TOP

Citi Handlowy 5150 Warsaw. TOP3 w AG WYNIKI

Przedstawiamy czasy czołowych zawodników w kategoriach wiekowych w Citi Handlowy 5150 Warsaw.

Sebastian Karaś wbiegł na metę z czasem 2:01:36. Na drugim miejscu zmagania zakończył Dominik Bogdanowicz z wynikiem 2:07:46. Podium uzupełnił Patryk Gąsior (2:08:59).

Ania Padlewska wbiegła na metę z czasem 2:28:14. Tym samym wyprzedziła Ritę Biskupską (2:31:29) oraz Dominikę Nowacką (2:37:03).

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M18-24

  1. Grzegorz Możdżyński / pływanie: 27:39 / T1: 3:55 / rower: 1:05:35 / T2: 2:22 / bieg: 45:00 / finisz: 2:24:31
  2. Jakub Lewandowski / pływanie: 31:31 / T1: 3:33 / rower: 1:08:45 / T2: 1:49 / bieg: 47:50 / finisz: 2:33:28
  3. Marcin Pulik / pływanie: 35:36 / T1: 5:15 / rower: 1:06:53 / T2: 2:18 / bieg: 47:14 / finisz: 2:37:16

M25-29

  1. Dominik Bogdanowicz / pływanie: 23:18 / T1: 3:09 / rower: 1:00:31 / T2: 1:46 / bieg: 39:01 / finisz: 2:07:45
  2. Patryk Gąsior / pływanie: 21:33 / T1: 2:47 / rower: 1:02:57 / T2: 1:58 / bieg: 39:43 / finisz: 2:08:58
  3. Krzysztof Kuczyński / pływanie: 24:44 / T1: 2:48 / rower: 1:01:21 / T2: 1:32 / bieg: 43:51 / finisz: 2:14:16

M30-34

  1. Sebastian Karaś / pływanie: 20:02 / T1: 2:33 / rower: 56:01 / T2: 1:53 / bieg: 41:07 / finisz: 2:01:36
  2. Tomasz Bednarczyk / pływanie: 27:20 / T1: 3:13 / rower: 1:02:08 / T2: 2:17 / bieg: 45:25 / finisz: 2:20:23
  3. Paweł Grochowski / pływanie: 32:26 / T1: 3:29 / rower: 1:01:10 / T2: 2:12 / bieg: 43:18 / finisz: 2:22:35

M35-39

  1. Piotr Łazaronek / pływanie: 21:29 / T1: 2:53 / rower: 59:32 / T2: 2:21 / bieg: 47:31 / finisz: 2:13:46
  2. Dawid Musiał / pływanie: 28:15 / T1: 3:13 / rower: 1:00:36 / T2: 2:19 / bieg: 43:16 / finisz: 2:17:39
  3. Marcin Michalewicz / pływanie: 27:53 / T1: 3:22 / rower: 1:03:32 / T2: 2:18 / bieg: 44:18 / finisz: 2:21:23

M40-44

  1. Kamil Duplicki / pływanie: 27:56 / T1: 2:58 / rower: 1:00:11 / T2: 1:42 / bieg: 41:56 / finisz: 2:14:43
  2. Wojciech Odzimek / pływanie: 25:51 / T1: 3:24 / rower: 59:18 / T2: 2:06 / bieg: 45:48 / finisz: 2:16:27
  3. Łukasz Malaczewski / pływanie: 24:21 / T1: 3:08 / rower: 1:01:13 / T2: 2:10 / bieg: 47:41 / finisz: 2:18:33

M45-49

  1. Michał Twarowski / pływanie: 27:57 / T1: 3:06 / rower: 1:02:00 / T2: 1:58 / bieg: 43:07 / finisz: 2:18:08
  2. Grzegorz Kielin / pływanie: 29:28 / T1: 3:31 / rower: 1:04:53 / T2: 2:04 / bieg: 44:35 / finisz: 2:24:31
  3. Mariusz Matuszewski / pływanie: 30:10 / T1: 3:31 / rower: 1:01:34 / T2: 2:32 / bieg: 48:15 / finisz: 2:26:02

M50-54

  1. Glen Osmond (USA) / pływanie: 25:04 / T1: 3:07 / rower: 1:01:22 / T2: 2:04 / bieg: 45:19 / finisz: 2:16:56
  2. Joseph Saliba (MLT) / pływanie: 28:28 / T1: 3:46 / rower: 1:04:45 / T2: 3:47 / bieg: 40:37 / finisz: 2:21:23
  3. Jarosław Oworuszko / pływanie: 28:52 / T1: 3:53 / rower: 1:03:37 / T2: 3:13 / bieg: 48:38 / finisz: 2:28:13

M55-59

  1. Grzegorz Nieborak / pływanie: 33:45 / T1: 4:58 / rower: 1:05:12 / T2: 3:23 / bieg: 56:39 / finisz: 2:43:57
  2. Kazimierz Niemczyk / pływanie: 36:45 / T1: 5:57 / rower: 1:09:46 / T2: 3:55 / bieg: 49:49 / finisz: 2:46:12
  3. Grzegorz Bobrownicki-Libchen / pływanie: 33:40 / T1: 7:35 / rower: 1:13:06 / T2: 3:45 / bieg: 3:45 / finisz: 2:57:29

M60-64

  1. Wojciech Łaszuk / pływanie: 36:47 / T1: 6:14 / rower: 1:21:49 / T2: 4:52 / bieg: 1:07:28 / finisz: 3:17:10
  2. Dariusz Maciejczyk / pływanie: 41:35 / T1: 9:15 / rower: 1:14:02 / T2: 5:30 / bieg: 1:08:26 / finisz: 3:18:48
  3. Wojciech Dmowski / pływanie: 40:50 / T1: 7:10 / rower: 1:16:58 / T2: 4:34 / bieg: 1:10:46 / finisz: 3:20:18

M65-69

  1. Bogdan Dubiński / pływanie: 35:41 / T1: 10:05 / rower: 1:13:58 / T2: 5:33 / bieg: 1:15:48 / finisz: 3:21:05

M70-74

  1. Ryszard Rybczak / pływanie: 43:00 / T1: 13:57 / rower: 1:22:32 / T2: 5:13 / bieg: 1:17:36 / finisz: 3:42:18

K18-24

  1. Zuzanna Perlicka / pływanie: 40:00 / T1: 5:49 / rower: 2:21:41 / T2: 2:56 / bieg: 1:02:13 / finisz: 3:12:39
  2. Anna Nechytailova (UKR) / pływanie: 32:07 / T1: 3:34 / rower: 1:24:20 / T2: 2:33 / bieg: 1:14:48 / finisz: 3:17:22
  3. Laura Gabryś / pływanie: 30:52 / T1: 6:54 / rower: 1:28:36 / T2: 3:22 / bieg: 1:20:17 / finisz: 3:30:01

K25-29

  1. Zuzanna Kielak / pływanie: 38:11 / T1: 5:01 / rower: 1:09:54 / T2: 2:35 / bieg: 51:38 / finisz: 2:47:19
  2. Agata Misiak / pływanie: 31:24 / T1: 5:26 / rower: 1:11:35 / T2: 2:11 / bieg: 1:02:25 / finisz: 2:53:01
  3. Claire Szczurowski / pływanie: 34:43 / T1: 8:38 / rower: 1:23:46 / T2: 3:02 / bieg: 52:45 / finisz: 3:02:54

K30-34

  1. Rita Biskupska / pływanie: 29:34 / T1: 3:22 / rower: 1:04:42 / T2: 2:55 / bieg: 50:56 / finisz: 2:31:29
  2. Dominika Nowacka / pływanie: 25:38 / T1: 2:32 / rower: 1:12:42 / T2: 2:09 / bieg: 53:02 / finisz: 2:37:03
  3. Monika Małecka / pływanie: 31:56 / T1: 3:21 / rower: 1:10:42 / T2: 1:34 / bieg: 53:36 / finisz: 2:41:09

K35-39

  1. Agnieszka Koźmińczuk-Markulak / pływanie: 31:12 / T1: 4:32 / rower: 1:15:19 / T2: 2:40 / bieg: 50:14 / finisz: 2:43:57
  2. Joanna Włoch / pływanie: 30:38 / T1: 4:20 / rower: 1:10:21 / T2: 2:24 / bieg: 57:00 / finisz: 2:44:43
  3. Ela Goler / pływanie: 36:11 / T1: 4:53 / rower: 1:13:23 / T2: 2:49 / bieg: 54:12 / finisz: 2:51:28

K40-44

  1. Anna Padlewska / pływanie: 27:52 / T1: 4:31 / rower: 1:04:12 / T2: 2:48 / bieg: 48:51 / finisz: 2:28:14
  2. Joanna Pałysa / pływanie: 38:04 / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: 58:48 / finisz: 3:02:05
  3. Emilia Dryżałowska / pływanie: 32:48 / T1: 5:36 / rower: 1:16:19 / T2: 3:21 / bieg: 1:04:24 / finisz: 3:02:28

K45-49

  1. Joanna Formaniak / pływanie: 30:02 / T1: 3:19 / rower: 1:09:54 / T2: 2:24 / bieg: 51:59 / finisz: 2:37:38
  2. Agata Holnicka / pływanie: 34:40 / T1: 4:12 / rower: 1:11:07 / T2: 2:16 / bieg: 51:38 / finisz: 2:43:53
  3. Bogumiła Włodarska / pływanie: 29:24 / T1: 5:32 / rower: 1:13:39 / T2: 3:25 / bieg: 52:25 / finisz: 2:44:25

K50-54

  1. Oksana Lubowiecka / pływanie: 34:35 / T1: 6:39 / rower: 1:10:07 / T2: 2:50 / bieg: 58:53 / finisz: 2:53:04
  2. Dorota First / pływanie: 39:04 / T1: 7:40 / rower: 1:20:33 / T2: 3:37 / bieg: 57:03 / finisz: 3:07:57
  3. Izabela Bryndal / pływanie: 32:05 / T1: 6:16 / rower: 1:22:19 / T2: 3:25 / bieg: 1:04:37 / finisz: 3:08:42

K60-64

  1. Ewa Wójcik / pływanie: 34:30 / T1: 5:32 / rower: 1:10:11 / T2: 4:05 / bieg: 59:16 / finisz: 2:53:34

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X