TOP
Czołowi zawodnicy sprintu w Suszu WYNIKI
Jednym z akcentów jubileuszowych zawodów w kolebce polskiego triathlonu w Suszu była walka w sprincie. Prezentujemy szczegółowe wyniki TOP3 w AG.
Filip Szymonik finalnie wbiegł na metę z wynikiem 58:57. Był jedynym zawodnikiem, który złamał barierę godziny. Drugi Piotr Łazaronek zakończył zmagania z rezultatem 1:02:09. Podium uzupełnił Sebastian Słomiński. Reprezentant KS GVT Świebodzicee wbiegł na metę z wynikiem 1:02:58.
Julia Małaśnicka wbiegła na metę z czasem 1:08:52. Wyprzedziła Agnieszkę Gadomską (1:09:09). Na trzecim miejscu zmagania zakończyła Agnieszka Kropiewnicka, która straciła do zwyciężczyni 33 sekundy.
Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG
K18
- Julia Małaśnicka / pływanie: 12:44 / T1: 1:06 / rower: 32:41 / T2: 1:21 / bieg: 21:01 / finisz: 1:08:52
- Sandra Kopiczko / pływanie: 12:50 / T1: 1:07 / rower: 35:08 / T2: 1:09 / bieg: 20:59 / finisz: 1:11:13
- Pola Gibiec / pływanie: 14:40 / T1: 1:53 / rower: 36:46 / T2: 1:21 / bieg: 22:28 / finisz: 1:17:07
K25
- Agnieszka Gadomska / pływanie: 13:04 / T1: 1:14 / rower: 32:48 / T2: 1:24 / bieg: 20:39 / finisz: 1:09:09
- Milena Ojrzyńska / pływanie: 13:38 / T1: 1:20 / rower: 33:15 / T2: 1:09 / bieg: 21:41 / finisz: 1:11:02
- Daniela Frukacz / pływanie: 14:46 / T1: 1:09 / rower: 33:10 / T2: 1:03 / bieg: 21:56 / finisz: 1:12:04
K30
- Katarzyna Wieczorek / pływanie: 18:07 / T1: 1:28 / rower: 34:33 / T2: 1:42 / bieg: 22:35 / finisz: 1:18:24
- Anna Góra / pływanie: 18:57 / T1: 1:52 / rower: 37:23 / T2: 1:17 / bieg: 25:28 / finisz: 1:24:57
- Sylwia Korona / pływanie: 18:44 / T1: 1:53 / rower: 38:47 / T2: 1:38 / bieg: 24:57 / finisz: 1:25:59
K35
- Agnieszka Kropiewnicka / pływanie: 12:53 / T1: 1:10 / rower: 33:36 / T2: 1:08 / bieg: 20:38 / finisz: 1:09:25
- Aleksandra Sypniewska-Lewandowska / pływanie: 13:56 / T1: 1:17 / rower: 33:03 / T2: 1:24 / bieg: 21:37 / finisz: 1:11:17
- Wioleta Jarocka / pływanie: 17:53 / T1: 1:46 / rower: 33:06 / T2: 1:12 / bieg: 21:51 / finisz: 1:15:47
K40
- Małgorzata Harasimiuk-Grodzka / pływanie: 18:13 / T1: 1:35 / rower: 33:56 / T2: 1:43 / bieg: 22:39 / finisz: 1:18:05
- Aleksandra Obiedzińska / pływanie: 15:27 / T1: 1:37 / rower: 35:41 / T2: 1:32 / bieg: 24:46 / finisz: 1:19:03
- Karina Marszałek / pływanie: 15:10 / T1: 1:36 / rower: 36:19 / T2: 1:32 / bieg: 28:13 / finisz: 1:22:50
K45
- Ola Truskolawska / pływanie: 19:41 / T1: 1:47 / rower: 34:01 / T2: 1:40 / bieg: 22:07 / finisz: 1:19:15
- Wioletta Żywuszko / pływanie: 19:53 / T1: 1:48 / rower: 34:48 / T2: 1:49 / bieg: 22:16 / finisz: 1:20:34
- Katarzyna Gacek / pływanie: 23:14 / T1: 1:52 / rower: 37:58 / T2: 1:50 / bieg: 25:14 / finisz: 1:30:08
K50
- Edyta Jakubowska-Olech / pływanie: 20:29 / T1: 1:58 / rower: 36:43 / T2: 1:01 / bieg: 24:02 / finisz: 1:24:13
- Izabela Bryndal / pływanie: 15:32 / T1: 2:07 / rower: 38:34 / T2: 2:17 / bieg: 26:42 / finisz: 1:25:11
- Aneta Laskowska / pływanie: 23:03 / T1: 2:55 / rower: 40:25 / T2: 2:39 / bieg: 26:36 / finisz: 1:35:37
K55
- Ewa Jurecka / pływanie: 21:19 / T1: 2:24 / rower: 41:49 / T2: 1:43 / bieg: 30:28 / finisz: 1:37:43
M18
- Sebastian Słomiński / pływanie: 10:39 / T1: 1:00 / rower: 31:54 / T2: 00:58 / bieg: 18:27 / finisz: 1:02:58
- Wojciech Stefański / pływanie: 13:06 / T1: 1:06 / rower: 30:23 / T2: 1:08 / bieg: 18:53 / finisz: 1:04:35
- Jakub Misztela / pływanie: 12:43 / T1: 1:12 / rower: 32:10 / T2: 00:59 / bieg: 18:59 / finisz: 1:06:02
M25
- Filip Szymonik / pływanie: 10:51 / T1: 1:06 / rower: 28:26 / T2: 1:16 / bieg: 17:19 / finisz: 58:57
- Kamil Frukacz / pływanie: 12:17 / T1: 1:18 / rower: 31:12 / T2: 1:18 / bieg: 19:43 / finisz: 1:05:47
- Robert Kuraj / pływanie: 15:01 / T1: 1:35 / rower: 31:47 / T2: 1:02 / bieg: 19:32 / finisz: 1:08:57
M30
- Rafał Jurczyszyn / pływanie: 18:52 / T1: 2:04 / rower: 33:01 / T2: 1:34 / bieg: 19:00 / finisz: 1:14:31
- Sebastian Ochenkowski / pływanie: 19:13 / T1: 1:57 / rower: 32:19 / T2: 1:22 / bieg: 23:24 / finisz: 1:18:15
- Kamil Dobrzyniak / pływanie: 17:23 / T1: 1:26 / rower: 35:12 / T2: 1:32 / bieg: 22:50 / finisz: 1:18:23
M35
- Piotr Łazaronek / pływanie: 10:39 / T1: 1:11 / rower: 28:35 / T2: 1:20 / bieg: 20:24 / finisz: 1:02:09
- Maciej Lewandowski / pływanie: 13:00 / T1: 1:11 / rower: 30:09 / T2: 1:11 / bieg: 19:51 / finisz: 1:05:21
- Przemek Kropiewnicki / pływanie: 12:57 / T1: 1:12 / rower: 31:26 / T2: 1:11 / bieg: 19:41 / finisz: 1:06:27
M40
- Piotr Różalski / pływanie: 13:06 / T1: 1:17 / rower: 29:34 / T2: 1:09 / bieg: 18:54 / finisz: 1:04:00
- Krzysztof Litwiniuk / pływanie: 13:32 / T1: 1:07 / rower: 30:08 / T2: 1:13 / bieg: 20:16 / finisz: 1:06:16
- Krzysztof Horodecki / pływanie: 14:24 / T1: 1:10 / rower: 30:58 / T2: 1:11 / bieg: 19:51 / finisz: 1:07:33
M45
- Armin Igielski / pływanie: 14:11 / T1: 1:02 / rower: 31:24 / T2: 1:06 / bieg: 20:30 / finisz: 1:08:12
- Marcin Walkowiak / pływanie: 15:29 / T1: 1:18 / rower: 32:22 / T2: 1:14 / bieg: 21:01 / finisz: 1:11:24
- Sławomir Siemianowski / pływanie: 15:52 / T1: 1:34 / rower: 34:56 / T2: 1:48 / bieg: 23:54 / finisz: 1:18:03
M50
- Adam Wytrwał / pływanie: 13:26 / T1: 1:38 / rower: 32:27 / T2: 1:16 / bieg: 21:30 / finisz: 1:10:16
- Mikołaj Kołakowski / pływanie: 14:07 / T1: 1:30 / rower: 31:38 / T2: 1:32 / bieg: 22:43 / finisz: 1:11:30
- Jacek Grabowski / pływanie: 17:18 / T1: 1:34 / rower: 32:48 / T2: 1:29 / bieg: 21:59 / finisz: 1:15:07
M55
- Mirek Kudrewicz / pływanie: 18:21 / T1: 1:26 / rower: 35:30 / T2: 1:36 / bieg: 24:32 / finisz: 1:21:25
- Cezary Lusiński / pływanie: 20:36 / T1: 1:54 / rower: 36:01 / T2: 1:18 / bieg: 21:52 / finisz: 1:21:41
- Jarek Boryna / pływanie: 17:55 / T1: 2:19 / rower: 35:01 / T2: 1:57 / bieg: 25:32 / finisz: 1:22:43
M60
- Roman Bluj / pływanie: 26:03 / T1: 2:07 / rower: 35:32 / T2: 1:48 / bieg: 27:12 / finisz: 1:32:42
- Wojciech Dmowski / pływanie: 21:19 / T1: 2:52 / rower: 37:07 / T2: 2:58 / bieg: 29:07 / finisz: 1:33:22
- Marek Wroński / pływanie: 22:47 / T1: 2:03 / rower: 40:36 / T2: 2:07 / bieg: 26:00 / finisz: 1:33:33
M65
- Mieczysław Wróblewski / pływanie: 15:48 / T1: 1:25 / rower: 34:22 / T2: 1:11 / bieg: 25:07 / finisz: 1:17:52
- Marian Górny / pływanie: 20:29 / T1: 2:11 / rower: 40:22 / T2: 2:28 / bieg: 28:35 / finisz: 1:34:05
M70
- Stanisław Zajfert / pływanie: 19:25 / T1: 1:38 / rower: 39:27 / T2: 1:57 / bieg: 35:38 / finisz: 1:38:05
- Zawodnik Anonimowy / pływanie: 23:19 / T1: 3:37 / rower: 43:37 / T2: 3:19 / bieg: 35:08 / finisz: 1:49:00
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne