Wiadomości

5150 Warsaw Triathlon jednak w przyszłym roku

Już w kwietniu było wiadomo, że impreza nie odbędzie się w planowanym, czerwcowym terminie. Szukano innego. Teraz zapadła decyzja, że to będzie dopiero za rok.

– Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo naszej społeczności, a także biorąc pod uwagę aktualne zakazy związane ze zgromadzeniami publicznymi i imprezami masowymi, ustanowione przez polskie władze w związku z pandemią COVID-19, pragniemy potwierdzić, że zawody 5150 Warsaw nie zostaną zorganizowane w pierwotnie planowanym terminie 14 czerwca, ani w innym terminie w tym roku. Impreza powróci w przyszłym sezonie, a jej planowana data to 13 czerwca 2021 roku – informują organizatorzy.

Co z opłatami startowymi?

– Zawodnicy zapisani na tegoroczne zawody otrzymali od nas dalsze szczegóły drogą mailową. Jeśli nie otrzymaliście maila lub macie dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z nami na adres info@5150warsaw.com – piszą organizatorzy.

Z informacji przekazanych TriathlonLife.pl przez zawodników, którzy otrzymali maila organizatorzy przewidują trzy opcje dla zawodników. Jest możliwość bezpłatnego przeniesienia opłaty na przyszłoroczną edycję 5150 Warsaw Triathlon 13 czerwca 2021 roku. Można też przenieść opłatę na Ironman 70.3 Gdynia, choć z dopłatą różnicy w cenie pakietu startowego imprezy, która jest planowana 2 sierpnia 2020 roku. Ostatnia opcją jest przeniesienie pakietu na Sprint Triathlon Gdynia 1 sierpnia 2020 roku.

Jak wybrać opcję?

W przypadku pierwszej opcji nie trzeba nic robić. Opłata zostanie automatycznie przeniesiona. Jeśli chodzi o dwie pozostałe możliwości, to zawodnicy muszą skontaktować się z organizatorami za pomocą maila info@5150warsaw.com do 28 maja 2020 roku. Po tym terminie będzie można przenieść opłatę wyłącznie na 5051 Warsaw Triathlon 2021.

Przemek Schenk/ materiały prasowe
foto: materiały prasowe

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. Jak już poruszyliście ten temat to może warto ruszyć też temat ich działania niezgodnie z prawem. Według polskiego prawa mają obowiązek zwrócić zawodnikowi pieniądze lub voucher – jeśli zawodnik wyrazi zgodę. Kolejna impreza spod ręki Sport Evolution gdzie dochodzi to takiej sytuacji. Za Gran Fondo już szykuje się im pozew zbiorowy, pewnie tu będzie następny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close