TOP

Czołowi zawodnicy AG Mistrzostw Polski na 1/2IM WYNIKI

Prezentujemy wyniki najlepszych zawodników w poszczególnych AG, którzy walczyli w MP na połówce.

Tomasz Brembor wbiegł na metę z wynikiem 3:43:07. Drugi Kacper Stępniak stracił do zwycięzcy 39 sekund. Podium uzupełnił Tomasz Szala z rezultatem 3:47:06.

Maria Cześnik wygrała z czasem 4:14:03. Podium uzupełniły Magdalena Lenz (4:16:42) oraz Paulina Kotfica (4:20:37).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG

M-PRO

  1. Tomasz Brembor / pływanie: 23:46 / T1: 1:29 / rower: 2:04:39 / T2: 1:24 / bieg: 1:11:49 / finisz: 3:43:07
  2. Kacper Stępniak / pływanie: 23:47 / T1: 1:29 / rower: 2:04:34 / T2: 1:28 / bieg: 1:12:28 / finisz: 3:43:46
  3. Tomasz Szala / pływanie: 26:22 / T1: 1:46 / rower: 2:03:31 / T2: 1:23 / bieg: 1:14:04 / finisz: 3:47:06

M18-24

  1. Adrian Klincewicz / pływanie: 30:31 / T1: 2:31 / rower: 2:14:56 / T2: 1:51 / bieg: 1:23:57 / finisz: 4:13:46
  2. Przemysław Gaj / pływanie: 32:49 / T1: 2:32 / rower: 2:21:44 / T2: 2:15 / bieg: 1:17:46 / finisz: 4:17:06
  3. Jonasz Chmura / pływanie: 41:41 / T1: 4:27 / rower: 3:11:23 / T2: 2:57 / bieg: 2:20:47 / finisz: 6:21:15

M25-29

  1. Bartosz Sarbak / pływanie: 29:29 / T1: 2:09 / rower: 2:20:12 / T2: 1:27 / bieg: 1:18:00 / finisz: 4:11:17
  2. Piotr Jakubowski / pływanie: 35:44 / T1: 3:15 / rower: 2:36:48 / T2: 1:41 / bieg: 1:33:57 / finisz: 4:51:25
  3. Dawid Żyłowski / pływanie: 38:04 / T1: 3:20 / rower: 3:00:46 / T2: 1:53 / bieg: 1:40:49 / finisz: 5:24:52

M30-34

  1. Sergiusz Sobczyk / pływanie: 26:26 / T1: 1:43 / rower: 2:09:29 / T2: 1:41 / bieg: 1:12:40 / finisz: 3:51:59
  2. Christopher Pietruczuk / pływanie: 28:30 / T1: 1:40 / rower: 2:09:41 / T2: 1:29 / bieg: 1:15:18 / finisz: 3:56:38
  3. Andrzej Szczużewski / pływanie: 29:29 / T1: 2:02 / rower: 2:17:36 / T2: 2:05 / bieg: 1:19:27 / finisz: 4:10:39

M35-39

  1. Marcin Tomczak / pływanie: 29:05 / T1: 1:52 / rower: 2:17:10 / T2: 2:28 / bieg: 1:24:30 / finisz: 4:15:05
  2. Mateusz Borek / pływanie: 30:32 / T1: 2:30 / rower: 2:19:30 / T2: 1:49 / bieg: 1:22:53 / finisz: 4:17:14
  3. Aleksander Olszewski / pływanie: 28:56 / T1: 1:55 / rower: 2:16:58 / T2: 2:43 / bieg: 1:26:51 / finisz: 4:17:23

M40-44

  1. Przemysław Szuder / pływanie: 31:13 / T1: 2:23 / rower: 2:14:10 / T2: 2:02 / bieg: 1:23:24 / finisz: 4:13:12
  2. Marek Kowalczyk / pływanie: 31:15 / T1: 2:16 / rower: 2:19:45 / T2: 1:54 / bieg: 1:21:03 / finisz: 4:16:13
  3. Marcin Michałowski / pływanie: 29:16 / T1: 1:59 / rower: 2:18:18 / T2: 2:00 / bieg: 1:26:32 / finisz: 4:18:05

M45-49

  1. Bartłomiej Trzebiński / pływanie: 33:19 / T1: 2:33 / rower: 2:17:15 / T2: 2:22 / bieg: 1:25:17 / finisz: 4:20:46
  2. Jacek Kluźniak / pływanie: 28:43 / T1: 2:18 / rower: 2:17:00 / T2: 2:02 / bieg: 1:31:06 / finisz: 4:21:09
  3. Bartek Danek / pływanie: 30:10 / T1: 2:59 / rower: 2:23:50 / T2: 1:42 / bieg: 1:23:30 / finisz: 4:22:11

M50-54

  1. Sylwester Hawrot / pływanie: 31:06 / T1: 2:59 / rower: 2:28:27 / T2: 2:14 / bieg: 1:27:10 / finisz: 4:31:56
  2. Marcin Sobczak / pływanie: 34:06 / T1: 2:36 / rower: 2:22:44 / T2: 2:25 / bieg: 1:32:51 / finisz: 4:34:42
  3. Rafał Wysocki / pływanie: 34:35 / T1: 3:24 / rower: 2:24:02 / T2: 2:03 / bieg: 1:35:40 / finisz: 4:39:44

M55-59

  1. Henryk Brzóska / pływanie: 38:24 / T1: 4:02 / rower: 2:32:42 / T2: 2:48 / bieg: 1:24:14 / finisz: 4:42:10
  2. Tomasz Brett / pływanie: 29:15 / T1: 2:38 / rower: 2:34:32 / T2: 2:01 / bieg: 1:41:00 / finisz: 4:49:26
  3. Aleksander Czarnożyński / pływanie: 39:10 / T1: 2:42 / rower: 2:31:48 / T2: 2:46 / bieg: 1:38:12 / finisz: 4:54:38

M60-64

  1. Janusz Misiaszek / pływanie: 40:07 / T1: 3:22 / rower: 2:42:44 / T2: 2:39 / bieg: 1:40:53 / finisz: 5:09:45
  2. Stanisław Skiba / pływanie: 38:01 / T1: 3:21 / rower: 2:53:45 / T2: 3:34 / bieg: 1:50:34 / finisz: 5:29:15
  3. Krzysztof Hamela / pływanie: 47:45 / T1: 7:22 / rower: 3:07:28 / T2: 4:43 / bieg: 1:51:54 / finisz: 5:59:12

K-PRO

  1. Maria Cześnik / pływanie: 27:35 / T1: 2:22 / rower: 2:19:37 / T2: 2:05 / bieg: 1:22:24 / finisz: 4:14:03
  2. Paulina Kotfica / pływanie: 28:56 / T1: 1:42 / rower: 2:18:46 / T2: 1:50 / bieg: 1:29:23 / finisz: 4:20:37
  3. Ewa Bugdoł / pływanie: 27:37 / T1: 1:55 / rower: 2:31:12 / T2: 1:53 / bieg: 1:33:54 / finisz: 4:36:31

K25-29

  1. Aleksandra Grochowska / pływanie: 31:06 / T1: 2:14 / rower: 2:33:33 / T2: 2:11 / bieg: 1:32:15 / finisz: 4:41:19
  2. Agata Wołk / pływanie: 40:35 / T1: 2:40 / rower: 2:52:19 / T2: 2:18 / bieg: 2:13:04 / finisz: 5:50:56

K30-34

  1. Magdalena Lenz / pływanie: 29:46 / T1: 1:53 / rower: 2:21:18 / T2: 1:51 / bieg: 1:21:54 / finisz: 4:16:42
  2. Aleksandra Wiertelak / pływanie: 38:28 / T1: 4:01 / rower: 2:51:13 / T2: 2:17 / bieg: 1:46:22 / finisz: 5:22:21
  3. Katarzyna Gruszka / pływanie: 41:03 / T1: 3:17 / rower: 2:44:57 / T2: 2:12 / bieg: 1:53:28 / finisz: 5:24:57

K35-39

  1. Alina Kłosowicz / pływanie: 33:04 / T1: 3:01 / rower: 2:36:56 / T2: 2:43 / bieg: 1:40:32 / finisz: 4:56:16
  2. Agnieszka Pelc – Wanielista / pływanie: 38:07 / T1: 3:54 / rower: 2:57:47 / T2: 3:05 / bieg: 1:27:18 / finisz: 5:10:11

K40-44

  1. Sabina Bartecka / pływanie: 37:02 / T1: 3:07 / rower: 2:36:48 / T2: 2:18 / bieg: 1:36:19 / finisz: 4:55:34
  2. Agata Knofel-Laszczyńska / pływanie: 50:57 / T1: 3:56 / rower: 2:46:15 / T2: 3:18 / bieg: 1:49:42 / finisz: 5:34:08
  3. Agnieszka Szymańska / pływanie: 44:12 / T1: 4:26 / rower: 3:04:24 / T2: 2:44 / bieg: 1:51:41 / finisz: 5:47:27

K45-49

  1. Maria Wacław / pływanie: 53:26 / T1: 5:39 / rower: 3:36:27 / T2: 3:52 / bieg: 2:23:25 / finisz: 7:02:49

K50-54

  1. Katarzyna Kopańska / pływanie: 43:01 / T1: 3:15 / rower: 2:44:37 / T2: 2:25 / bieg: 1:48:04 / finisz: 5:21:22
  2. Renata Brzóska / pływanie: 45:46 / T1: 4:05 / rower: 3:26:26 / T2: 2:42 / bieg: 1:53:37 / finisz: 6:12:36

K55-59

  1. Joanna Drop / pływanie: 34:51 / T1: 3:31 / rower: 2:56:11 / T2: 2:30 / bieg: 1:55:25 / finisz: 5:32:28
  2. Bożena Pędowska / pływanie: 40:59 / T1: 5:24 / rower: 3:04:17 / T2: 3:28 / bieg: 1:52:11 / finisz: 5:46:19

Przemek Schenk
foto: JBL Super League Triathlon Poznań Fb

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X