Wiadomości

ALE Active Life Energy kolejny rok z IRONMAN Poland

Współpraca pomiędzy ALE Active Life Energy, producentem odżywek i suplementów diety dla sportowców, a organizatorami IRONMAN Poland jest kontynuowana w 2023 roku.

Odżywki polskiej firmy pojawią się na trasie i mecie zawodów IRONMAN w Warszawie, Gdyni i Poznaniu.

Żywienie to czwarta dyscyplina triathlonu. Wielogodzinny wysiłek musi być wspierany przez wysokiej klasy odżywki. Active Life Energy to marka, z którą współpracujemy od momentu jej powstania i jeden z liderów rynkowych w swoim segmencie. Dlatego tak chętnie sięgają po jej produkty zarówno amatorzy, jak i zawodowi sportowcy. Wierzymy, że z takim partnerem na pokładzie wesprzemy skutecznie uczestników IRONMAN Poland w osiąganiu ich indywidualnych celów i życiówek – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

W ramach współpracy przygotowane zostały specjalne zestawy ALE Nutrition Start Pack dla osób startujących na dystansach: olimpijskim, IRONMAN 70.3 oraz IRONMAN. Będzie to nie tylko unikalna kompilacja produktów Active Life Energy, ale także instrukcja przygotowana przez dietetyka sportowego, na jakim etapie rywalizacji z jakiego produktu skorzystać, by w odpowiednim momencie uwolnić dodatkową energię.

Dostępne na zawodach

Oczywiście niezależnie od w/w zestawów żele, batony energetyczne i napoje izotoniczne ALE będą dostępne na punktach odświeżania, a także w Strefie Finishera za metą.

Współpraca i obecność marki ALE na imprezach IRONMAN Polska to naturalny efekt wieloletniej współpracy z najlepszymi zawodnikami tej dyscypliny sportu oraz największymi wydarzeniami sportowymi w Polsce – mówi Dominik Heftowicz, Menedżer ds. Komunikacji Marketingowej ALE Active Life Energy. – Już od blisko 8 lat wspieramy czołówkę polskich zawodników triathlonowych, a wśród setek naszych Ambasadorów stanowią oni najliczniejszą grupę. Zestawy ALE Nutrition Start Pack skonsultowane zostały przez zawodników z wielokrotnymi tytułami Mistrza Polski w triathlonie – dodaje.

ALE Active Life Energy to marka wspierająca aktywnych, uświadamiając im korzyści płynące z regularnej aktywności oraz motywująca tych, którzy aktywni będą już za chwilę. Jesteśmy częścią Grupy Pelion – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, jednej z największych zbudowanych od podstaw dzięki polskiemu kapitałowi po 1989 roku. W jej skład wchodzą między innymi DOZ S.A., DOZ Maraton, Drogeria Natura i wiele innych.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X