Wiadomości

Challenge Gdańsk rozdało sloty do Roth 2023

Organizatorzy zawodów w Gdańsku pod szyldem Challenge Family poinformowali o rozdaniu 20 slotów na kultową imprezę w Roth na przyszły sezon.

Już jutro w ramach Challenge Roth do rywalizacji staną czołowi triathloniści na świecie, w tym m.in.: Jan Frodeno, Sam Long, Patrick Lange, Anne Haug, a z polskich PRO Sebastian Najmowicz. Na starcie staną również AG, w tym liczna grupa Polaków.

–  W Roth zawsze jest niesamowita konkurencja. Z jednej strony mamy niesamowitych profesjonalistów, a z drugiej amatorzy mogą stanąć na starcie z tymi najlepszymi zawodnikami na świecie. To jest czynnik motywujący ludzi, aby uprawiać triathlon – mówił szef Challenge Family, Zibi Szlufcik, w rozmowie z TriathlonLife.pl.

Challenge Gdańsk rozdało sloty

Podobnie jak w zeszłym roku, w tym sezonie rywalizując w Gdańsku, można było wywalczyć przepustkę na te kultowe zawody w Roth. W puli znajdowało się 20 slotów (po 10 dla kobiet i mężczyzn). Organizatorzy Challenge Gdańsk opublikowali listę zawodników, do których trafiają te sloty na Challenge Roth 2023:

Małgorzata Szczęsna

Katarzyna Kaczkowska

Katarzyna Jonio

Grzegorz Gołyś

Adrian Dymek

Filip Wiśniewski

Marcin Andrzejewski

Krzysztof Łopuszyński

Paweł Kluz

Paweł Kroliński

Kamil Duplicki

Krzysztof Piernicki

Norbert Wojciechowski

Paweł Lis

Gints Ermanis

Jakub Bonikowski

Dariusz Drapella

Przemek Schenk
foto: Challenge Gdańsk FB

https://triathlonlife.pl/zuzia-sudak-mistrzynia-polski-na-supersprincie/

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X