Wiadomości

Biegi nocą w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Zapisy ruszyły

Bieganie nocą ma niezaprzeczalny urok, zwłaszcza w ciepłych, letnich miesiącach. Przekonaj się o tym podczas jednej z trzech edycji Night Run – w Warszawie, Gdyni lub Poznaniu. Zapisy na 5-kilometrowe biegi już trwają!

Krótki dystans, luźna atmosfera, nocna pora i magiczna, rozświetlona kolorowymi reflektorami meta – to krótka charakterystyka imprez Night Run, odbywających się w ramach weekendów IRONMAN Poland.

Tegoroczne biegi zaplanowano w następujących terminach:
– Warszawa: 7 czerwca;
– Gdynia: 2 sierpnia;
– Poznań: 30 sierpnia.

W każdym przypadku uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. Bazą warszawskiego biegu będzie Multimedialny Park Fontann, a trasa poprowadzi m.in. ulicami Nowego i Starego Miasta. W Gdyni uroku doda trasa wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego i spektakularna meta na środku Plaży Śródmieście. W Poznaniu miłośnicy biegania spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Limit uczestników w pojedynczym biegu wynosi 1500 osób. Opłata startowa na początku rejestracji (dla pierwszych 500 osób) wynosi 60 zł. W każdym pakiecie startowym znajdzie się opaska LED i medal finishera. Chętni będą mogli dokupić oficjalną koszulkę biegu.

Night Run ma przede wszystkim dostarczyć dobrej zabawy i rozrywki, ale równolegle także edukować. Chcemy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo biegaczy po zmroku. Stąd między innymi opaska LED w pakiecie startowym każdego uczestnika.

Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy IRONMAN Poland

Więcej informacji i zapisy w portalu SlotMarket.pl.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X