TOP

Czołowi zawodnicy AG w Elblągu. WYNIKI

W Elblągu rywalizowano na trzech dystansach: 1/2IM, 1/4IM oraz 1/8IM. Prezentujemy szczegółowe wyniki poszczególnych AG.

Na 1/8IM najlepszy okazał się Igor Zalewski, wbiegając na metę z czasem 1:02:07. Tym samym wyprzedził Karola Kozaka o siedem sekund. Podium uzupełnił Tomasz Bednarczyk z wynikiem 1:05:49. Finalnie wśród kobiet Agnieszka Kropiewnicka przekroczyła linię mety z czasem 1:10:54. Marta Maksymiuk straciła do niej 1:04. Na najniższym stopniu podium zakończyła zmagania Martyna Waśniewska z wynikiem 1:12:51.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG 1/8IM

M16

  1. Łukasz Walentynowicz / pływanie: 7:20 / T1: 1:49 / rower: 37:49 / T2: 2:20 / bieg: 22:00 / finisz: 1:11:18
  2. Nikodem Kozak / pływanie: 7:00 / T1: 2:32 / rower: 38:15 / T2: 2:29 / bieg: 21:24 / finisz: 1:11:40
  3. Dominik Mróz / pływanie: 6:22 / T1: 1:45 / rower: 40:40 / T2: 2:00 / bieg: 23:50 / finisz: 1:14:37

M18

  1. Robert Pulczyński / pływanie: 7:00 / T1: 2:17 / rower: 37:11 / T2: 2:34 / bieg: 23:59 / finisz: 1:13:01

M20

  1. Igor Zalewski / pływanie: 6:30 / T1: 1:30 / rower: 33:37 / T2: 2:00 / bieg: 18:30 / finisz: 1:02:07
  2. Karol Kozak / pływanie: 6:21 / T1: 1:35 / rower: 31:40 / T2: 2:07 / bieg: 20:31 / finisz: 1:02:14
  3. Marcin Paszkiewicz / pływanie: 5:56 / T1: 2:08 / rower: 35:49 / T2: 2:21 / bieg: 20:45 / finisz: 1:06:59

M30

  1. Tomasz Bednarczyk / pływanie: 6:43 / T1: 1:59 / rower: 34:14 / T2: 2:12 / bieg: 20:41 / finisz: 1:05:49
  2. Krzysztof Staniszewski / pływanie: 6:43 / T1: 2:20 / rower: 35:16 / T2: 2:14 / bieg: 20:39 / finisz: 1:07:12
  3. Radosław Szatrowski / pływanie: 6:14 / T1: 2:24 / rower: 35:19 / T2: 3:12 / bieg: 22:49 / finisz: 1:09:58

M40

  1. Paweł Lis / pływanie: 6:31 / T1: 2:00 / rower: 35:32 / T2: 2:25 / bieg: 21:25 / finisz: 1:07:53
  2. Michał Martynowicz / pływanie: 6:45 / T1: 2:11 / rower: 35:17 / T2: 2:16 / bieg: 22:17 / finisz: 1:08:46
  3. Piotr Śliwka / pływanie: 8:17 / T1: 2:25 / rower: 36:21 / T2: 2:12 / bieg: 20:25 / finisz: 1:09:40

M50

  1. Marcin Jabłoński / pływanie: 8:37 / T1: 2:09 / rower: 35:53 / T2: 2:28 / bieg: 21:36 / finisz: 1:10:43
  2. Mikołaj Kołakowski / pływanie: 7:30 / T1: 2:17 / rower: 35:44 / T2: 2:40 / bieg: 23:29 / finisz: 1:11:40
  3. Rafał Tyszkiewicz / pływanie: 7:20 / T1: 2:35 / rower: 37:42 / T2: 2:38 / bieg: 23:31 / finisz: 1:13:46

M60

  1. Tomasz Sznaza / pływanie: 8:30 / T1: 3:25 / rower: 39:19 / T2: 3:11 / bieg: 25:23 / finisz: 1:19:48
  2. Roman Bluj / pływanie: 11:54 / T1: 3:28 / rower: 38:41 / T2: 3:12 / bieg: 28:04 / finisz: 1:25:19
  3. Jacek Gruba / pływanie: 10:51 / T1: 3:26 / rower: 40:58 / T2: 2:53 / bieg: 27:13 / finisz: 1:25:21

K16

  1. Martyna Waśniewska / pływanie: 6:30 / T1: 1:34 / rower: 40:15 / T2: 2:12 / bieg: 22:20 / finisz: 1:12:51
  2. Agata Kwiatkowska / pływanie: 7:11 / T1: 2:12 / rower: 43:52 / T2: 2:34 / bieg: 24:53 / finisz: 1:20:42
  3. Maria Mikłosz / pływanie: 7:19 / T1: 2:23 / rower: 51:03 / T2: 2:16 / bieg: 29:36 / finisz: 1:32:37

K20

  1. Weronika Glaubert / pływanie: 8:25 / T1: 2:10 / rower: 40:23 / T2: 2:27 / bieg: 24:42 / finisz: 1:18:07
  2. Kinga Kozłowska / pływanie: 10:00 / T1: 3:11 / rower: 39:24 / T2: 2:43 / bieg: 24:30 / finisz: 1:19:48
  3. Izabela Wujkowska / pływanie: 9:30 / T1: 2:25 / rower: 42:19 / T2: 2:42 / bieg: 23:32 / finisz: 1:20:28

K30

  1. Agnieszka Kropiewnicka / pływanie: 6:44 / T1: 1:59 / rower: 37:52 / T2: 2:20 / bieg: 21:59 / finisz: 1:10:54
  2. Marta Maksymiuk / pływanie: 8:07 / T1: 1:57 / rower: 37:14 / T2: 2:19 / bieg: 22:21 / finisz: 1:11:58
  3. Ewa Dębiec / pływanie: 9:43 / T1: 2:08 / rower: 37:06 / T2: 2:31 / bieg: 22:41 / finisz: 1:14:09

K40

  1. Aleksandra Różalska / pływanie: 8:54 / T1: 2:40 / rower: 41:14 / T2: 2:53 / bieg: 25:03 / finisz: 1:20:44
  2. Magdalena Ziemińska / pływanie: 9:30 / T1: 2:41 / rower: 39:35 / T2: 3:02 / bieg: 26:52 / finisz: 1:21:40
  3. Karina Marszałek / pływanie: 8:27 / T1: 2:53 / rower: 39:25 / T2: 3:19 / bieg: 29:17 / finisz: 1:23:21

K50

  1. Katarzyna Kliczewska / pływanie: 14:07 / T1: 4:08 / rower: 47:38 / T2: 4:12 / bieg: 27:29 / finisz: 1:37:34
  2. Elżbieta Sambor / pływanie: 11:06 / T1: 3:35 / rower: 54:28 / T2: 3:27 / bieg: 35:23 / finisz: 1:47:59

Zobacz też relacje z dystansu 1/8IM

Na 1/4IM Tomasz Brembor wbiegł na metę z czasem 1:53:20. Na drugim miejscu zakończył rywalizację Tomasz Spaleniak z wynikiem 2:00:14. Podium uzupełnił Dominik Bogdanowicz (2:01:12). W rywalizacji kobiet Alicja Pyszka-Bazan zakończyła zmagania z wynikiem 2:09:28. Karolina Jahnz straciła do niej 3:07. Podium uzupełniła Anna Peterek (2:18:54).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG na 1/4IM

M18

  1. Maciej Wiśniewski / pływanie: 13:10 / T1: 2:07 / rower: 1:06:39 / T2: 1:48 / bieg: 39:57 / finisz: 2:03:41
  2. Błażej Mańczak / pływanie: 12:45 / T1: 2:09 / rower: 1:10:21 / T2: 2:35 / bieg: 44:09 / finisz: 2:11:59
  3. Patryk Podpirko / pływanie: 16:04 / T1: 2:21 / rower: 1:08:55 / T2: 2:27 / bieg: 42:22 / finisz: 2:12:09

M25

  1. Tomasz Brembor / pływanie: 11:13 / T1: 1:34 / rower: 1:02:11 / T2: 1:42 / bieg: 36:40 / finisz: 1:53:20
  2. Dominik Bogdanowicz / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 2:01:12
  3. Jakub Podgórski / pływanie: 16:26 / T1: 2:34 / rower: 1:08:01 / T2: 2:17 / bieg: 39:49 / finisz: 2:09:07

M30

  1. Tomasz Spaleniak / pływanie: 14:42 / T1: 2:01 / rower: 1:04:12 / T2: 2:10 / bieg: 37:09 / finisz: 2:00:14
  2. Michał Kozłowski / pływanie: 16:01 / T1: 2:20 / rower: 1:10:18 / T2: 1:55 / bieg: 42:50 / finisz: 2:13:24
  3. Mateusz Miszewski / pływanie: 13:55 / T1: 2:08 / rower: 1:14:04 / T2: 2:08 / bieg: 42:54 / finisz: 2:15:09

M35

  1. Sebastian Krasnodębski / pływanie: 15:59 / T1: 2:51 / rower: 1:07:32 / T2: 2:23 / bieg: 42:27 / finisz: 2:11:12
  2. Antoni Świaniewicz / pływanie: 15:37 / T1: 2:17 / rower: 1:08:16 / T2: 2:32 / bieg: 44:35 / finisz: 2:13:17
  3. Tomasz Dudziak / pływanie: 14:06 / T1: 1:46 / rower: 1:11:27 / T2: 2:04 / bieg: 48:06 / finisz: 2:17:29

M40

  1. Kamil Duplicki / pływanie: 14:50 / T1: 1:49 / rower: 1:04:48 / T2: 1:50 / bieg: 40:23 / finisz: 2:03:40
  2. Sebastian Kołodziej / pływanie: 15:11 / T1: 2:09 / rower: 1:11:05 / T2: 2:41 / bieg: 45:02 / finisz: 2:16:08
  3. Grzegorz Rospond / pływanie: 16:22 / T1: 2:23 / rower: 1:07:54 / T2: 2:39 / bieg: 48:26 / finisz: 2:17:44

M45

  1. Michał Twarowski / pływanie: 14:13 / T1: 1:47 / rower: 1:07:37 / T2: 2:12 / bieg: 40:52 / finisz: 2:06:41
  2. Marek Ścibior / pływanie: 16:20 / T1: 2:23 / rower: 1:10:25 / T2: 2:31 / bieg: 44:08 / finisz: 2:15:47
  3. Mariusz Biskupski / pływanie: 13:49 / T1: 2:05 / rower: 1:12:10 / T2: 2:31 / bieg: 46:52 / finisz: 2:17:27

M50

  1. Jacek Gniot / pływanie: 18:27 / T1: 2:00 / rower: 1:10:20 / T2: 2:46 / bieg: 43:13 / finisz: 2:16:46
  2. Sławomir Foremski / pływanie: 18:52 / T1: 2:22 / rower: 1:13:34 / T2: 2:35 / bieg: 44:12 / finisz: 2:21:35
  3. Adam Czajkowski / pływanie: 15:38 / T1: 2:42 / rower: 1:14:26 / T2: 2:35 / bieg: 46:29 / finisz: 2:21:50

M55

  1. Jacek Cieszyński / pływanie: 16:00 / T1: 2:40 / rower: 1:12:05 / T2: 2:53 / bieg: 45:46 / finisz: 2:19:24
  2. Włodzimierz Lizak / pływanie: 17:26 / T1: 3:14 / rower: 1:18:10 / T2: 3:23 / bieg: 43:16 / finisz: 2:25:29
  3. Grzegorz Krzan / pływanie: 19:21 / T1: 3:31 / rower: 1:14:14 / T2: 2:54 / bieg: 54:55 / finisz: 2:34:55

M60

  1. Janusz Michał Mateja / pływanie: 16:57 / T1: 2:41 / rower: 1:17:33 / T2: 3:02 / bieg: 49:51 / finisz: 2:30:04
  2. Janusz Misiaszek / pływanie: 18:22 / T1: 2:37 / rower: 1:18:33 / T2: 3:11 / bieg: 50:18 / finisz: 2:33:01
  3. Marek Szafrański / pływanie: 18:16 / T1: 3:04 / rower: 1:27:11 / T2: 4:26 / bieg: 54:45 / finisz: 2:47:42

M65

  1. Andrzej Szczepanik / pływanie: 21:38 / T1: 5:22 / rower: 1:21:42 / T2: 3:33 / bieg: 1:00:35 / finisz: 2:52:50
  2. Czesław Mączyński / pływanie: 24:54 / T1: 2:55 / rower: 1:21:08 / T2: 3:16 / bieg: 1:02:54 / finisz: 2:55:07
  3. Maciej Jędrzejczak / pływanie: 24:29 / T1: 3:23 / rower: 1:37:46 / T2: 4:15 / bieg: 1:16:07 / finisz: 3:26:00

M70

  1. Janusz Brzyski / pływanie: 26:21 / T1: 5:38 / rower: 1:42:21 / T2: 5:52 / bieg: 1:35:56 / finisz: 3:56:08
  2. Henryk Kiersnowski / pływanie: 31:45 / T1: 7:55 / rower: 1:44:58 / T2: 7:25 / bieg: 1:25:54 / finisz: 3:57:57

K18

  1. Kinga Lorek / pływanie: 13:58 / T1: 1:42 / rower: 1:17:39 / T2: 2:01 / bieg: 47:02 / finisz: 2:22:22
  2. Agata Szkudlarek / pływanie: 21:08 / T1: 4:56 / rower: 1:26:39 / T2: 4:24 / bieg: 49:10 / finisz: 2:46:17
  3. Dagmara Bawor / pływanie: 25:44 / T1: 4:05 / rower: 1:30:47 / T2: 3:45 / bieg: 59:17 / finisz: 3:03:38

K25

  1. Alicja Pyszka-Bazan / pływanie: 12:42 / T1: 2:03 / rower: 1:10:50 / T2: 2:21 / bieg: 41:32 / finisz: 2:09:28
  2. Magdalena Mickiewicz / pływanie: 16:29 / T1: 2:41 / rower: 1:20:26 / T2: 2:50 / bieg: 54:14 / finisz: 2:36:40
  3. Zuzanna Kielak / pływanie: 20:07 / T1: 2:45 / rower: 1:19:19 / T2: 3:09 / bieg: 53:46 / finisz: 2:39:06

K30

  1. Anna Peterek / pływanie: 13:40 / T1: 1:58 / rower: 1:14:19 / T2: 2:20 / bieg: 46:37 / finisz: 2:18:54
  2. Aleksandra Kieda / pływanie: 16:54 / T1: 2:05 / rower: 1:13:36 / T2: 2:07 / bieg: 49:20 / finisz: 2:24:02
  3. Paulina Sękowska / pływanie: 21:41 / T1: 4:41 / rower: 1:26:07 / T2: 3:58 / bieg: 57:03 / finisz: 2:53:30

K35

  1. Karolina Jahnz / pływanie: 13:39 / T1: 2:00 / rower: 1:09:27 / T2: 2:10 / bieg: 45:19 / finisz: 2:12:35
  2. Magdalena Musiał / pływanie: 17:32 / T1: 3:01 / rower: 1:20:42 / T2: 3:04 / bieg: 52:19 / finisz: 2:36:38
  3. Weronika Stolarek / pływanie: 19:58 / T1: 3:10 / rower: 1:19:34 / T2: 3:22 / bieg: 51:05 / finisz: 2:37:09

K40

  1. Agnieszka Kolano / pływanie: 19:30 / T1: 2:50 / rower: 1:14:46 / T2: 3:03 / bieg: 46:53 / finisz: 2:27:02
  2. Ewa Markowska / pływanie: 15:57 / T1: 2:41 / rower: 1:21:10 / T2: 3:19 / bieg: 53:32 / finisz: 2:36:39
  3. Anna Popławska / pływanie: 18:00 / T1: 2:55 / rower: 1:21:44 / T2: 3:23 / bieg: 52:06 / finisz: 2:38:08

K45

  1. Ewa Urbańska / pływanie: 18:23 / T1: 2:45 / rower: 1:10:15 / T2: 2:47 / bieg: 51:21 / finisz: 2:25:31
  2. Wioletta Żywuszko / pływanie: 17:40 / T1: 2:54 / rower: 1:22:16 / T2: 3:26 / bieg: 51:24 / finisz: 2:37:40
  3. Kornelia Baranowska / pływanie: 19:14 / T1: 3:42 / rower: 1:23:37 / T2: 4:11 / bieg: 1:03:00 / finisz: 2:53:44

K50

  1. Beata Jarmołowicz / pływanie: 21:03 / T1: 2:43 / rower: 1:16:09 / T2: 3:36 / bieg: 54:26 / finisz: 2:37:57
  2. Stanisława Ferko-Czajkowska / pływanie: 22:34 / T1: 3:29 / rower: 1:26:58 / T2: 3:51 / bieg: 1:02:36 / finisz: 2:59:28
  3. Ola Świtońska / pływanie: 22:45 / T1: 3:58 / rower: 1:38:24 / T2: 3:56 / bieg: 1:14:51 / finisz: 3:23:54

K55

  1. Magda Nehring-Gugulska / pływanie: 25:22 / T1: 4:28 / rower: 1:34:55 / T2: 3:57 / bieg: 1:08:41 / finisz: 3:17:23

Przeczytaj informację z dystansu 1/4IM

Na połówce najlepszy okazał się Piotr Różalski z czasem 4:20:48. Podium uzupełnili Filip Mowiński (4:22:43) oraz Dariusz Dąbrowski (4:25:18). W rywalizacji kobiet Magda Atraszkiewicz wbiegła na metę z czasem 5:34:18. Wyprzedziła Patrycję Meksę (5:38:49) oraz Justynę Grabowską (5:40:05).

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG na 1/2IM

M18

  1. Filip Mowiński / pływanie: 31:35 / T1: 2:50 / rower: 2:15:20 / T2: 2:50 / bieg: 1:30:08 / finisz: 4:22:43
  2. Adam Ogłoblin / pływanie: 28:21 / T1: 2:16 / rower: 2:22:53 / T2: 3:00 / bieg: 1:36:54 / finisz: 4:33:24
  3. Tomasz Klaus / pływanie: 21:07 / T1: 2:29 / rower: 2:44:26 / T2: 3:34 / bieg: 1:47:38 / finisz: 5:09:14

M30

  1. Paweł Króliński / pływanie: 38:46 / T1: 3:02 / rower: 2:25:16 / T2: 3:23 / bieg: 1:33:55 / finisz: 4:44:22
  2. Przemysław Skrobacz / pływanie: 31:20 / T1: 2:24 / rower: 2:24:13 / T2: 3:13 / bieg: 1:47:28 / finisz: 4:48:38
  3. Piotr Masiak / pływanie: 28:19 / T1: 1:56 / rower: 2:39:04 / T2: 2:37 / bieg: 1:38:21 / finisz: 4:50:17

M40

  1. Piotr Różalski / pływanie: 28:28 / T1: 2:12 / rower: 2:19:20 / T2: 2:56 / bieg: 1:27:52 / finisz: 4:20:48
  2. Dariusz Dąbrowski / pływanie: 28:24 / T1: 2:17 / rower: 2:24:19 / T2: 2:56 / bieg: 1:27:22 / finisz: 4:25:18
  3. Jacek Marciniak / pływanie: 30:39 / T1: 2:52 / rower: 2:20:02 / T2: 2:57 / bieg: 1:33:09 / finisz: 4:29:39

M50

  1. Henryk Brzóska / pływanie: 36:46 / T1: 3:09 / rower: 2:28:30 / T2: 4:09 / bieg: 1:37:30 / finisz: 4:50:04
  2. Tomasz Grochowalski / pływanie: 44:32 / T1: 4:43 / rower: 2:48:48 / T2: 5:36 / bieg: 1:50:24 / finisz: 5:34:03
  3. Piotr Niewiński / pływanie: 37:29 / T1: 4:06 / rower: 2:41:29 / T2: 4:03 / bieg: 2:12:44 / finisz: 5:39:40

K18

  1. Aleksandra Andryszak / pływanie: 35:55 / T1: 3:29 / rower: 2:51:37 / T2: 3:56 / bieg: 2:16:11 / finisz: 5:51:08

K30

  1. Monika Ożarowska / pływanie: 31:01 / T1: 3:22 / rower: 3:00:58 / T2: 4:32 / bieg: 2:01:08 / finisz: 5:41:01

K40

  1. Magda Atraszkiewicz / pływanie: 40:06 / T1: 2:55 / rower: 2:43:36 / T2: 4:21 / bieg: 2:03:20 / finisz: 5:34:18
  2. Patrycja Meksa / pływanie: 37:18 / T1: 3:12 / rower: 2:41:36 / T2: 4:46 / bieg: 2:11:57 / finisz: 5:38:49
  3. Justyna Grabowska / pływanie: 38:29 / T1: 3:57 / rower: 2:51:36 / T2: 4:50 / bieg: 2:01:13 / finisz: 5:40:05

Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X