TOP

Mistrzostwa Polski AG na olimpijce. Czołowi zawodnicy w AG WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych triathlonistów w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy rywalizowali w MP, w Białymstoku.

Najszybszy okazał się Kasper Tochowicz, który wbiegł na metę, z wynikiem 1:54:53. Na drugie miejsce wskoczył Paweł Młodzikowski (1:58:39). Na trzecim miejscu zawody zakończył Maciej Wiśniewski (1:59:34).

Z wygranej mogła cieszyć się Alicja Pyszka-Bazan, dla której to był pierwszy start od powrotu z obozu w Sierra Nevada. Tym razem wbiegła na metę, z czasem 2:10:17. Miała 1:44 przewagi nad Sandrą Kopiczko. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Maria Matusik, której pokonanie trasy zajęło 2:12:33.

Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych kategoriach wiekowych

M18

  1. Maciej Wiśniewski / pływanie: 22:55 / T1: 00:57 / rower: 57:48 / T2: 1:20 / bieg: 36:34 / finisz: 1:59:34
  2. Marek Janisz / pływanie: 26:47 / T1: 00:53 / rower: 57:26 / T2: 1:18 / bieg: 37:19 / finisz: 2:03:43
  3. Michał Śnietka / pływanie: 29:29 / T1: 1:12 / rower: 1:02:38 / T2: 1:39 / bieg: 45:12 / finisz: 2:20:10

M25

  1. Kasper Tochowicz / pływanie: 21:07 / T1: 00:48 / rower: 55:40 / T2: 1:30 / bieg: 35:48 / finisz: 1:54:53
  2. Krzysztof Kuczyński / pływanie: 22:20 / T1: 00:59 / rower: 58:19 / T2: 1:24 / bieg: 37:27 / finisz: 2:00:29
  3. Paweł Chamera / pływanie: 27:03 / T1: 1:16 / rower: 57:31 / T2: 1:27 / bieg: 37:53 / finisz: 2:05:10

M30

  1. Łukasz Krieger / pływanie: 24:29 / T1: 1:00 / rower: 57:10 / T2: 1:15 / bieg: 36:34 / finisz: 2:00:28
  2. Kamil Zieliński / pływanie: 22:17 / T1: 00:53 / rower: 59:54 / T2: 1:37 / bieg: 39:27 / finisz: 2:04:08
  3. Kamil Kołosowski / pływanie: 24:09 / T1: 00:57 / rower: 1:00:20 / T2: 1:27 / bieg: 38:37 / finisz: 2:05:30

M35

  1. Paweł Młodzikowski / pływanie: 24:26 / T1: 1:15 / rower: 57:12 / T2: 1:32 / bieg: 34:14 / finisz: 1:58:39
  2. Paweł Zbierajewski / pływanie: 24:11 / T1: 00:57 / rower: 1:01:25 / T2: 1:27 / bieg: 41:54 / finisz: 2:09:54
  3. Marcin Bogucki / pływanie: 25:06 / T1: 1:13 / rower: 1:04:21 / T2: 1:55 / bieg: 41:04 / finisz: 2:13:39

M40

  1. Piotr Kurek / pływanie: 22:15 / T1: 00:56 / rower: 59:05 / T2: 1:15 / bieg: 37:59 / finisz: 2:01:30
  2. Paweł Traczyk / pływanie: 20:32 / T1: 1:06 / rower: 59:19 / T2: 1:46 / bieg: 40:13 / finisz: 2:02:56
  3. Marcin Pokrywiński / pływanie: 24:36 / T1: 1:17 / rower: 1:00:14 / T2: 1:39 / bieg: 40:16 / finisz: 2:08:02

M45

  1. Piotr Kalinowski / pływanie: 21:08 / T1: 00:51 / rower: 1:02:19 / T2: 1:25 / bieg: 41:32 / finisz: 2:07:15
  2. Jacek Kulik / pływanie: 26:46 / T1: 1:10 / rower: 1:01:24 / T2: 1:43 / bieg: 41:33 / finisz: 2:12:36
  3. Jacek Łukaszuk / pływanie: 29:55 / T1: 1:18 / rower: 1:02:50 / T2: 2:13 / bieg: 44:35 / finisz: 2:20:51

M50

  1. Janusz Zienkiewicz / pływanie: 28:11 / T1: 1:10 / rower: 1:01:38 / T2: 1:27 / bieg: 38:45 / finisz: 2:11:11
  2. Tomasz Wojciechowski / pływanie: 29:53 / T1: 1:00 / rower: 1:04:18 / T2: 1:44 / bieg: 43:11 / finisz: 2:20:06
  3. Rafał Wysocki / pływanie: 29:54 / T1: 1:08 / rower: 1:05:28 / T2: 1:56 / bieg: 42:50 / finisz: 2:21:16

M55

  1. Henryk Brzóska / pływanie: 33:58 / T1: 1:27 / rower: 1:02:27 / T2: 2:09 / bieg: 38:30 / finisz: 2:18:31
  2. Grzegorz Sękowski / pływanie: 27:44 / T1: 1:12 / rower: 1:06:28 / T2: 2:34 / bieg: 43:06 / finisz: 2:21:04
  3. Janusz Duk / pływanie: 35:24 / T1: 1:09 / rower: 1:08:00 / T2: 2:14 / bieg: 46:28 / finisz: 2:33:15

M60

  1. Mirosław Puciłowski / pływanie: 32:54 / T1: 1:03 / rower: 1:07:29 / T2: 1:42 / bieg: 44:26 / finisz: 2:27:34
  2. Janusz Misiaszek / pływanie: 33:52 / T1: 1:08 / rower: 1:07:39 / T2: 1:57 / bieg: 45:40 / finisz: 2:30:16
  3. Andrzej Malicki / pływanie: 28:23 / T1: 1:23 / rower: 1:10:21 / T2: 2:26 / bieg: 51:31 / finisz: 2:34:04

M65

  1. Tomasz Klepacki / pływanie: 37:45 / T1: 1:49 / rower: 1:11:59 / T2: 2:59 / bieg: 51:05 / finisz: 2:45:37

M70

  1. Andrzej Szczepanik / pływanie: 36:03 / T1: 2:55 / rower: 1:11:30 / T2: 3:12 / bieg: 57:49 / finisz: 2:51:29
  2. Czesław Maczyński / pływanie: 54:04 / T1: 1:48 / rower: 1:10:47 / T2: 2:34 / bieg: 58:20 / finisz: 3:07:33
  3. Paweł Sobczak / pływanie: 44:07 / T1: 2:24 / rower: 1:19:49 / T2: 2:41 / bieg: 1:02:34 / finisz: 3:11:35

K18

  1. Maria Matusik / pływanie: 24:03 / T1: 1:01 / rower: 1:05:02 / T2: 1:22 / bieg: 41:05 / finisz: 2:12:33
  2. Monika Jadczak / pływanie: 23:46 / T1: 1:17 / rower: 1:09:02 / T2: 1:53 / bieg: 43:37 / finisz: 2:19:35
  3. Martyna Witecka / pływanie: 24:15 / T1: 1:20 / rower: 1:11:22 / T2: 1:42 / bieg: 48:00 / finisz: 2:26:39

K25

  1. Alicja Pyszka-Bazan / pływanie: 21:14 / T1: 1:05 / rower: 1:05:06 / T2: 1:32 / bieg: 41:20 / finisz: 2:10:17
  2. Sandra Kopiczko / pływanie: 24:17 / T1: 00:56 / rower: 1:04:20 / T2: 1:17 / bieg: 41:11 / finisz: 2:12:01
  3. Magdalena Giet / pływanie: 28:54 / T1: 1:09 / rower: 1:05:13 / T2: 1:26 / bieg: 39:29 / finisz: 2:16:11

K30

  1. Magdalena Mickiewicz / pływanie: 27:13 / T1: 1:00 / rower: 1:04:50 / T2: 1:34 / bieg: 45:19 / finisz: 2:19:56
  2. Patrycja Maleszyk / pływanie: 26:45 / T1: 00:59 / rower: 1:06:37 / T2: 1:55 / bieg: 47:28 / finisz: 2:23:44
  3. Aleksandra Wiertelak / pływanie: 31:43 / T1: 1:26 / rower: 1:06:36 / T2: 2:09 / bieg: 47:01 / finisz: 2:28:55

K35

  1. Monika Szorek Heitzman / pływanie: 27:48 / T1: 1:04 / rower: 1:05:54 / T2: 1:31 / bieg: 42:37 / finisz: 2:18:54
  2. Monika Ożarowska / pływanie: 25:07 / T1: 1:25 / rower: 1:10:38 / T2: 1:54 / bieg: 47:32 / finisz: 2:26:36
  3. Emilia Wołyniec / pływanie: 32:02 / T1: 00:56 / rower: 1:07:44 / T2: 1:35 / bieg: 45:05 / finisz: 2:27:22

K40

  1. Angelika Kowalska / pływanie: 28:55 / T1: 1:04 / rower: 1:04:13 / T2: 1:33 / bieg: 41:14 / finisz: 2:16:59
  2. Katarzyna Jonio / pływanie: 27:59 / T1: 1:06 / rower: 1:08:00 / T2: 1:47 / bieg: 42:16 / finisz: 2:21:08
  3. Małgorzata Szpakowska / pływanie: 26:29 / T1: 1:25 / rower: 1:12:39 / T2: 1:55 / bieg: 42:20 / finisz: 2:24:48

K45

  1. Aleksandra Góralska / pływanie: 27:27 / T1: 1:17 / rower: 1:07:56 / T2: 1:53 / bieg: 47:04 / finisz: 2:25:37
  2. Dorota Trzeja Zdanowska / pływanie: 33:59 / T1: 1:29 / rower: 1:12:13 / T2: 2:29 / bieg: 50:44 / finisz: 2:40:54
  3. Ania Michalak / pływanie: 36:38 / T1: 1:28 / rower: 1:12:13 / T2: 2:05 / bieg: 50:56 / finisz: 2:43:20

K60

  1. Dorota Gudaniec / pływanie: 28:10 / T1: 1:55 / rower: 1:21:54 / T2: 3:01 / bieg: 52:28 / finisz: 2:47:28

K65

  1. Bożena Miasojedow / pływanie: 49:01 / T1: 2:48 / rower: 1:36:13 / T2: 2:41 / bieg: 1:02:15 / finisz: 3:32:58

Przemek Schenk
foto: Elemental Series in Poland FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X