Wiadomości

CALISIA TRIATHLON. Piękne, rodzinne zakończenie wakacji

Organizacja na wysokim poziomie. Atrakcje i zmagania dla dzieci, a w tym roku także interesujący pakiet startowy. Jeśli szukasz imprezy dla siebie i rodziny odwiedź Kalisz 29 sierpnia 2021 i wystartuj w CALISIA TRIATHLON.

Przed rokiem pandemia storpedowała kalendarz imprez triathlonowych w Polsce. Część z nich została odwołana, niektóre przeniesione na rok 2021. Jedną, z tych która się odbyła i została przeprowadzona na wysokim i co najważniejsze bezpiecznym poziomie była CALISIA TRIATHLON. Do Kalisza zjechali zawodnicy z różnych zakątków kraju, wygłodniali rywalizacji. Na mecie nie ukrywali radości, że udało się przeprowadzić zawody, na których mieli okazję się pościgać. 

W tym roku po raz trzeci w Kaliszu odbędą się rodzinne zawody triathlonowe. Pływanie z nurtem Prosny, przejazd rowerowy przez Kalisz, a następnie drogą krajową w kierunku Turku, a bieg ścieżkami wzdłuż rzeki.

ZAPISY na: www.triathlonkalisz.pl 

Podobnie jak poprzednie, tak i ta edycja odbędzie się na dystansach 1/4 (indywidualnie i w sztafecie) i 1/8 ironman. Impreza zostanie rozegrana na sprawdzonych trasach z metą na słynnym kaliskim stadionie kolarskim. Przed rokiem na dystansie dłuższym ze zwycięstwa cieszyli się Martyna Krysiak i Kasper Tochowicz. Na krótszym Natalia Krawczyk i Andrzej Uhl.

Na zakończenie wakacji triathloniści opanują teren Aquaparku Kalisz, który jest partnerem imprezy. Nie zabraknie także imprezy towarzyszące czyli biegu dla dzieci. Nie zabraknie strefy expo, strefy chilloutu oraz rozlicznych stoisk – m.in. sponsorów imprezy. 

Dla każdej uczestniczki i uczestnika czeka darmowy bilet wstępu na pobliski AQUAPARK – idealne dla relaksu po zawodach! 

Interesujący pakiet startowy

Organizatorzy szykują ciekawe pakiety startowe – m.in. z paskiem startowym z logo miasta, opcjonalną czapeczką, bandamką czy koszulką (dodatkowo płatne).

O energię tak w pakietach, jak i trasie zadbają FoodCare Group (4Move, Frugo) czy OrganicHouse – naturalne bio daktyle. Będą także zdrowe przekąski od Crispy Natural. 

Energii nie powinno zabraknąć podczas CALISIA TRIATHLON

Dodatkowe atrakcje dostarczy także DECATHLON w Kaliszu. 

Ręcznik szybkoschnący
Worek

Zapisy na główną rywalizację są już aktywne na stronie www.triathlonkalisz.pl i możesz się już zapisać. Im szybciej to zrobisz to mniej zapłacisz 🙂  

Materiał powstał przy współpracy z partnerem CALISIA TRIATHLON

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X