Wtórpol Triathlon. Najlepsi Sobczyk, Cieślak, Kalaszczyński i Cześnik

Na dystansie olimpijskim najlepszy okazał się Łukasz Kalaszczyński z czasem 1:57:27, który jest też rekordem trasy. Podium uzupełnili Sebastian Karaś (1:57:59) oraz Miłosz Sowiński (1:58:17). W rywalizacji kobiet najszybsza okazała się Maria Cześnik. Dobiegła na metę z czasem 2:14:01. Druga wyścig ukończyła Maria Pytel z wynikiem 2:19:56. Podium uzupełniła Klaudia Petters z rezultatem 2:25:54.

Sprint dla Sobczyka i Cieślak
Na dystansie sprinterskim najszybciej na mecie zameldował się Sergiusz Sobczyk z czasem 1:03:19. Wyprzedził Jana Popławskiego o 1 minutę i 53 sekundy, a Rafała Piekarskiego o 2 minuty i 40 sekund. Wśród kobiet najszybsza okazała się Agnieszka Cieślak z wynikiem 1:12:53. Podium uzupełniły Aleksandra Sikora (1:14:13) oraz Agnieszka Kropiewnicka (1:21:52).

Skromne sztafety
W rywalizacji męskich sztafet na dystansie sprinterskim jedyną drużyną, która ukończyła zawody jest Start For Żart w czasie 1:33:15. Na dystansie olimpijskim jedyną drużyną była LZS Lasocin. Ukończyli zawody z wynikiem 2:29:43. Na dystansie sprinterskim w rywalizacji mieszanych sztafet jedynymi uczestnikami byli zawodnicy Mercedes-Benz Trucks Emilianów. Skończyli wyścig w czasie 1:32:47.