TOP

Citi Handlowy IM 70.3 Warszawa. Najlepsi AG WYNIKI

Przedstawiamy wyniki czołowych zawodników w kategoriach wiekowych.

Sergiusz Sobczyk pokonał trasę w 3:59:03. Wyprzedził reprezentanta Estonii o trzy sekundy. Podium uzupełnił Lukas Seifert z wynikiem 4:01:02.

Julia Skala zameldowała się na mecie z wynikiem 4:19:49. Podium uzupełniły Liisa Kull (4:28:18) oraz Iga Kowalczyk (4:42:05).

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M18-24

  1. Lukas Seifert (GER) / pływanie: 26:17 / T1: 2:21 / rower: 2:03:01 / T2: 1:53 / bieg: 1:27:30 / finisz: 4:01:02
  2. Fannar Thor Heiduson (ISL) / pływanie: 29:08 / T1: 2:48 / rower: 2:12:45 / T2: 1:47 / bieg: 1:17:36 / finisz: 4:04:04
  3. Ihor Połyvanyi (UKR) / pływanie: 30:09 / T1: 3:03 / rower: 2:16:18 / T2: 2:07 / bieg: 1:21:09 / finisz: 4:12:46

M25-29

  1. Timmo Jeret (EST) / pływanie: 30:33 / T1: 2:49 / rower: 2:06:03 / T2: 1:48 / bieg: 1:17:53 / finisz: 3:59:06
  2. Kasper Tochowicz / pływanie: 29:05 / T1: 2:46 / rower: 2:08:24 / T2: 1:55 / bieg: 4:02:47 / finisz: 4:02:47
  3. Max Poplawski (GBR) / pływanie: 28:53 / T1: 3:12 / rower: 2:13:56 / T2: 2:28 / bieg: 1:26:26 / finisz: 4:14:55

M30-34

  1. Sergiusz Sobczyk / pływanie: 28:09 / T1: 2:09 / rower: 2:08:30 / T2: 1:43 / bieg: 1:18:32 / finisz: 3:59:03
  2. Paweł Młodzikowski / pływanie: 31:10 / T1: 2:54 / rower: 2:10:37 / T2: 1:57 / bieg: 1:22:18 / finisz: 4:08:56
  3. Jacek Jędrasiewicz / pływanie: 31:11 / T1: 3:08 / rower: 2:10:25 / T2: 8:12 / bieg: 1:24:50 / finisz: 4:17:46

M35-39

  1. Łukasz Lis / pływanie: 26:06 / T1: 2:11 / rower: 2:10:24 / T2: 2:13 / bieg: 1:24:48 / finisz: 4:05:42
  2. Sebastien Sahyoun (MNE) / pływanie: 28:44 / T1: 3:06 / rower: 2:13:18 / T2: 2:09 / bieg: 1:23:27 / finisz: 4:10:44
  3. Marcin Fabiszewski / pływanie: 30:19 / T1: 3:29 / rower: 2:10:48 / T2: 1:57 / bieg: 1:25:52 / finisz: 4:12:25

M40-44

  1. Rinalds Sluckis (LTA) / pływanie: 31:42 / T1: 3:06 / rower: 2:13:11 / T2: 2:34 / bieg: 1:29:08 / finisz: 4:19:41
  2. Maciej Rycyk / pływanie: 33:49 / T1: 3:12 / rower: 2:15:40 / T2: 2:21 / bieg: 1:27:05 / finisz: 4:22:07
  3. Paweł Kampa / pływanie: 34:01 / T1: 3:47 / rower: 2:16:20 / T2: 2:45 / bieg: 1:26:05 / finisz: 4:22:58

M45-49

  1. Paweł Targoni / pływanie: 30:38 / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: 1:26:55 / finisz: 4:16:57
  2. Dariusz Dąbrowski / pływanie: 30:22 / T1: 3:12 / rower: 2:18:55 / T2: 2:01 / bieg: 1:27:56 / finisz: 4:22:26
  3. Jacek Kluźniak / pływanie: 30:32 / T1: 2:54 / rower: 2:10:56 / T2: 2:26 / bieg: 1:38:10 / finisz: 4:24:58

M50-54

  1. Uros Kepic (SLO) / pływanie: 33:50 / T1: 3:33 / rower: 2:17:09 / T2: 2:16 / bieg: 1:31:27 / finisz: 4:28:15
  2. Udo Perschat (GER) / pływanie: 35:19 / T1: 5:08 / rower: 2:14:14 / T2: 3:37 / bieg: 1:32:50 / finisz: 4:31:08
  3. Dirk Petersek (GER) / pływanie: 32:45 / T1: 3:38 / rower: 2:17:52 / T2: 2:49 / bieg: 1:38:33 / finisz: 4:35:27

M55-59

  1. Christopher Vosloo (RSA) / pływanie: 31:40 / T1: 4:09 / rower: 2:16:44 / T2: 2:43 / bieg: 1:36:02 / finisz: 4:31:18
  2. Dominique Michel (FRA) / pływanie: 36:15 / T1: 4:09 / rower: 2:18:03 / T2: 2:40 / bieg: 1:38:15 / finisz: 4:39:22
  3. Cezary Figurski / pływanie: 30:19 / T1: 3:50 / rower: 2:25:27 / T2: 2:07 / bieg: 1:37:40 / finisz: 4:39:23

M60-64

  1. Zbigniew Glinkowski / pływanie: 41:53 / T1: 4:40 / rower: 2:28:11 / T2: 3:07 / bieg: 1:49:29 / finisz: 5:07:20
  2. Janusz Misiaszek / pływanie: 40:07 / T1: 5:05 / rower: 2:34:07 / T2: 3:55 / bieg: 1:47:29 / finisz: 5:10:43
  3. Lurie Ostasin (MOL) / pływanie: 37:20 / T1: 3:21 / rower: 2:32:17 / T2: 4:07 / bieg: 2:04:41 / finisz: 5:21:46

M65-69

  1. Marek Bajkowski / pływanie: 46:35 / T1: 13:35 / rower: 3:13:35 / T2: 7:38 / bieg: 3:12:13 / finisz: 7:33:36

K18-24

  1. Melissa Craig (GBR) / pływanie: 42:33 / T1: 5:40 / rower: 3:10:44 / T2: 3:31 / bieg: 1:59:35 / finisz: 6:02:03
  2. Marta Dąbrowska / pływanie: 58:11 / T1: 8:24 / rower: 3:28:12 / T2: 7:22 / bieg: 2:38:10 / finisz: 7:20:19

K25-29

  1. Julia Skala (GER) / pływanie: 31:53 / T1: 2:41 / rower: 2:16:12 / T2: 2:23 / bieg: 1:26:40 / finisz: 4:19:49
  2. Maria Szmidt / pływanie: 39:36 / T1: 5:26 / rower: 2:29:54 / T2: 3:25 / bieg: 1:44:09 / finisz: 5:02:30
  3. Katarzyna Kęsikowska / pływanie: 40:16 / T1: 3:13 / rower: 2:32:52 / T2: 2:23 / bieg: 1:51:14 / finisz: 5:09:58

K30-34

  1. Liisa Kull (EST) / pływanie: 35:23 / T1: 4:07 / rower: 2:16:11 / T2: 2:11 / bieg: 1:30:26 / finisz: 4:28:18
  2. Iga Kowalczyk / pływanie: 33:46 / T1: 3:16 / rower: 2:29:35 / T2: 2:08 / bieg: 1:33:20 / finisz: 4:42:05
  3. Sophie King (GBR) / pływanie: 33:41 / T1: 3:50 / rower: 2:22:37 / T2: 2:12 / bieg: 1:47:27 / finisz: 4:49:47

K35-39

  1. Tatjana Brandt (GER) / pływanie: 37:23 / T1: 5:09 / rower: 2:17:34 / T2: 2:40 / bieg: 1:41:00 / finisz: 4:43:46
  2. Elmira Mamleeva (RUS) / pływanie: 32:16 / T1: 4:27 / rower: 2:34:29 / T2: 2:55 / bieg: 1:34:10 / finisz: 4:48:17
  3. Natalia Kozak / pływanie: 40:52 / T1: 3:55 / rower: 2:29:17 / T2: 2:19 / bieg: 1:34:44 / finisz: 4:51:07

K40-44

  1. Aga Wicińska / pływanie: 36:29 / T1: 3:09 / rower: 2:30:11 / T2: 1:57 / bieg: 1:42:38 / finisz: 4:54:24
  2. Joanna Pomorska / pływanie: 37:54 / T1: 4:35 / rower: 2:37:18 / T2: 2:48 / bieg: 1:36:52 / finisz: 4:59:27
  3. Agnieszka Pieczkowska / pływanie: 37:53 / T1: 3:03 / rower: 2:33:02 / T2: 2:53 / bieg: 1:43:32 / finisz: 5:00:23

K45-49

  1. Agnieszka Fijołek – Warszewska / pływanie: 42:59 / T1: 4:36 / rower: 2:21:11 / T2: 2:53 / bieg: 1:44:31 / finisz: 4:56:10
  2. Horvith Katalin (HUN) / pływanie: 39:53 / T1: 5:20 / rower: 2:31:57 / T2: 2:44 / bieg: 1:50:57 / finisz: 5:10:51
  3. Julita Sikora / pływanie: 37:33 / T1: 3:26 / rower: 2:51:40 / T2: 2:18 / bieg: 1:42:29 / finisz: 5:17:26

K50-54

  1. Stanisława Ferko-Czajkowska / pływanie: 47:09 / T1: 5:12 / rower: 2:50:09 / T2: 3:22 / bieg: 2:11:41 / finisz: 5:57:33

K55-59

  1. Joanna Drop / pływanie: 37:21 / T1: 4:58 / rower: 2:52:32 / T2: 3:28 / bieg: 2:03:40 / finisz: 5:41:59
  2. Kathleen Acton (AUS) / pływanie: 48:48 / T1: 9:06 / rower: 2:54:04 / T2: 4:43 / bieg: 1:59:02 / finisz: 5:55:43
  3. Beata Osiecka / pływanie: 45:32 / T1: 4:33 / rower: 2:52:36 / T2: 3:21 / bieg: 2:13:58 / finisz: 6:00:00

K65-69

  1. Barbara Kołczyńska / pływanie: 1:00:01 / T1: 5:51 / rower: 3:31:29 / T2: 5:22 / bieg: 2:36:55 / finisz: 7:19:38

Przemek Schenk
foto:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X