Wiadomości

Anna Wer z mistrzostwem Europy AG w crossduathlonie

We włoskim Riva del Garda-Trentino rozegrano mistrzostwa Europy w crossduathlonie. Ze znakomitej strony pokazała się Anna Wer w rywalizacji AG.

Anna Wer niedawno wróciła do sportu po kilkumiesięcznej przerwie. W niedawnej rozmowie przyznała, jaki jest dla niej 2023 rok.

To rok powrotu i pełny nauki. Uczę się w zdrowy sposób, łączyć pracę trenerską i ciągłym rozwojem zawodowym z własnymi treningami. Moi zawodnicy i ich progres są dla mnie niezwykle ważni, a moje zawody i treningi są dla mnie odskocznią i tym, co robię dla siebie. Odzyskałam radość i przyjemność. Trenuję w zdrowiu bez kontuzji, to naprawdę najważniejsze w tym wszystkim – mówiła Anna Wer, w rozmowie z TriathlonLife.pl.

Tym razem we Włoszech rywalizowała w cross duathlonie. Zawodniczki miały do pokonania 6 km biegu / 20,4 km jazdy na rowerze / 3 km biegu. Temperatura odczuwalna wynosiła 26,4 stopni.

Złoty medal w AG

Anna Wer rywalizowała w K30-34. Pokonała trasę w 2:05:46, co dało jej wygraną w kategorii wiekowej.

pływanie: 25:53 / T1: 00:31 / rower: 1:25:23 / T2: 00:35 / bieg: 13:22 / finisz: 2:05:46

Jestem bardzo zadowolona ze startu w Cross duathlonie w Riva del Garda. Nie mam doświadczenia w tej formule wiec wyścig rozgrywałam na odczucie wysiłku, według wskazówek trenera – mówiła Ania Wer po zawodach, specjalnie dla TriathlonLife.pl.

Wyprzedziła Samanthę Taylor (2:20:54) oraz Nurię Andres Bonnin (2:26:19).

Ania Wer w niedzielę wystartuję jeszcze w cross triathlonie.

Przemek Schenk
foto: wermedia.pl

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X