PoradnikWiadomości

Charytatywne wyzwanie dla zespołów firmowych. Dołącz!

Kibicowanie olimpijczykom nie tylko przed telewizorem! Zgłoś firmę do charytatywnego wyzwania sportowego z Activy i Fundacją Zdrowy Ruch.

Fundacja Zdrowy Ruch w partnerstwie z aplikacją Activy, w związku z nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu, zaprasza zespoły firmowe do udziału w wyjątkowym wyzwaniu sportowym – Corporate Sports Games. Akcja odbywać się będzie od 22 lipca do 11 sierpnia.

Już pod koniec lipca rozpocznie się największe święto sportu na świecie. To doskonały moment by zmotywować pracowników nie tylko do kibicowania, ale i do zadbania o kondycję. Aktywnie budując zdrowe nawyki, uczestnicy wyzwania będą także wspierać młodych, utalentowanych podopiecznych z Fundacji Zdrowy Ruch. 

Pracownicy, rejestrując w aplikacji aktywności z ponad 70 dyscyplin takich jak bieganie, rower, spacery, pływanie czy nawet taniec, rywalizują z innymi firmami, jednocząc się wokół szczytnego celu wspierania podopiecznych fundacji. Na koniec zabawy przewidziane są też drobne nagrody np. w formie unikalnych zniżek na sprzęt sportowy.

Zasady są proste:

  1. Zgłoś 5-osobowy zespół na stronie corporategames.activy.app.
  2. Wpłać wpisowe w wysokości 299 PLN – całość tej kwoty zostanie przekazana na rzecz Fundacji Zdrowy Ruch.
  3. Uzupełnij formularz z danymi zespołu.
  4. Otrzymasz pakiet materiałów promocyjnych, zasady gry oraz kod dostępu do aplikacji.
  5. Przez trzy tygodnie integruj się ze swoim zespołem, rywalizuj z innymi firmami i zdobywaj zniżki od sponsorów, takich jak Polar Sport, Martes Sport czy Intenson.

Podczas Corporate Sports Games emocji nie zabraknie. Razem będziemy śledzić sukcesy polskich sportowców, świętować każdy zdobyty medal i trzymać kciuki podczas finałów. Dzięki aplikacji Activy każda zarejestrowana aktywność nie tylko przybliży Was do celu charytatywnego, ale również pozwoli poczuć ducha sportu poprzez odkrywanie olimpijskich ciekawostek. To doskonała okazja na integrację zespołów w firmie oraz krzewienie najlepszych wartości sportowych, które doceniane są również w biznesie.

Kasa na wsparcie dla przyszłych mistrzów

Spodziewamy się, że łącznie uda nam się przekazać kilkadziesiąt tysięcy złotych na wsparcie rozwoju kolejnych zdobywców olimpijskich medali dla Polski. Im więcej zespołów się zgłosi, tym większa kwota wspomoże Fundację Zdrowy Ruch. Dołącz do takich firm jak TPA, SGB Bank, Comp, Grant Thornton, Schneider Electric i wielu innych, które już potwierdziły swoje uczestnictwo.

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspólnie nie tylko pomagać innym, ale również promować aktywność fizyczną wśród pracowników. Nie zabraknie zaciętej rywalizacji, zespołowej współpracy, ale najważniejsze, że wspólnymi siłami zrealizujemy nasz cel charytatywny – mówią organizatorzy.

Do zobaczenia na linii wirtualnego startu!

Informacje o organizatorach:

Fundacja Zdrowy Ruch powstała by pomagać młodym, zdolnym sportowcom, ludziom z pasją, którzy każdego dnia walczą o realizację swoich marzeń. W ramach programu Wybiegaj w Przyszłość Fundacja każdego roku wspiera świetnie prosperujących biegaczy w wieku 14-19 lat, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Są to młode talenty wyłonione podczas procesu rekrutacji – na swoim koncie mają już osiągnięcia na arenie ogólnopolskiej –  Fundacja Zdrowy Ruch pomaga im piąć się wyżej! W każdym roku większość z nich ze wsparciem Fundacji zdobywa przepustkę na imprezy międzynarodowe – Mistrzostwa Świata lub Europy! A na przyszłość cel jest jeden – zobaczyć ich na Igrzyskach Olimpijskich zdobywających medale dla Polski. W ramach wsparcia młodzi biegacze otrzymują miesięczne stypendia, a także wsparcie edukacyjne – uczestniczą w cyklicznych warsztatach z psychologii sportu.

Więcej szczegółów na stronie Fundacji Zdrowy Ruch: www.fundacjazdrowyruch.pl

Activy od ponad sześciu lat wspiera firmy w motywacji pracowników do aktywności fizycznej i integracji zespołowej. Dzięki aplikacji mobilnej dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstw, pracownicy mogą rejestrować swoje aktywności sportowe w ponad 50 różnych dyscyplinach, jednocześnie wspierając cele charytatywne oraz inne kluczowe dla firmy aspekty, takie jak cele ESG. Grywalizacja w Activy skutecznie pomaga zaangażować nawet tych pracowników, którzy dotychczas nie byli zainteresowani sportem. W 2023 roku 51% firm, takich jak Allegro, Credit Agricole, Siemens, Blachotrapez czy Enea, połączyło swoje akcje z celami charytatywnymi, wzmacniając swoje zaangażowanie społeczne i budując pozytywny wizerunek.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X