Wiadomości

Enea Junior Poznań Triathlon. A Ty już zapisałeś dziecko na zawody?

Przed nami ósma edycja Enea Junior Poznań Triathlon. To wyjątkowe zawody multisportowe podczas, których najmłodsi mogą posmakować przygody, jaką niewątpliwie jest triathlon.

Poznańskie zawody od lat są największą imprezą triathlonową dla dzieci w Polsce. Przez uczestników uznawaną za najlepiej zorganizowaną. Zawody Enea Junior Poznań Triathlon to wielokrotnie nagradzana impreza:
✓ Zwycięzca i I miejsce w kategorii Lokalna Inicjatywa Sportowa za 2022 roku na ogólnopolskiej gali Sport Biznes Polska w Warszawie.
✓ Zwycięzca i I miejsce za rok 2021 podczas XVIII Ogólnopolskiej Gali Sportu i Biznesu DEMES w Warszawie w kategorii: Małe Wydarzenie Sportowe.
✓ Pierwsza nagroda i tytuł Młodzieżowa Impreza Sportowa Roku w Poznaniu za rok 2021.
✓ Finalista i pierwsza trójka podczas Kongresu Sport Biznes Polska w kategorii Lokalna Inicjatywa Sportowa za rok 2021.

Marzenia na start

W tym roku impreza odbędzie się 22 czerwca 2024 roku, oczywiście w Poznaniu. Ponownie planowane są starty dla dzieci w wieku od roku do 15 lat. Najmłodsi, do 8 roku życia rywalizować będą w triathlonie, starsze już w aquathlonie. Imprezę towarzyszącą będzie Family Poznań Aquathlon- sztafeta rodzinna.

– “Marzenia na start!” to nie tylko nasze tegoroczne  hasło, ale i zaproszenie do świata, gdzie każdy krok, każde przepłynięte metry, każdy pokonany kilometr przybliża Was do realizacji własnych marzeń – mówi Piotr Lisiecki, współorganizator. – Jest to niepowtarzalna okazja, by w duchu zdrowej rywalizacji i przede wszystkim niezapomnianej zabawy, stanąć na starcie razem z rówieśnikami. Nie przegapcie szansy na wzięcie udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zarejestrujcie się i dołączcie do wspólnej przygody, która rozbudzi w Was prawdziwego ducha sportu!

⏩ZAPISY ⏩ https://juniorpoznantriathlon.pl/zapisz-sie/

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X