Wiadomości

Aplikacja Triathlonlife.pl już na Was czeka!

Nie zwalniamy tempa. Teraz jeszcze wygodniej będziecie mogli korzystać z informacji, które dla Was przygotowujemy. Wypróbuj aplikację TriathlonLife.pl w wersji beta.

Już jutro, w sobotę 5 marca, o godzinie 17 na naszym FB rozstrzygnięcie pierwszego plebiscytu Triathlonlife.pl. Gościem specjalnym gali online będzie Agnieszka Jerzyk, z którą porozmawiamy m.in. o powrocie do treningów i planach startowych.

– Dziękuję za zaproszenie. Chętnie się spotkam z Wami i porozmawiam, ale muszę zapytać tatę Kasi, czy się nią zajmie w tym czasie – powiedziała Agnieszka.

Na szczęście udało się i popularny Jerzyk będzie mógł z nami porozmawiać.

Podczas gali online poznamy laureatów w dziesięciu kategoriach. Z każdym z nich porozmawiamy. Zapytamy na jakim etapie przygotowań są treningi, czy jakie mają plany startowe. To jeśli chodzi o zawodników. Zwycięzcy organizatorzy przygotowali newsy, którymi podzielą się podczas gali online. Będzie się działo.

Cieszymy się, że konkurs przypadł Wam do gustu. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów. Ostateczne rozstrzygnięcia plebiscytu poznamy już w sobotę od godziny 17. Na najlepszych czekają konkretne nagrody finansowe.

To co jednak najważniejsze, to to, że

nie zwalniamy tempa!

Z wielką przyjemnością informujemy, że już możecie pobrać apkę Triathlonlife.pl na telefony z systemem operacyjnym iOS.

Dzięki niej będziecie na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata triathlonu. W aplikacji dostępny jest między innymi kalendarz oraz interaktywna mapa z wykazem imprez multisportowych, dzięki czemu łatwo znajdziecie interesujący Was wyścig w najbliższej okolicy.  

Link do aplikacji:

ANDROID – https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.triathlonlife&gl=PL
IOS – https://apps.apple.com/pl/app/triathlonlife/id1610271601?l=pl

A póki co chcemy podziękować firmie Strive For Greatness, za współpracę przy tworzeniu apki.

Jeśli macie sugestie co do funkcjonalności jakie powinny się w niej znaleźć, to piszcie na adres redakcja@triathlonlife.pl

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X