Dyrektor Szołowski też startuje

WYNIKI POLAKÓW z Ironman 70.3 Greece. Marcin Tomczak Piotr Kulbicki i Anna Olech w TOP10 AG.

Ironman 70.3 Greece ukończyło sześcioro reprezentantów Polski. Troje z nich wywalczyło miejsce w TOP10 w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Tomczak najszybszym Polakiem

Najlepszy czas ze wszystkich reprezentantów Polski zanotował Marcin Tomczak. Zawodnik GVT pokonał trasę w czasie 4:37:53. To dało Polakowi ósmą pozycję w M35-39.

Kulbicki i Olech w TOP10

Zadowolony ze startu w Grecji może być też Piotr Kulbicki. Reprezentant Trinergy zameldował się z wynikiem 4:44:13. Tym samym w kategorii M40-44 ukończył rywalizację na dziewiątym miejscu.

Pływanie – 30:31
T1 – 6:21
Rower – 2:42:23
T2 – 1:29
Bieg – 1:23:31
Finisz – 4:44:13

Jedyną Polką, która zdecydowała się na start w Grecji była Anna Olech. Startowała w kategorii K25-29. Udało się jej zająć w niej szóstą lokatę, meldując się na mecie z wynikiem 6:51:05.

Dyrektor na starcie

W Grecji startował też obecny dyrektor sportowy PZtri Filip Szołowski. W kategorii M35-39 zajął 42 miejsce. Pokonanie trasy zajęło mu 5:45:50.

-IRONMAN 70.3 Greece zaliczone. Zagrało wszystko: dyspozycja dnia, sprzęt, logistyka, regeneracja, żywienie, pogoda… Tylko ten wynik jakiś taki jakby trening nie został odbyty – dzielił się pierwszymi wrażeniami Filip Szołowski.