Wiadomości

Dotsport po godzinach: Ciekawi goście i livestream

Już 14 października (środa) dojdzie do spotkania online ze znanymi osobistościami w środowisku triathlonowym. Będzie obfitować w sporą dawkę wiedzy.

– Pomysł pojawił się podczas naszych spotkań z pasjonatami triathlonu w Katowicach, które zorganizowaliśmy razem z Iron Silesia. Duża grupa zainteresowanych oraz sporo tematów, wątpliwości i pytań, które pojawiły się ze strony uczestników, spowodowały, że zaczęliśmy myśleć o tym, aby zrobić kolejne spotkanie. Z racji na sytuację epidemiologiczną, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie spotkania online – mówi organizator, Michał Kosmowski.

Obecność takich osób jak Jacek Tyczyński, czy Piotr Hydzik zapewnia wysoki poziom merytoryczny tego wydarzenia.

O czym będzie spotkanie?

–  Chcemy, aby te spotkania poruszały problematykę trenowania sportów wytrzymałościowych przez amatorów. Jesteśmy specjalistami od sprzętu, ale nie trenerami i doskonale wiemy, z jakimi problemami borykają się amatorzy równocześnie trenujący, pracujący, zajmujący się rodziną – mówi Michał Kosmowski. – Na podstawie feedbacku oraz pytań z poprzedniego spotkania od uczestników wybraliśmy listę tematów oraz zaprosiliśmy gości. Podczas tego spotkania porozmawiamy z Piotrkiem Hydzikiem, świetnym trenerem, którego zapytamy jak efektywnie trenować pływanie i jakiego używać sprzętu. Natomiast Jacka Tyczyńskiego podpytamy, jak to jest być PRO w Polsce oraz co sądzi na temat zakończonego sezonu 2020. Nie zabraknie też naszej załogi: specjalistka od biegania w dotsport Agnieszka Pazderska zaprezentuje nam obecną kolekcję Hoka One One – dodaje Kosmowski.

Jak uczestniczyć w spotkaniu?

Najlepiej obserwując naszą stronę na Facebooku lub stronę wydarzenia. Jeżeli masz jakieś pytania do naszych gości, dotsport lub do mnie zapraszam do zadawania ich w komentarzach lub przesyłając nam w wiadomościach prywatnych – zachęca Kosmowski.

Jako TriathlonLife.pl objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie.

Przemek Schenk
foto: dotsport

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button