TOP

Citi Handlowy 5150 Warsaw. TOP 3 AG WYNIKI

Prezentujemy wyniki najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali w Citi Handlowy 5150 Warsaw.

Najszybszym zawodnikiem okazał się Filip Szymonik. Zameldował się na mecie, z czasem 2:02:23. Na drugim miejscu zawody zakończył Paweł Mitruś (2:05:00). Podium uzupełnił Krzysztof Kuczyński (2:06:18).

Olga Kowalska wbiegła na metę, z wynikiem 2:14:00. Tym razem we Warszawie wyprzedziła Ewelinę Wołos (2:16:25) oraz Annę Giżyńską (2:27:31).

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG

M18

  1. Jan Bartosz Machnio / pływanie: 24:55 / T1: 4:27 / rower: 1:08:22 / T2: 1:56 / bieg: 53:02 / finisz: 2:32:41
  2. Piotr Burnatowicz / pływanie: 25:53 / T1: 4:30 / rower: 1:12:33 / T2: 3:03 / bieg: 51:02 / finisz: 2:37:01
  3. Filip Niesłony / pływanie: 29:05 / T1: 6:33 / rower: 1:14:09 / T2: 2:17 / bieg: 48:14 / finisz: 2:40:18

M25

  1. Filip Szymonik / pływanie: 21:01 / T1: 2:37 / rower: 58:55 / T2: 1:24 / bieg: 38:27 / finisz: 2:02:23
  2. Krzysztof Kuczyński / pływanie: 22:29 / T1: 2:36 / rower: 59:49 / T2: 1:28 / bieg: 39:56 / finisz: 2:06:18
  3. Bartosz Hoffmann / pływanie: 21:40 / T1: 3:07 / rower: 1:03:11 / T2: 1:38 / bieg: 43:29 / finisz: 2:13:04

M30

  1. Paweł Mitruś / pływanie: 22:49 / T1: 3:18 / rower: 58:13 / T2: 1:35 / bieg: 39:05 / finisz: 2:05:00
  2. Maciej Ceberak / pływanie: 23:13 / T1: 2:46 / rower: 1:01:06 / T2: 1:57 / bieg: 41:08 / finisz: 2:10:09
  3. Paweł Rybczak / pływanie: 23:29 / T1: 3:28 / rower: 1:02:41 / T2: 2:21 / bieg: 42:50 / finisz: 2:14:48

M35

  1. Marek Drob / pływanie: 27:10 / T1: 3:40 / rower: 1:00:17 / T2: 1:49 / bieg: 40:48 / finisz: 2:13:44
  2. Paweł Grochowski / pływanie: 26:31 / T1: 2:58 / rower: 1:02:21 / T2: 1:40 / bieg: 42:39 / finisz: 2:16:08
  3. Jakub Rymer / pływanie: 24:11 / T1: 3:15 / rower: 1:02:46 / T2: 1:45 / bieg: 45:22 / finisz: 2:17:19

M40

  1. Tomasz Dudziak / pływanie: 23:01 / T1: 2:37 / rower: 1:02:45 / T2: 1:36 / bieg: 43:16 / finisz: 2:13:15
  2. Grzegorz Respond / pływanie: 26:00 / T1: 2:53 / rower: 1:00:27 / T2: 2:03 / bieg: 42:49 / finisz: 2:14:12
  3. Bartosz Latawiec / pływanie: 27:43 / T1: 3:01 / rower: 58:01 / T2: 1:48 / bieg: 44:16 / finisz: 2:14:48

M45

  1. Michał Twarowski / pływanie: 24:17 / T1: 2:43 / rower: 1:01:53 / T2: 1:22 / bieg: 40:18 / finisz: 2:10:33
  2. Artur Czerwiec / pływanie: 20:43 / T1: 2:50 / rower: 1:03:11 / T2: 2:22 / bieg: 41:41 / finisz: 2:10:46
  3. Krzysztof Spyra / pływanie: 22:58 / T1: 3:07 / rower: 1:01;06 / T2: 1:57 / bieg: 43:50 / finisz: 2:12:57

M50

  1. Glen Osmond / pływanie: 22:34 / T1: 2:54 / rower: 1:01:54 / T2: 1:47 / bieg: 42:58 / finisz: 2:12:06
  2. Sergio Coletti (ITA) / pływanie: 24:16 / T1: 3:36 / rower: 1:06:48 / T2: 2:07 / bieg: 45:41 / finisz: 2:22:27
  3. Andrzej Drabot / pływanie: 27:41 / T1: 4:32 / rower: 1:05:40 / T2: 2:14 / bieg: 45:05 / finisz: 2:25:12

M55

  1. Krzysztof Wacławski / pływanie: 26:04 / T1: 3:34 / rower: 1:02:51 / T2: 3:02 / bieg: 49:03 / finisz: 2:24:34
  2. Mirosław Bugaj / pływanie: 23:08 / T1: 3:33 / rower: 1:13:11 / T2: 2:37 / bieg: 50:58 / finisz: 2:33:26
  3. Grzegorz Nieborak / pływanie: 29:34 / T1: 4:03 / rower: 1:06:07 / T2: 2:29 / bieg: 56:10 / finisz: 2:38:22

M60

  1. Andrzej Krasuski / pływanie: 29:03 / T1: 5:46 / rower: 1:11:31 / T2: 2:56 / bieg: 56:03 / finisz: 2:45:18
  2. Krzysztof Paszkiewicz / pływanie: 33:23 / T1: 5:50 / rower: 1:06:38 / T2: 3:43 / bieg: 55:57 / finisz: 2:45:30
  3. Zawodnik Anonimowy / pływanie: 32:32 / T1: 6:02 / rower: 1:16:34 / T2: 4:28 / bieg: 1:00:50 / finisz: 3:00:25

M65

  1. Tomasz Klepacki / pływanie: 29:29 / T1: 3:51 / rower: 1:09:16 / T2: 3:08 / bieg: 51:19 / finisz: 2:37:02
  2. Janusz Michał Mateja / pływanie: 28:58 / T1: 5:15 / rower: 1:12:27 / T2: 2:42 / bieg: 53:59 / finisz: 2:43:21
  3. Maciej Jędrzejczak / pływanie: 46:47 / T1: 6:41 / rower: 1:45:40 / T2: 5:30 / bieg: 1:23:37 / finisz: 4:08:14

M70

  1. Ryszard Rybczak / pływanie: 39:00 / T1: 9:22 / rower: 1:27:16 / T2: 6:39 / bieg: 1:17:20 / finisz: 3:39:37

K18

  1. Hella Haak (GER) / pływanie: 26:07 / T1: 3:09 / rower: 1:07:59 / T2: 2:03 / bieg: 44:40 / finisz: 2:23:58
  2. Karolina Zielińska / pływanie: 30:22 / T1: 5:14 / rower: 1:29:28 / T2: 5:03 / bieg: 57:59 / finisz: 3:08:06
  3. Wiktoria Owczarek / pływanie: 33:36 / T1: 5:04 / rower: 1:26:16 / T2: 4:02 / bieg: 1:20:14 / finisz: 3:29:11

K25

  1. Zuzanna Kielak / pływanie: 32:08 / T1: 5:01 / rower: 1:09:34 / T2: 2:23 / bieg: 51:29 / finisz: 2:40:34
  2. Olga Banach / pływanie: 24:26 / T1: 5:13 / rower: 1:14:05 / T2: 2:32 / bieg: 57:28 / finisz: 2:43:43
  3. Zofia Dura / pływanie: 29:05 / T1: 3:58 / rower: 1:21:15 / T2: 2:33 / bieg: 56:19 / finisz: 2:53:09

K30

  1. Olga Kowalska / pływanie: 23:57 / T1: 2:57 / rower: 1:02:57 / T2: 2:21 / bieg: 41:48 / finisz: 2:14:00
  2. Magdalena Mickiewicz / pływanie: 26:06 / T1: 3:25 / rower: 1:08:19 / T2: 1:50 / bieg: 48:27 / finisz: 2:28:06
  3. Mariola Krzemińska / pływanie: 25:10 / T1: 3:12 / rower: 1:09:14 / T2: 1:54 / bieg: 48:38 / finisz: 2:28:08

K35

  1. Ewelina Wołos / pływanie: 26:13 / T1: 3:01 / rower: 1:02:48 / T2: 1:45 / bieg: 42:38 / finisz: 2:16:25
  2. Izabela Worsztynowicz / pływanie: 28:47 / T1: 4:38 / rower: 1:06:06 / T2: 2:51 / bieg: 55:52 / finisz: 2:38:14
  3. Maria Peńsko / pływanie: 29:20 / T1: 3:26 / rower: 1:13:17 / T2: 2:05 / bieg: 51:35 / finisz: 2:39:43

K40

  1. Anna Giżyńska / pływanie: 29:19 / T1: 3:33 / rower: 1:07:11 / T2: 2:00 / bieg: 45:28 / finisz: 2:27:30
  2. Renata Szczepanik / pływanie: 28:10 / T1: 3:31 / rower: 1:06:06 / T2: 2:07 / bieg: 49:10 / finisz: 2:29:04
  3. Magdalena Tukiendorf / pływanie: 27:12 / T1: 3:47 / rower: 1:10:38 / T2: 2:17 / bieg: 55:58 / finisz: 2:39:51

K45

  1. Małgorzata Solecka / pływanie: 28:58 / T1: 4:39 / rower: 1:15:01 / T2: 3:20 / bieg: 1:00:12 / finisz: 2:59:09
  2. Dorota Pawlik / pływanie: 32:47 / T1: 5:21 / rower: 1:15:27 / T2: 2:39 / bieg: 58:30 / finisz: 2:54:43
  3. Joanna Jakubowska / pływanie: 31:57 / T1: 4:29 / rower: 1:23:12 / T2: 3:23 / bieg: 58:22 / finisz: 3:01:23

K50

  1. Agnieszka Fijołek-Warszewska / pływanie: 31:51 / T1: 4:24 / rower: 1:04:34 / T2: 3:02 / bieg: 50:23 / finisz: 2:34:14
  2. Sylwia Chudzik / pływanie: 27:28 / T1: 4:49 / rower: 1:17:44 / T2: 3:33 / bieg: 59:04 / finisz: 2:52:38
  3. Barbara Żukowska / pływanie: 31:54 / T1: 4:57 / rower: 1:13:46 / T2: 3:31 / bieg: 1:04:36 / finisz: 2:58:44

K55

  1. Ewa Jurecka / pływanie: 40:17 / T1: 6:00 / rower: 1:29:38 / T2: 3:26 / bieg: 1:15:32 / finisz: 3:34:53

Przemek Schenk
foto: materiały od organizatorów

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X