Wiadomości

Drużyny do Collins Cup nabierają kształtu

Kilka dni temu rywalizowano w debiutanckiej odsłonie PTO Canadian Open. Po tych zawodach PTO ogłosiło powołania do trzech drużyn, które będą rywalizować w Collins Cup.

Druga edycja tej imprezy jest zaplanowana 20 sierpnia w sferze x-bionic® w Bratysławie. Warto przypomnieć, że rok temu zwyciężyła drużyna Europy. Już aktualne składy teamów wyglądają ciekawie, a to dopiero niektóre nazwiska. Każda z drużyn ma liczyć docelowo 12 osób.

Aktualne składy drużyn:

Team Europa: Daniela Ryf (SWI), Anne Haug (GER), Laura Philipp (GER) i Kat Matthews (GBR),  Kristian Blummenfelt (NOR), Gustav Iden (NOR), Patrick Lange (GER) i Magnus Ditlev (DEN).

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że pierwsza część naszego zespołu została zatwierdzona. To jest moment, w którym wszystko zaczyna wydawać się prawdziwe, a nasza praca jako kapitanów zaczyna się rozkręcać. Z niecierpliwością czekamy na zebranie całego zespołu i przedyskutowanie wyboru kapitana – komentowali Natascha Badmann i Normann Stadler.

Team USA: Taylor Knibb, Skye Moench, Chelsea Sodaro i Jackie Hering, Matt Hanson, Sam Long, Rudy Von Berg i Chris Leiferman.

Wspaniale jest mieć na pokładzie Taylora, Skye, Chelsea, Jackie, Matta, Sama, Rudy’ego i Chrisa. Stanowią niesamowity kręgosłup zespołu. Teraz najtrudniejsze jest to, kogo wybrać, aby skompletować skład – mówili Dave Scott oraz Julie Moss.

Team Interkontynentalny: Paula Findlay (CAN), Ashleigh Gentle (AUS), Tamara Jewett (CAN) i Ellie Salthouse (AUS), Lionel Sanders (CAN), Braden Currie (NZL), Max Neumann (AUS) i Jackson Laundry (CAN).

Jest to zalążek zespołu, który, jesteśmy pewni, zaskoczy ludzi 20 sierpnia na Collins Cup. Ogłosimy nasze kolejne wybory w przyszłym tygodniu i będziemy gotowi do rywalizacji – deklarowali Erin Baker i Craig Alexander.

Opracował: Przemek Schenk
źródło: materiały prasowe
foto: PTO

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X