Wiadomości

Fotograf poszuka talentów dla USA Triathlon

Mąż Katie Zaferes, triathlonista i fotograf World Triathlon został zatrudniony przez USA Triathlon. Tommy Zaferes będzie koordynatorem ds. talentów w organizacji.

– Tommy Zaferes poprowadzi i opracuje programy mające na celu identyfikację, rekrutację, ocenę i wspieranie przyszłych medalistów olimpijskich i paraolimpijskich USA Triathlon – napisał w komunikacie USA Triathlon.

Tym samym prywatnie mąż utytułowanej Katie Zaferes staje przed dużą szansą i możliwościami, jakie daje ta praca.

Fotograf poszuka talentów

– USA Triathlon z dumą wprowadza Tommy’ego do naszego zespołu – powiedział Joe Maloy, kierownik ds. rozwoju wysokiej wydajności w USA Triathlon. – Tommy ma umiejętności i doświadczenie, które można powiązać z przyszłymi i dobrze zapowiadającymi się triathlonistami. Jako wykwalifikowany fotograf i specjalista ds. marketingu cyfrowego jest również świetnym gawędziarzem. Jako pływak na poziomie olimpijskim, który przeszedł na triathlon, Tommy zna różne aspekty tego sportu. Może nadać trochę autentyczności podczas rekrutacji sportowców do USA Triathlon High Performance. Wiem, że Tommy jest gotowy do działania – dodaje Maloy.

Kim jest Tommy Zaferes?

Wywodzi się z pływania. Brał udział w próbach olimpijskich w pływaniu w 2008 roku. Tommy Zaferes przeszedł do triathlonu dwa lata później. Do tego został zatrudniony przez World Triathlon jako fotograf. Po otrzymaniu propozycji pracy w USA Triathlon nie krył zadowolenia.

– Ta okazja pojawiła się w idealnym momencie. Jestem podekscytowany tym, że mogę wykorzystać moje doświadczenie triathlonowe oraz z pracy fotografa. To wiązało się z m.in.: stycznością ze światowym triathlonem. Nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku i pokazania, jakie możliwości daje ta praca, a w przyszłości pochwalenia się jej efektami. Jestem gotowy do realizowania zadania, jakim jest poszukiwanie przyszłych olimpijczyków oraz paraolimpijczyków i bycie dla nich mentorem – przyznał Tommy Zaferes.

Przemek Schenk
foto: triathlon.org

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X