PoradnikWiadomości

Aplikacja TriathlonLife.pl z super nową funkcją 

Wyślij zdjęcie lub video z imprezy, a my wykorzystamy je w relacji lub przygotujemy galerię. Osoby, które przekażą nam materiały nagrodzimy pakietami startowymi. 

Nic o Was bez Was. Parafrazując formułę konstytucji Nihil Novi – Nic o nas bez nas, chcemy Wam przedstawić nową funkcję, którą wprowadziliśmy do aplikacji TriathlonLife.pl. Teraz każdy z Was będzie mógł wysłać do nas zdjęcie lub video z imprezy, treningu lub innego wydarzenia, które uzna za ciekawe i którym będzie się chciał podzielić z czytelnikami TriathlonLife.pl. 

– Od początku istnienia portalu TriathlonLife.pl zależalo nam, aby to było miejsce w którym będzie przestrzeń nie tylko dla zawodowców uprawiających triathlon, ale także dla amatorów, który zakochali się w naszej dyscyplinie – mówi Marcin Dybuk, redaktor naczelny TriathlonLife.pl. – Teraz dzięki aplikacji i nowej funkcji mamy nadzieję, że jeszcze bardziej będziemy mogli realizować to założenie. Wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę w prawym górnym roku w aplikacji i przesłać nam zdjęcie lub film video. A my z przyjemnością wykorzystamy je w portalu. 

Funkcja taka jest także przy tekście i na przykład przy zapowiedzi imprezy, będąc już na niej można wejść do aplikacji, kliknąć ikonkę i przesłać nam zdjęcie z dekoracji lub z wbiegnięcia na metę. To, oczywiście może zrobić osoba, która kibicuje kończącemu rywalizację. 

– Zdjęcia oraz video w takiej sytuacji wykorzystamy przy tworzeniu relacji – wyjaśnia Marcin Dybuk. – Jeśli z jednej imprezy będzie więcej zdjęć utworzymy galerię.

Osoby, które najczęściej będą wysyłały nam zdjęcia lub video z przyjemnością nagrodzimy pakietami startowymi na imprezy, z którymi współpracujemy w ramach patronatu. 

Jakie to są imprezy można sprawdzić w kalendarzu TriathlonLife.pl 

ANDROID – https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.triathlonlife&gl=PL
IOS – https://apps.apple.com/pl/app/triathlonlife/id1610271601?l=pl

Dawid Majakowski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X