Podcasty

Ania Lechowicz i Marcin Konieczny, mistrzowski duet. Podcast #4

To była mistrzostwa rozmowa z Anią Lechowicz, mistrzynią Europy Ironman z Frankfurtu 2019 i Marcinem Koniecznym, mistrzem świata Ironman z Hawajów w 2017 roku.

Anię Lechowicz i Marcina Koniecznego zaprosiłem na rozmowę chwilę po tym, jak skończyli spotkanie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, które prowadził Kamil Gapiński z weszło.fm, a zorganizowane przez NB.


Już po nagraniu podcastu zapytałem MKON, jak udziela się wywiadu jeden po drugim. Obawiał się, że będzie musiał dwa razy opowiadać o tym samym. Ale tak nie było. O czym rozmawialiśmy? Szukaliśmy, niezrozumiałego dla niektórych, źródła motywacji Ani i Marcina. Sprawdziliśmy, jak wyglądają ich relacje, w domu z najbliższymi oraz przyjaciółmi. Czy w ogóle ich mają, skoro swój czas dzielą pomiędzy rodzinę, obowiązki zawodowe i treningi?

Zapraszamy do słuchania

Anchor ;

Apple Podcasts;

Breaker;

Google Podcasts;

Overcast;

Pocket Casts;

Radio Public

Spotify

Wspólnie szukaliśmy recepty na szczęście w życiu wypełnionym treningami. Zapytałem o plany na rok 2020 i o to,  kiedy zdobędą mistrzostwa świata na Hawajach? Ania pierwsze, a MKON kolejne. Było jeszcze kilka innych wątków, a co dokładnie? Zapraszam do posłuchania rozmowy z Anią Lechowicz i Marcinem Koniecznym. 

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X