TOP

Challenge Roth. Czołowi zawodnicy PRO WYNIKI

Prezentujemy szczegółowe wyniki najlepszych kobiet i mężczyzn PRO z Challenge Roth.

Patrick Lange wbiegł na metę z wynikiem 7:19:19. Podium uzupełnili Nils Frommhold (7:30:31) oraz Felix Hentschel (7:31:12).

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn PRO

  1. Patrick Lange (GER) / pływanie: 47:28 / T1: 1:40 / rower: 3:50:32 / T2: 1:11 / bieg: 2:38:30 / finisz: 7:19:19
  2. NIls Frommhold (GER) / pływanie: 47:41 / T1: 1:27 / rower: 3:50:30 / T2: 1:12 / bieg: 2:49:44 / finisz: 7:30:31
  3. Felix Hentschel (GER) / pływanie: 51:52 / T1: 1:58 / rower: 3:59:53 / T2: 1:51 / bieg: 2:35:40 / finisz: 7:31:12
  4. Philipp Bahlke (GER) / pływanie: 47:32 / T1: 1:46 / rower: 3:53:52 / T2: 1:45 / bieg: 2:48:25 / finisz: 7:33:19
  5. Franz Loschke (GER) / pływanie: 51:40 / T1: 1:54 / rower: 4:00:11 / T2: 1:47 / bieg: 2:45:21 / finisz: 7:40:52
  6. Braden Currie (NZL) / pływanie: 47:32 / T1: 1:35 / rower: 4:07:47 / T2: 1:13 / bieg: 2:51:31 / finisz: 7:49:36
  7. Andreas Dreitz (GER) / pływanie: 48:17 / T1: 1:51 / rower: 3:52:17 / T2: 1:34 / bieg: 3:07:36 / finisz: 7:51:32
  8. Chris Dels (GER) / pływanie: 53:45 / T1: 2:05 / rower: 4:09:49 / T2: 1:16 / bieg: 2:45:05 / finisz: 7:51:58
  9. Thomas Davis (GBR) / pływanie: 47:30 / T1: 1:39 / rower: 4:08:49 / T2: 1:40 / bieg: 2:56:16 / finisz: 7:55:52
  10. Silas Kohn (GER) / pływanie: 51:46 / T1: 1:47 / rower: 4:05:51 / T2: 1:21 / bieg: 2:56:19 / finisz: 7:57:03

Anne Haug zjawiła się na mecie z wynikiem 7:53:48. Pokonała Laurę Siddall (8:25:24) oraz Fenellę Langridge (8:27:04).

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet PRO

  1. Anne Haug (GER) / pływanie: 52:11 / T1: 1:48 / rower: 4:14:14 / T2: 1:44 / bieg: 2:43:54 / finisz: 7:53:48
  2. Laura Siddall (GBR) / pływanie: 58:26 / T1: 2:28 / rower: 4:24:40 / T2: 1:09 / bieg: 2:58:43 / finisz: 8:25:24
  3. Fenella Langridge (GBR) / pływanie: 52:09 / T1: 1:29 / rower: 4:26:40 / T2: 1:26 / bieg: 3:05:23 / finisz: 8:27:04
  4. Chloe Lane (AUS) / pływanie: 52:18 / T1: 2:22 / rower: 4:31:00 / T2: 1:48 / bieg: 3:00:55 / finisz: 8:28:22
  5. Sarah Crowley (AUS) / pływanie: 53:18 / T1: 1:37 / rower: 4:26:32 / T2: 1:26 / bieg: 3:09:35 / finisz: 8:32:26
  6. Hanna Maksimava (BLR) / pływanie: 52:16 / T1: 1:38 / rower: 4:43:34 / T2: 1:23 / bieg: 2:56:47 / finisz: 8:35:35
  7. Heini Hartikainen (FIN) / pływanie: 1:01:04 / T1: 1:55 / rower: 4:24:46 / T2: 1:53 / bieg: 3:13:28 / finisz: 8:43:04
  8. Elena Illeditsch (GER) / pływanie: 1:01:57 / T1: 2:22 / rower: 4:36:47 / T2: 1:15 / bieg: 3:03:35 / finisz: 8:45:54
  9. Jenny Schulz (GER) / pływanie: 1:01:33 / T1: 2:25 / rower: 4:33:32 / T2: 1:45 / bieg: 3:13:18 / finisz: 8:52:31
  10. Maja Betz (GER) / pływanie: 1:02:00 / T1: 1:37 / rower: 4:43:37 / T2: 1:55 / bieg: 3:09:45 / finisz: 8:58:51

Przemek Schenk
foto: challenge roth YT

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X