Wiadomości

Challenge Gdańsk gra z WOŚP! Wylicytuj udział w sztafecie z Tamarą Arciuch

Challenge Gdańsk ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W licytacji przygotowanej przez organizatorów można wylicytować udział w triathlonowej sztafecie z aktorką Tamarą Arciuch.

Aktorka od grudnia rozpoczęła treningi i pod okiem Katarzyny Żołnowskiej i Jakuba Czai przygotowuje się do pokonania etapu pływackiego podczas gdańskich zawodów. Każdy chętny może wylicytować udział w sztafecie na etapie kolarskim lub biegowym. W ten sposób powstanie trzyosobowy zespół, który w weekend 17 – 18 czerwca 2023 roku wystartuje w Challenge Gdańsk.

Tamara od grudnia sumiennie trenuje na basenie pod okiem naszych trenerów. Treningi sprawiają aktorce wiele radości i dają dużą satysfakcję. Jestem bardzo zadowolony, że aktorka przystała na naszą propozycję i wystartuje w Gdańsku – mówi Adam Greczyło, dyrektor imprezy.

Nieznany dystans startu

Na ten moment dystans na jakim wystartuje sztafeta pozostaje nieokreślony, sprawa zostanie ustalona pomiędzy zwycięzcami licytacji i aktorką na około miesiąc przed zawodami w Gdańsku.

Licytacje sztafet prowadzone są na portalu allegro.pl

Obie licytacje potrwają do 6 lutego 2023 do godziny 9:00.

To nie pierwsza licytacja na rzecz WOŚP prowadzona przez Challenge Gdańsk. Przed rokiem można było wylicytować start w sztafecie z Dawidem Tomalą, mistrzem olimpijskim w chodzie na 50 km z Tokyo. Start z Dawidem został wylicytowany przez Pana Piotra i Pana Mirosława, a konto WOŚP zostało dzięki temu zasilone kwotę ponad 6 tysięcy złotych.

Zapraszamy do licytacji!

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X