TOP

Garmin Iron Triathlon. Czołowi AG na 1/4IM w Rawie Mazowieckiej

Prezentujemy wyniki najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy rywalizowali na ćwiartce podczas GIT Rawa Mazowiecka.

Na ćwiartce najszybszym zawodnikiem był Tomasz Szala (1:53:43). Na drugim miejscu zawody zakończył Tomasz Marcinek (1:55:19). Podium uzupełnił Maciej Wiśniewski (2:01:05).

Najszybszą zawodniczką na ćwiartce była Anna Peterek, której pokonanie trasy zajęło 2:20:33. Wyprzedziła Katarzynę Jonio o 52 sekundy. Podium uzupełniła Ewa Urbańska (2:23:12).

Szczegółowe wyniki w poszczególnych AG na 1/4IM

M18

  1. Maciej Wiśniewski / pływanie: 14:04 / T1: 1:50 / rower: 1:08:02 / T2: 1:35 / bieg: 35:34 / finisz: 2:01:05
  2. Filip Rurak / pływanie: 17:12 / T1: 2:14 / rower: 1:16:32 / T2: 1:59 / bieg: 42:55 / finisz: 2:20:52
  3. Arkadiusz Marczak / pływanie: 15:47 / T1: 2:31 / rower: 1:23:53 / T2: 1:56 / bieg: 44:04 / finisz: 2:28:11

M25

  1. Filip Kołodziejczak / pływanie: 12:59 / T1: 2:12 / rower: 1:08:18 / T2: 1:47 / bieg: 41:57 / finisz: 2:07:13
  2. Bartosz Sarbak / pływanie: 15:38 / T1: 2:10 / rower: 1:12:19 / T2: 1:52 / bieg: 40:45 / finisz: 2:12:44
  3. Szymon Czartoszewski / pływanie: 17:27 / T1: 2:41 / rower: 1:13:53 / T2: 2:23 / bieg: 39:30 / finisz: 2:15:54

M30

  1. Tomasz Szala / pływanie: 12:34 / T1: 1:45 / rower: 1:02:48 / T2: 1:35 / bieg: 35:01 / finisz: 1:53:43
  2. Tomasz Marcinek / pływanie: 12:11 / T1: 1:35 / rower: 1:04:34 / T2: 1:18 / bieg: 35:41 / finisz: 1:55:19
  3. Krzysztof Owczarek / pływanie: 13:07 / T1: 1:52 / rower: 1:08:59 / T2: 1:51 / bieg: 38:39 / finisz: 2:04:28

M35

  1. Paweł Młodzikowski / pływanie: 15:00 / T1: 2:22 / rower: 1:08:38 / T2: 1:54 / bieg: 36:47 / finisz: 2:04:41
  2. Marcin Kosowski / pływanie: 15:18 / T1: 2:11 / rower: 1:11:08 / T2: 2:18 / bieg: 40:56 / finisz: 2:11:51
  3. Bartosz Nowicki / pływanie: 17:44 / T1: 2:12 / rower: 1:09:42 / T2: 2:07 / bieg: 40:46 / finisz: 2:12:31

M40

  1. Jarek Debert / pływanie: 16:32 / T1: 2:10 / rower: 1:09:46 / T2: 1:39 / bieg: 40:12 / finisz: 2:10:19
  2. Rafał Prendecki / pływanie: 15:59 / T1: 2:10 / rower: 1:09:56 / T2: 1:47 / bieg: 40:50 / finisz: 2:10:42
  3. Gerard Magdziarz / pływanie: 17:38 / T1: 2:24 / rower: 1:10:09 / T2: 2:12 / bieg: 39:53 / finisz: 1:12:16

M45

  1. Michał Rembowski / pływanie: 15:14 / T1: 2:25 / rower: 1:14:16 / T2: 2:28 / bieg: 42:19 / finisz: 2:16:42
  2. Marcin Antoniuk / pływanie: 17:48 / T1: 2:23 / rower: 1:13:19 / T2: 2:06 / bieg: 45:36 / finisz: 2:21:12
  3. Jacek Mackiewicz / pływanie: 18:52 / T1: 3:22 / rower: 1:15:43 / T2: 2:29 / bieg: 42:51 / finisz: 2:23:17

M50

  1. Glen Osmond / pływanie: 14:39 / T1: 2:13 / rower: 1:10:39 / T2: 2:02 / bieg: 42:02 / finisz: 2:11:35
  2. Piotr Paduszyński / pływanie: 17:51 / T1: 2:16 / rower: 1:14:19 / T2: 2:16 / bieg: 41:23 / finisz: 2:18:05
  3. Marek Wawrzyniak / pływanie: 20:25 / T1: 3:04 / rower: 1:13:36 / T2: 2:05 / bieg: 45:26 / finisz: 2:24:36

M55

  1. Mirosław Wójcik / pływanie: 19:16 / T1: 3:36 / rower: 1:15:47 / T2: 3:36 / bieg: 47:09 / finisz: 2:29:24
  2. Tomasz Grabowski / pływanie: 20:43 / T1: 3:28 / rower: 1:15:43 / T2: 2:35 / bieg: 47:16 / finisz: 2:29:45
  3. Miłosz Lenart / pływanie: 21:05 / T1: 4:00 / rower: 1:20:10 / T2: 2:21 / bieg: 45:31 / finisz: 2:33:07

M60

  1. Marek Gąsiorek / pływanie: 22:29 / T1: 4:09 / rower: 1:32:19 / T2: 3:43 / bieg: 59:35 / finisz: 3:02:15
  2. Dariusz Maciejczyk / pływanie: 24:28 / T1: 5:40 / rower: 1:24:56 / T2: 4:44 / bieg: 1:04:18 / finisz: 3:04:06

M65

  1. Adam Wonko / pływanie: 28:00 / T1: 5:01 / rower: 1:35:06 / T2: 4:22 / bieg: 55:22 / finisz: 3:07:51
  2. Janusz Jagielak / pływanie: 29:02 / T1: 6:06 / rower: 1:46:36 / T2: 3:11 / bieg: 51:48 / finisz: 3:16:43
  3. Henryk Kępiński / pływanie: 23:01 / T1: 6:56 / rower: 1:36:17 / T2: 4:23 / bieg: 1:08:16 / finisz: 3:18:53

M70

  1. Paweł Sobczak / pływanie: 27:41 / T1: 4:25 / rower: 1:31:04 / T2: 3:34 / bieg: 1:02:26 / finisz: 3:09:10

K18

  1. Kinga Lorek / pływanie: 16:00 / T1: 2:04 / rower: 1:19:41 / T2: 1:50 / bieg: 46:43 / finisz: 2:26:18
  2. Martyna Łopianiak / pływanie: 15:57 / T1: 3:05 / rower: 1:18:36 / T2: 2:16 / bieg: 47:29 / finisz: 2:27:23
  3. Weronika Lalewicz / pływanie: 18:29 / T1: brak wyniku / rower: 1:37:50 / T2: brak wyniku / bieg: 54:34 / finisz: 2:53:19

K25

  1. Kamila Gordon / pływanie: 17:52 / T1: 2:29 / rower: 1:24:30 / T2: 2:16 / bieg: 48:13 / finisz: 2:35:20

K30

  1. Anna Peterek / pływanie: 14:56 / T1: 2:25 / rower: 1:16:19 / T2: 1:55 / bieg: 44:58 / finisz: 2:20:33
  2. Agata Frydrych / pływanie: 18:35 / T1: 4:01 / rower: 1:16:19 / T2: 2:31 / bieg: 48:27 / finisz: 2:29:53
  3. Małgorzata Dziedzic / pływanie: 16:28 / T1: 2:31 / rower: 1:22:14 / T2: 2:13 / bieg: 49:29 / finisz: 2:32:55

K35

  1. Wioleta Jarocka / pływanie: 17:47 / T1: 2:14 / rower: 1:19:15 / T2: 2:03 / bieg: 46:18 / finisz: 2:27:37
  2. Ela Goler / pływanie: 19:58 / T1: 2:28 / rower: 1:21:48 / T2: 2:08 / bieg: 44:39 / finisz: 2:31:01
  3. Aleksandra Kępa / pływanie: 19:27 / T1: 3:43 / rower: 1:24:51 / T2: 3:09 / bieg: 50:03 / finisz: 2:41:13

K40

  1. Katarzyna Jonio / pływanie: 17:23 / T1: 2:22 / rower: 1:16:22 / T2: 2:09 / bieg: 43:09 / finisz: 2:21:25
  2. Ada Paterek / pływanie: 21:50 / T1: 3:44 / rower: 1:35:12 / T2: 2:41 / bieg: 56:26 / finisz: 2:59:53

K45

  1. Ewa Urbańska / pływanie: 17:45 / T1: 2:25 / rower: 1:12:39 / T2: 2:01 / bieg: 48:22 / finisz: 2:23:12
  2. Anna Jarząbek Lindholm / pływanie: 20:29 / T1: 3:04 / rower: 1:28:02 / T2: 2:26 / bieg: 48:55 / finisz: 2:42:56
  3. Justyna Żołądek / pływanie: 18:51 / T1: 2:58 / rower: 1:30:46 / T2: 2:41 / bieg: 49:58 / finisz: 2:45:14

K50

  1. Małgorzata Kaczorowska / pływanie: 17:48 / T1: 3:56 / rower: 1:35:57 / T2: 3:53 / bieg: 56:03 / finisz: 2:57:37
  2. Barbara Sradomska / pływanie: 29:53 / T1: 3:54 / rower: 1:35:28 / T2: 3:32 / bieg: 49:54 / finisz: 3:02:41

K55

  1. Stanisława Ferko-Czajkowska / pływanie: 22:48 / T1: 2:59 / rower: 1:23:53 / T2: 2:39 / bieg: 54:41 / finisz: 2:47:00
  2. Beata Osiecka / pływanie: 21:19 / T1: 3:14 / rower: 1:28:13 / T2: 2:53 / bieg: 58:21 / finisz: 2:54:00

K65

  1. Barbara Kołczyńska / pływanie: 26:41 / T1: 5:37 / rower: 1:39:36 / T2: 3:26 / bieg: 1:03:00 / finisz: 3:18:20

Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X