Cross Triathlon Szczytno pierwsze rozstrzygnięcia. WYNIKI

Najlepszy na dystansie 1/8 okazała się Patryk Piasecki. Wśród kobiet wygrała Martyna Wasilewska.

Patryk Piasecki wygrał z czasem 1:06:14 i wyprzedził Łukasza Sosnowskiego, którego wynik to 1:11:59. Trzecie miejsce przypadło doświadczonemu i lubianemu w środowisku triathlonowym Maciejowi Chmurze, który na mecie zameldował się z czasem 1:12:30. Czwarty, Piotr Witkowski stracił do Macieja 30 sekund. Piąty Jakub Krzemiński miał czas 1:13:09.

Sekundy Wasilewskich

Wśród kobiet wygrała Martyna Wasilewska, która potrzebowała na pokonanie trasy 1:31:35 i wyprzedziła drugą na mecie Izabelę Wujowską zaledwie o cztery sekundy. Walka trwała do ostatnich metrów. Trzecia na mecie zameldował się Katarzyna Strusińska z czasem 1:32:53.

Jako ciekawostkę warto podkreślić, że obie Pani Wasilewskie, reprezentujące ten sam klub Akademię Mistrzów Sportu Bydgoszcz o pozycje walczyły do upadłego. Martyna jak już wyżej napisaliśmy, a Agata Wasilewska zajmując czwarte miejsce wyprzedziła piątą zawodniczkę o zaledwie trzy sekundy.

W Szczytnie trwała także rywalizacja sztafet. Wyniki znajdziecie poniżej.