / T1: 2:44 / rower: 1:23:03 / T2: 2:44 / bieg: 45:53 / finisz: 2:36:27
  3. Natalia Zeszutek / pływanie: 20:20 / T1: 2:26 / rower: 1:20:11 / T2: 2:44 / bieg: 51:13 / finisz: 2:36:54

K40

  1. Katarzyna Butowska / pływanie: 22:30 / T1: 3:04 / rower: 1:25:05 / T2: 2:39 / bieg: 47:15 / finisz: 2:40:33
  2. Anetta Klimowska / pływanie: 19:58 / T1: 3:31 / rower: 1:26:34 / T2: 3:03 / bieg: 51:28 / finisz: 2:44:34
  3. Magdalena Kałaczyńska-Miętkiewicz / pływanie: 40:27 / T1: 3:12 / rower: 1:34:45 / T2: 4:02 / bieg: 1:01:26 / finisz: 3:24:12

K45

  1. Ewa Urbańska / pływanie: 18:41 / T1: 2:19 / rower: 1:09:12 / T2: 2:49 / bieg: 49:23 / finisz: 2:22:24
  2. Karolina Janyga-Kulik / pływanie: 19:49 / T1: 3:05 / rower: 1:18:08 / T2: 3:33 / bieg: 54:52 / finisz: 2:39:27
  3. Adrianna Niekowal / pływanie: 27:21 / T1: 6:22 / rower: 1:41:19 / T2: 3:43 / bieg: 59:15 / finisz: 3:18:00

K55

  1. Beata Osiecka / pływanie: 24:05 / T1: 3:30 / rower: 1:26:43 / T2: 3:30 / bieg: 1:00:15 / finisz: 2:58:03
  2. Magda Nehring-Gugulska / pływanie: 31:45 / T1: 5:31 / rower: 1:39:01 / T2: 3:23 / bieg: 1:07:01 / finisz: 3:27:01

Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X