Wiadomości

Dobry start Pyszki-Bazan w Hiszpanii

Podczas sobotniej rywalizacji w Challenge Peguera Mallorca obok PRO walczyli też zawodnicy AG. Wśród startujących nie zabrakło polskich akcentów.

Dobrą formę zaprezentowała Alicja Pyszka-Bazan, która była podbudowana zeszłotygodniowym startem w Chorwacji. Wówczas w Porecu wygrała w OPEN. To zwycięstwo dla niej było o tyle istotne, że samo miejsce rozgrywania zawodów jest dla zawodniczki niezwykle ważne.

Nie tylko z powodu wyjazdów wakacyjnych do Poreca. To tam m.in.: przyjęła oświadczyny obecnego męża. Kolejnym przystankiem w kalendarzu Alicji Pyszki-Bazan była Hiszpania.

Podium Polki

Podopieczna Marcina Florka wystartowała w F25. Tam po zażartej walce udało się jej wbiec na metę z wynikiem 4:44:19. Tym samym do zwyciężczyni kategorii Olivii Matthews straciła 10:57. Wrażeniami ze startu podzieliła się za pomocą mediów społecznościowych.

– Wygrywam albo się uczę. Tym razem trzecie miejsce dla mnie na mega trudnej trasie @chmallorca. Super pływanie i dobry bieg. Nad rowerem trzeba jeszcze trochę popracować – szczególnie z głowa na zjazdach – napisała Alicja Pyszka-Bazan.

To dla Polki dobry prognostyk przed kolejnym startem, który już za dwa tygodnie. Wtedy Alicja Pyszka-Bazan powalczy w Ironman 70.3 Turcja.

Liczby Pyszki-Bazan

Pływanie – 27:26
T1 – 2:04
Rower – 2:46:00
T2 – 1:55
Bieg – 1:26:53
Finisz – 4:44:19

Przemek Schenk
foto: Alicja Pyszka-Bazan FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X