TOP

Castle Triathlon Malbork. Czołowi zawodnicy na 1/4IM

Prezentujemy szczegółowe wyniki czołowych triathlonistów w AG na ćwiartce.

Najszybszy był Dorian Horsten. Wbiegł na metę z czasem 1:53:27. Tym sposobem był jedynym zawodnikiem zawodów, który złamał dwie godziny. Na drugim miejscu wyścig zakończył Krzysztof Owczarek (2:02:41). Podium uzupełnił Marek Biegała z rezultatem 2:03:51.

Ostatecznie Maja Bużycka wbiegła na metę z wynikiem 2:12:23. Ola Korulczyk straciła do zwyciężczyni 5:40. Podium uzupełniła Katarzyna Kaczkowska z rezultatem 2:25:18.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG

M18

  1. Dorian Horsten / pływanie: 12:35 / T1: 1:02 / rower: 1:02:11 / T2: 00:59 / bieg: 36:40 / finisz: 1:53:27
  2. Patryk Podpirko / pływanie: 17:08 / T1: 1:42 / rower: 1:07:57 / T2: 1:26 / bieg: 39:58 / finisz: 2:08:11
  3. Marcin Niebrzydowski / pływanie: 18:11 / T1: 1:41 / rower: 1:08:33 / T2: 1:28 / bieg: 40:29 / finisz: 2:10:22

M25

  1. Krzysztof Owczarek / pływanie: 13:55 / T1: 1:22 / rower: 1:06:07 / T2: 1:16 / bieg: 40:01 / finisz: 2:02:41
  2. Adam Wieczorkowski / pływanie: 16:08 / T1: 1:36 / rower: 1:05:47 / T2: 1:12 / bieg: 40:05 / finisz: 2:04:48
  3. Mateusz Witkowski / pływanie: 18:19 / T1: 1:32 / rower: 1:12:27 / T2: 1:14 / bieg: 38:07 / finisz: 2:11:39

M30

  1. Jakub Birecki / pływanie: 16:55 / T1: 1:21 / rower: 1:05:39 / T2: 1:25 / bieg: 40:19 / finisz: 2:05:39
  2. Rafał Wąsowski / pływanie: 14:32 / T1: 1:28 / rower: 1:08:39 / T2: 1:12 / bieg: 40:33 / finisz: 2:06:24
  3. Wojciech Zbierajewski / pływanie: 16:21 / T1: 1:42 / rower: 1:08:13 / T2: 1:31 / bieg: 42:17 / finisz: 2:10:04

M35

  1. Marek Biegała / pływanie: 16:35 / T1: 1:50 / rower: 1:03:30 / T2: 1:14 / bieg: 40:42 / finisz: 2:03:51
  2. Przemysław Trzaska / pływanie: 17:44 / T1: 1:39 / rower: 1:06:48 / T2: 1:21 / bieg: 41:47 / finisz: 2:09:19
  3. Jakub Rymer / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 2:10:21

M40

  1. Gerard Magdziarz / pływanie: 19:13 / T1: 1:35 / rower: 1:05:24 / T2: 1:24 / bieg: 41:01 / finisz: 2:08:37
  2. Paweł Lis / pływanie: 15:16 / T1: 1:29 / rower: 1:07:59 / T2: 1:29 / bieg: 43:17 / finisz: 2:09:30
  3. Michał Kosmala / pływanie: 16:46 / T1: 2:15 / rower: 1:08:46 / T2: 1:37 / bieg: 45:25 / finisz: 2:14:49

M45

  1. Piotr Szefer / pływanie: 16:35 / T1: 1:37 / rower: 1:06:27 / T2: 1:18 / bieg: 42:43 / finisz: 2:08:40
  2. Jarosław Jabłoński / pływanie: 19:05 / T1: 1:56 / rower: 1:09:34 / T2: 1:34 / bieg: 42:43 / finisz: 2:14:52
  3. Mieszko Marzec / pływanie: 16:43 / T1: 1:53 / rower: 1:09:46 / T2: 1:25 / bieg: 45:23 / finisz: 2:15:10

M50

  1. Arkadiusz Michalski / pływanie: 19:14 / T1: 2:51 / rower: 1:16:43 / T2: 2:34 / bieg: 55:05 / finisz: 2:36:27
  2. Marek Pawłowski / pływanie: 22:14 / T1: 3:20 / rower: 1:13:33 / T2: 2:21 / bieg: 59:36 / finisz: 2:41:04
  3. Jacek Brygier / pływanie: 30:04 / T1: 3:20 / rower: 1:22:42 / T2: 1:57 / bieg: 51:24 / finisz: 2:49:27

M55

  1. Jacek Cieszyński / pływanie: 16:58 / T1: 1:53 / rower: 1:11:00 / T2: 1:53 / bieg: 45:38 / finisz: 2:17:22
  2. Tomasz Riemer / pływanie: 26:00 / T1: 2:22 / rower: 1:18:55 / T2: 1:53 / bieg: 51:01 / finisz: 2:40:11
  3. Tomasz Lisius / pływanie: 21:48 / T1: 3:03 / rower: 1:19:55 / T2: 2:41 / bieg: 54:49 / finisz: 2:42:16

M60

  1. Dariusz Drapella / pływanie: 17:56 / T1: 1:59 / rower: 1:15:38 / T2: 1:47 / bieg: 54:40 / finisz: 2:32:00
  2. Wacław Birecki / pływanie: 20:57 / T1: 2:25 / rower: 1:15:15 / T2: 1:58 / bieg: 54:11 / finisz: 2:34:46
  3. Mieczysław Głowacki / pływanie: 22:35 / T1: 5:00 / rower: 1:21:30 / T2: 2:20 / bieg: 1:01:46 / finisz: 2:53:11

M65

  1. Maciej Jędrzejczak / pływanie: 24:25 / T1: 2:55 / rower: 1:29:50 / T2: 2:34 / bieg: 1:08:46 / finisz: 3:08:30
  2. Paweł Sobczak / pływanie: 29:55 / T1: 4:47 / rower: 1:35:12 / T2: 3:00 / bieg: 1:05:57 / finisz: 3:18:51

K18

  1. Maja Bużycka / pływanie: 14:43 / T1: 1:43 / rower: 1:11:30 / T2: 1:15 / bieg: 43:12 / finisz: 2:12:23
  2. Weronika Skok / pływanie: 17:52 / T1: 2:25 / rower: 1:22:49 / T2: 1:40 / bieg: 58:47 / finisz: 2:43:33

K25

  1. Ewa Przybyła / pływanie: 19:58 / T1: 2:40 / rower: 1:17:40 / T2: 2:23 / bieg: 50:46 / finisz: 2:33:27
  2. Aleksandra Andryszak / pływanie: 18:09 / T1: 2:38 / rower: 1:22:26 / T2: 2:23 / bieg: 57:16 / finisz: 2:42:52
  3. Małgorzata Czerniak / pływanie: 20:57 / T1: 2:42 / rower: 1:25:50 / T2: 1:37 / bieg: 52:15 / finisz: 2:43:21

K30

  1. Ola Korulczyk / pływanie: 15:44 / T1: 1:43 / rower: 1:11:53 / T2: 1:24 / bieg: 47:19 / finisz: 2:18:03
  2. Marta Motylewska / pływanie: 21:18 / T1: 2:17 / rower: 1:15:38 / T2: 1:50 / bieg: 51:05 / finisz: 2:32:08
  3. Katarzyna Wieczorek / pływanie: 19:05 / T1: 1:59 / rower: 1:19:40 / T2: 2:04 / bieg: 50:59 / finisz: 2:33:47

K35

  1. Ewa Dębiec / pływanie: 21:17 / T1: 1:46 / rower: 1:14:21 / T2: 1:51 / bieg: 46:31 / finisz: 2:25:46
  2. Katarzyna Chodań / pływanie: 25:39 / T1: 2:00 / rower: 1:18:29 / T2: 1:39 / bieg: 50:17 / finisz: 2:38:04
  3. Katarzyna Butowska / pływanie: 22:46 / T1: 3:26 / rower: 1:23:20 / T2: 1:41 / bieg: 47:41 / finisz: 2:38:54

K40

  1. Katarzyna Kaczkowska / pływanie: 22:08 / T1: 2:37 / rower: 1:11:24 / T2: 1:45 / bieg: 47:24 / finisz: 2:25:18
  2. Magdalena Jodko / pływanie: 17:08 / T1: 2:16 / rower: 1:18:17 / T2: 1:50 / bieg: 50:56 / finisz: 2:30:27
  3. Justyna Żołądek / pływanie: 19:29 / T1: 2:19 / rower: 1:23:52 / T2: 2:24 / bieg: 49:41 / finisz: 2:37:45

K45

  1. Wioletta Żywuszko / pływanie: 19:54 / T1: 3:01 / rower: 1:18:09 / T2: 2:44 / bieg: 50:32 / finisz: 2:34:20
  2. Agnieszka Burżacka-Tyc / pływanie: 19:30 / T1: 2:52 / rower: 1:24:10 / T2: 2:12 / bieg: 56:31 / finisz: 2:45:15
  3. Dominika Cybulska / pływanie: 20:48 / T1: 3:37 / rower: 1:24:16 / T2: 1:59 / bieg: 58:56 / finisz: 2:49:36

K50

  1. Agnieszka Przech-Fus / pływanie: 28:08 / T1: 2:33 / rower: 1:30:12 / T2: 2:04 / bieg: 1:04:28 / finisz: 3:07:25
  2. Aleksandra Golec / pływanie: 24:52 / T1: 6:12 / rower: 1:41:13 / T2: 3:12 / bieg: 1:00:12 / finisz: 3:15:41
  3. Hanna Weber / pływanie: 24:07 / T1: 3:26 / rower: 1:36:31 / T2: 2:30 / bieg: 1:11:35 / finisz: 3:18:09

K55

  1. Ewa Jurecka / pływanie: 27:26 / T1: 3:09 / rower: 1:36:21 / T2: 2:08 / bieg: 1:12:21 / finisz: 3:21:25

Przemek Schenk
foto: Castle Triathlon FB

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X