Wiadomości

AQUA SPEED OPEN WATER przed Lotto Challenge Gdańsk

Treningi AQUA SPEED OPEN WATER przed startem LOTTO Challenge Gdańsk 2022 oraz Trefl Aquathlon Gdańsk 2022. Łącznie zaplanowano cztery wydarzenia przed zawodami.

Odbędą się one na plaży Gdańsk Brzeźno, przy molo, w dniach 7, 9, 14 i 16 czerwca (wtorki i czwartki), początek wszystkich zajęć o godzinie 18.

Treningi pod okiem trenerów

Zajęcia dla dorosłych poprowadzą trenerzy – Patryk Sawicki i Małgorzata Szczęsna. Podczas zajęć trenerzy przekażą praktyczne rady na temat technik nawigacji w wodach otwartych, technik pokonywania bojek, a także radzenia sobie w triathlonowej pralce jak również wiele innych praktycznych informacji. Każdy trening zakończy się mini wyścigiem na trasie pływackiej.  Nagrody dla zwycięzców przekazał partner tytularny, polska firma Aqua Speed.

Bezpłatne zajęcia

Treningi przygotowujące do TREFL Aquathlon Gdańsk dla dzieci i młodzieży przeprowadzą trenerzy z klubu Tri Talent Team Gdańsk. W przypadku udziału osoby dorosłej w treningu udział dziecka jest bezpłatny. W przypadku zgłoszenia wyłącznie dziecka udział jest płatny, a opłata wynosi podobnie jak w przypadku osoby dorosłej 30 złotych. Obok zabezpieczenia ratowniczego i opieki trenerów Tri Talent Team każde dziecko również otrzyma pamiątkowy czepek podczas treningu.

Limit osób

Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości zabezpieczenia ratowniczego na zajęcia obowiązują zapisy oraz symboliczna opłata w wysokości 30 złotych. Limit uczestników został ustalony na 40 osób na każde zajęcia.

W ramach opłaty za udział w zajęciach obok zabezpieczenia ratowniczego oraz wsparcia trenerów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy czepek z logo imprezy przygotowany na nasze zawody specjalnie przez polską firmę AQUA SPEED.

materiały prasowe

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X