TOP

Czołowi PRO Challenge St Pölten WYNIKI

Prezentujemy wyniki najlepszych zawodników i zawodniczek PRO, którzy rywalizowali w ramach Challenge St Pölten.

Pokonanie trasy zajęło Nicholasowi Mannowi 3:45:17. Podium uzupełnili Caleb Noble (3:48:13) oraz Lukas Hollaus (3:48:57).

Szczegółowe wyniki TOP10 PRO mężczyzn

  1. Nicholas Mann (GER) / pływanie: 23:47 / T1: 2:19 / rower: 2:06:30 / T2: 2:10 / bieg: 1:10:29 / finisz: 3:45:17
  2. Caleb Noble (AUS) / pływanie: 22:49 / T1: 2:21 / rower: 2:11:24 / T2: 2:24 / bieg: 1:09:14 / finisz: 3:48:13
  3. Lukas Hollaus (AUT) / pływanie: 23:45 / T1: 2:24 / rower: 2:10:22 / T2: 2:12 / bieg: 1:10:12 / finisz: 3:48:57
  4. Joao Ferreira (POR) / pływanie: 23:48 / T1: 2:20 / rower: 2:10:25 / T2: 2:22 / bieg: 1:10:25 / finisz: 3:49:22
  5. NIls Frommhold (GER) / pływanie: 22:50 / T1: 2:19 / rower: 2:09:02 / T2: 2:28 / bieg: 1:13:06 / finisz: 3:49:47
  6. Markus Thomschke (GER) / pływanie: 23:50 / T1: 2:31 / rower: 2:10:15 / T2: 2:24 / bieg: 1:12:38 / finisz: 3:51:39
  7. Georg Enzenberger (AUT) / pływanie: 23:46 / T1: 2:25 / rower: 2:10:17 / T2: 2:03 / bieg: 1:13:21 / finisz: 3:51:54
  8. Bastian Peitersen (DEN) / pływanie: 25:46 / T1: 2:28 / rower: 2:15:01 / T2: 2:20 / bieg: 1:07:31 / finisz: 3:53:08
  9. Michi Weiss (AUT) / pływanie: 24:52 / T1: 2:39 / rower: 2:09:55 / T2: 2:22 / bieg: 1:14:13 / finisz: 3:54:03
  10. Bence Lehmann (HUN) / pływanie: 22:46 / T1: 2:25 / rower: 2:17:42 / T2: 2:21 / bieg: 1:11:59 / finisz: 3:57:14

Najszybszą zawodniczką okazała się Lucy Buckingham. Brytyjka zameldowała się na mecie z wynikiem 4:15:48. Wyprzedziła Grace Thek o 41 sekund. Trzecia była Aleksandra Jędrzejewska (4:24:23).

Szczegółowe wyniki TOP10 PRO kobiet

  1. Lucy Buckingham (GBR) / pływanie: 23:58 / T1: 2:33 / rower: 2:24:07 / T2: 2:22 / bieg: 1:22:46 / finisz: 4:15:48
  2. Grace Thek (AUS) / pływanie: 26:02 / T1: 2:26 / rower: 2:29:10 / T2: 2:15 / bieg: 1:16:35 / finisz: 4:16:29
  3. Aleksandra Jędrzejewska / pływanie: 27:18 / T1: 3:19 / rower: 2:32:52 / T2: 2:21 / bieg: 1:18:31 / finisz: 4:24:23
  4. Daniela Kreiser (GER) / pływanie: 31:42 / T1: 4:15 / rower: 2:30:51 / T2: 2:56 / bieg: 1:16:22 / finisz: 4:26:08
  5. Sarah Schonfelder (GER) / pływanie: 29:48 / T1: 2:46 / rower: 2:29:23 / T2: 2:45 / bieg: 1:22:28 / finisz: 4:27:12
  6. Lisa-Maria Dornauer (AUT) / pływanie: 27:50 / T1: 2:55 / rower: 2:32:35 / T2: 2:51 / bieg: 1:25:27 / finisz: 4:31:41
  7. Gabriele Obmann (AUT) / pływanie: 29:45 / T1: 2:43 / rower: 2:30:44 / T2: 2:55 / bieg: 1:26:54 / finisz: 4:33:03
  8. Nicole Falcaro (USA) / pływanie: 29:25 / T1: 3:08 / rower: 2:38:25 / T2: 2:42 / bieg: 1:22:46 / finisz: 4:36:28
  9. Line Bone (DEN) / pływanie: 29:52 / T1: 2:55 / rower: 2:33:05 / T2: 3:04 / bieg: 1:27:46 / finisz: 4:36:43
  10. Johanna Ahrens (GER) / pływanie: 27:20 / T1: 2:43 / rower: 2:37:19 / T2: 2:45 / bieg: 1:29:24 / finisz: 4:39:33

Przemek Schenk
foto: Challenge Family Twitter

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X