TOP

Czołowi AG na 1/2IM w Malborku WYNIKI

Prezentujemy wyniki we wszystkich kategoriach wiekowych najlepszych zawodników.

Sebastian Najmowicz wbiegł na metę z czasem 3:58:48. Na drugie miejsce wskoczył Marcin Konieczny, który pokonał trasę z wynikiem 4:09:53. Podium uzupełnił Tomasz Spaleniak (4:14:27).

Na biegu postanowiła zaatakować Izabela Janusz, która odrabiała straty do Ciołczyk. Dogoniła ją po 14 kilometrach. Od tamtego momentu nie oddała już pierwszego miejsca. Wbiegła na metę z wynikiem 4:47:58. Podium uzupełniły Magda Ciołczyk (4:51:35) oraz Katarzyna Rumińska (4:53:57).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG

M18

  1. Karol Kozak / pływanie: 29:13 / T1: 1:50 / rower: 2:17:04 / T2: 2:01 / bieg: 1:35:29 / finisz: 4:25:37
  2. Marcin Kompa / pływanie: 32:22 / T1: 1:54 / rower: 2:22:55 / T2: 2:09 / bieg: 1:31:10 / finisz: 4:30:30
  3. Łukasz Walkowiak / pływanie: 33:53 / T1: 1:49 / rower: 2:26:10 / T2: 2:43 / bieg: 1:42:57 / finisz: 4:47:32

M25

  1. Nikodem Niewiejski / pływanie: 30:51 / T1: 1:49 / rower: 2:13:06 / T2: 1:39 / bieg: 1:31:17 / finisz: 4:18:42
  2. Aleksander Czuk / pływanie: 28:14 / T1: 1:28 / rower: 2:29:20 / T2: 1:19 / bieg: 1:45:55 / finisz: 4:46:16
  3. Piotr Szymański / pływanie: 34:17 / T1: 3:14 / rower: 2:29:35 / T2: 2:22 / bieg: 1:40:48 / finisz: 4:50:16

M30

  1. Sebastian Najmowicz / pływanie: 25:10 / T1: 1:28 / rower: 2:10:19 / T2: 1:39 / bieg: 1:20:12 / finisz: 3:58:48
  2. Tomasz Spaleniak / pływanie: 33:08 / T1: 2:10 / rower: 2:12:25 / T2: 1:25 / bieg: 1:25:19 / finisz: 4:14:27
  3. Tymoteusz Goczoł / pływanie: 32:26 / T1: 2:30 / rower: 2:20:38 / T2: 1:32 / bieg: 1:28:00 / finisz: 4:25:06

M35

  1. Marcin Jachimek / pływanie: 32:07 / T1: 2:06 / rower: 2:17:52 / T2: 2:01 / bieg: 1:35:55 / finisz: 4:30:01
  2. Maciej Radecki / pływanie: 35:08 / T1: 2:14 / rower: 2:20:09 / T2: 1:46 / bieg: 1:37:09 / finisz: 4:36:26
  3. Adam Gryzel / pływanie: 33:54 / T1: 2:08 / rower: 2:19:10 / T2: 2:24 / bieg: 1:39:57 / finisz: 4:37:33

M40

  1. Rafał Izbiński / pływanie: 33:55 / T1: 1:43 / rower: 2:19:40 / T2: 1:52 / bieg: 1:28:31 / finisz: 4:25:41
  2. Sebastian Gajewski / pływanie: 32:42 / T1: 1:57 / rower: 2:23:15 / T2: 2:07 / bieg: 1:37:27 / finisz: 4:37:28
  3. Marcin Celmer / pływanie: 34:58 / T1: 2:10 / rower: 2:27:22 / T2: 1:45 / bieg: 1:37:55 / finisz: 4:44:10

M45

  1. Marcin Konieczny / pływanie: 31:10 / T1: 1:36 / rower: 2:15:08 / T2: 1:53 / bieg: 1:20:06 / finisz: 4:09:53
  2. Kai Witzlack-Makarevich (CZE) / pływanie: 32:18 / T1: 2:00 / rower: 2:18:38 / T2: 1:38 / bieg: 1:21:59 / finisz: 4:16:33
  3. Marcin Borycki / pływanie: 34:45 / T1: 2:03 / rower: 2:18:15 / T2: 1:54 / bieg: 1:36:20 / finisz: 4:33:17

M50

  1. Maciej Nosek / pływanie: 38:39 / T1: 2:21 / rower: 2:22:03 / T2: 1:43 / bieg: 1:39:03 / finisz: 4:43:49
  2. Krzysztof Ostrowski / pływanie: 40:40 / T1: 2:47 / rower: 2:38:15 / T2: 2:52 / bieg: 1:47:14 / finisz: 5:11:48
  3. Adam Wojciechowski / pływanie: 44:19 / T1: 3:40 / rower: 2:45:15 / T2: 4:21 / bieg: 2:05:30 / finisz: 5:43:05

M55

  1. Włodzimierz Lizak / pływanie: 39:38 / T1: 4:44 / rower: 2:44:41 / T2: 2:50 / bieg: 1:50:57 / finisz: 5:22:50
  2. Piotr Klimkowski / pływanie: 40:15 / T1: 4:52 / rower: 2:50:18 / T2: 2:47 / bieg: 1:50:10 / finisz: 5:28:22
  3. B Tomasz / pływanie: 41:19 / T1: 5:01 / rower: 3:07:19 / T2: 4:30 / bieg: 1:58:28 / finisz: 5:56:37

M60

  1. Jarosław Grzelec / pływanie: 33:45 / T1: 2:13 / rower: 2:28:03 / T2: 2:22 / bieg: 1:39:12 / finisz: 4:45:35
  2. Marek Szafrański / pływanie: 39:45 / T1: 4:04 / rower: 3:06:28 / T2: 3:30 / bieg: 1:58:21 / finisz: 5:52:08
  3. Roman Zwierzyński / pływanie: 47:59 / T1: 6:28 / rower: 3:12:41 / T2: 4:48 / bieg: 2:12:48 / finisz: 6:24:44

M65

  1. Leszek Kubicki / pływanie: 33:06 / T1: 3:59 / rower: 2:36:47 / T2: 2:28 / bieg: 2:15:46 / finisz: 5:32:06
  2. Lech Pilachowski / pływanie: 55:57 / T1: 6:24 / rower: 2:54:14 / T2: 5:50 / bieg: 2:32:32 / finisz: 6:34:57

K18

  1. Katarzyna Rumińska / pływanie: 31:05 / T1: 2:01 / rower: 2:36:18 / T2: 1:37 / bieg: 1:42:56 / finisz: 4:53:57

K25

  1. Izabela Janusz / pływanie: 31:56 / T1: 1:56 / rower: 2:30:18 / T2: 1:50 / bieg: 1:41:58 / finisz: 4:47:58
  2. Anna Wyparło / pływanie: 37:15 / T1: 3:35 / rower: 2:39:59 / T2: 1:50 / bieg: 2:01:12 / finisz: 5:23:51
  3. Ewa Galewicz / pływanie: 42:47 / T1: 3:28 / rower: 2:36:28 / T2: 2:53 / bieg: 1:58:30 / finisz: 5:24:06

K30

  1. Monika Wojciechowska / pływanie: 42:07 / T1: 1:51 / rower: 2:31:19 / T2: 2:02 / bieg: 1:40:30 / finisz: 4:57:49
  2. Joanna Szablińska-Piernik / pływanie: 38:19 / T1: 2:52 / rower: 2:49:40 / T2: 2:23 / bieg: 1:48:48 / finisz: 5:22:02
  3. Dominika Grzywalska / pływanie: 43:40 / T1: 3:44 / rower: 2:52:48 / T2: 2:01 / bieg: 1:45:10 / finisz: 5:27:23

K35

  1. Wioleta Jarocka / pływanie: 36:31 / T1: 1:59 / rower: 2:33:41 / T2: 1:32 / bieg: 1:43:35 / finisz: 4:57:18
  2. Agnieszka Badyna-Graczyk / pływanie: 39:11 / T1: 2:30 / rower: 2:42:15 / T2: 2:35 / bieg: 1:58:06 / finisz: 5:24:37
  3. Dorota Michalik / pływanie: 40:12 / T1: 2:45 / rower: 2:46:36 / T2: 2:41 / bieg: 1:54:36 / finisz: 5:26:50

K40

  1. Magda Ciołczyk / pływanie: 34:55 / T1: 1:45 / rower: 2:22:59 / T2: 1:49 / bieg: 1:50:07 / finisz: 4:51:35
  2. Katarzyna Jonio / pływanie: 35:31 / T1: 1:46 / rower: 2:34:58 / T2: 1:50 / bieg: 1:40:21 / finisz: 4:54:26
  3. Agata Knofel-Laszczyńska / pływanie: 47:17 / T1: 2:18 / rower: 2:39:02 / T2: 3:08 / bieg: 1:51:41 / finisz: 5:23:26

K45

  1. Iwona Popiel / pływanie: 45:45 / T1: 2:37 / rower: 2:48:01 / T2: 2:07 / bieg: 1:59:39 / finisz: 5:38:09

K50

  1. Renata Brzóska / pływanie: 45:46 / T1: 5:17 / rower: 3:23:53 / T2: 2:52 / bieg: 2:06:18 / finisz: 6:24:06

Przemek Schenk
foto: Castle Triathlon FB

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X